Şimdi Ara

Turkcell Coştu Bir Kere / 12 Ay Taahhütlü Kampanyalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.726
Cevap
4
Favori
353.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/12-ay-taahhutlu-kampanyalar.aspx

12 Ay Taahhütlü Kampanyalar; ilk 500 bireysel Faturalı abonelerimizden biriyseniz, sizi aradığımızda 12 Ay Taahhütlü Kampanyaları’ndan size en uygun teklifin kampanya şartlarını 12 ay boyunca yerine getirmeyi taahhüt ederek, Turkcell tarafından gönderilen kısa mesaja onay dönüp kampanyadan yararlanabileceğiniz bir kampanyadır.12 Ay Taahhütlü Kampanyalardan" SMS ile başvuran ve Turkcell tarafından gönderilen kısa mesaja onay dönen günlük ilk 500 Bireysel Faturalı Turkcell’liler yararlanabilir.

​Arandıktan sonra, "12 Ay Taahhütlü Kampanyaları"ndan size en uygun teklifin kampanya şartlarını 12 ay boyunca yerine getirmeyi taahhüt ederek Turkcell tarafından gönderilen kısa mesaja onay döndüğünüzde, kampanyaya başlayabilirsiniz.

​12 aylık taahhütlü Kampanyalar altında şeçilebilecek teklifler;

1. Alo Tarifesi, Her Yöne, Gold, Gold Plus tarifelerindeki konuşma paketlerinden 12 ay boyunca %25 indirimli yararlanabilirler.
    2. 12 ay boyunca her ay yurt içi şebeke içi 180 dk konuşma seçeneği, 12 ay boyunca her ay yurt içi her yöne 120 dk konuşma seçeneği ve 12 ay boyunca her ay yurt içi şebeke içi 60 dk konuşma seçeneğinden yararlanabilirler. (Bu seçenek 06.09.2011 tarihi itibariyle abone alımına kapanmıştır.)
    3. Hattını Turkcell'den başka bir operatöre taşımış ve son 10 gün içinde hattını tekrar Turkcell'e taşımış aboneler Gold Paket tüm vergiler dahil ayda 55TL’ye yararlanabilirler.
    4. Haydi Gel Minik Paket’te bulunan aboneler Haydi Gel Minik Fırsat kampanyasından ve Haydi Gel Küçük Paket’lerde bulunan aboneler Haydi Gel Küçük Paket Fırsat kampanyasından faydalanabilirler.
    5.Hattını Turkcell'den başka bir operatöre taşımış ve son 10 gün içinde hattını tekrar Turkcell'e taşımış HaydiGel tarifesi Minik paketteki aboneler 12 ay boyunca aylık yurtiçi heryöne 100dk ve Turkcellilerle 150dk olmak üzere toplam 250dk görüşme süresi sunulan Minik Yaz kampanyasından faydalanabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bungee20 -- 12 Şubat 2012; 15:03:36 >

• Evet Turkcell çoştu bir kere, ama ben şimdiden bu tür kontratlı kampanyalara girilmemesi taraftarıyım. mutlaka cihaz hediyeli kontratlı paketler çıkacak. 2 sene turkcellde kal sana şu cep telefonu hediye gibi.
  • Süper
  • yahu daha çok erken cihaz kampanyaları gelecektir, bekleyelim, gaza gelmeyelim..
  • ben caymam benim gözümü doyursun ömür boyu turkcell
  • ben diğer şebekelerden gelenlere transfer limitini 250 olarak açarsa turkcellin 1-2 günde 1-2 milyon yeni abone kazanabileceğini düşünüyorum
    rakam biraz uçuk olmuş gibi ama 500 bin garanti olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkanim

ben caymam benim gözümü doyursun ömür boyu turkcell

• tüh ya geçenlerde çıkan 60 dakika kampanyasına kayıt olmuştum.burada daha iyi teklifler var...
  • ben olmamıştım o yüzden
    Annemin hattını yaptırmıştım.. o da zaten çok konuşmuyor. Yeter ona da 1 saat..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Achina

ben olmamıştım o yüzden
    Annemin hattını yaptırmıştım.. o da zaten çok konuşmuyor. Yeter ona da 1 saat..

anneme yarım saat yaptırdım diye üzüldüm sonrada şimdi haftada 2 günde var her gün bedava sınırsız konuşmaya planlıyoruz

• ya hafta sonları çakıştı bizm
    İkimizinde pazar oldu
    quote:

Orjinalden alıntı: xfurix

anneme yarım saat yaptırdım diye üzüldüm sonrada şimdi haftada 2 günde var her gün bedava sınırsız konuşmaya planlıyoruz

• quote:

Orjinalden alıntı: piri.reis

quote:

furi ne o elindekiler. yaşın müsait değil.
    hadi uyu artık bakayım sen

ya aklıma geldi izlerken gülmekten öldüm siz de izleyin :) Nokia NSeries Kısa Film 2. sezon 1.si seçilen film çok süper :)
    http://www.nserieskisafilm.com/resmiadam.html

Filmden komik bir sahne :)
    -Yumurtayı kırarım civciv varsa salarım, yoksa şöyle bir koklar bırakırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tksharmely -- 9 Kasım 2008; 1:22:24 >
  • uyudum abi, bi sen bi babam... hadi iyi geceler... ben yatayım bari, iyi ki varsın turkcell

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furi -- 9 Kasım 2008; 1:22:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tksharmely

quote:

Orjinalden alıntı: piri.reis

quote:

furi ne o elindekiler. yaşın müsait değil.
    hadi uyu artık bakayım sen

ya aklıma geldi izlerken gülmekten öldüm siz de izleyin :) Nokia NSeries Kısa Film 2. sezon 1.si seçilen film çok süper :)
    http://www.nserieskisafilm.com/resmiadam.html

Filmden komik bir sahne :)
    -Yumurtayı kırarım civciv varsa salarım, yoksa şöyle bir koklar bırakırım

hocam naptın 19 küsür mb diyor kota bitecek
  • Hocam 3 gün önce buldum bu filmi her gün izleyip uyuyorum :) Çok süper bir film çekmiş adam :) Acayip komik :) Birinciliği gerçekten hak etmiş :)
  • Güzel kampanya devamı gelir inşaallah cihaz hediyeli kampanyaları bekliyoruz turkcell'den
  • Bunu alsak toplam ne kadar patlar :D
    Voda veya avea hat+vergiler falan
  • quote:

Orjinalden alıntı: bungee20

1 liraya vodafone hat bulabilirseniz hat 1 ytl.

Vergiler 2 ay boyunca 6-7 YTL. Yıl başından sonra 2-3 YTL olur.

quote:

Orjinalden alıntı: Kuray

Bunu alsak toplam ne kadar patlar :D
    Voda veya avea hat+vergiler falan

Yılbaşı olayı ne :S
    Birde 12 ay turkcell li olcam dedim para vermeden mi konusucam bu kadar:D
    para yoksa çok süper nie iptal ediimki :D
    mesaj falan atmassam hiç bişe yapmassam dk.yı geçmessem başka ne fatura gelir ?
  • son seçenek en mantıklısı değil mi 12 ay boyunca turkcellden ayrılma ordaki en yüksek konuşma hediyesini al. var mı başka bi koşulu
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.