Şimdi Ara

2+1'im sorunu var sanırım, garantiye götürmelimiyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende Microlab 2+1 ses sistemi var. Alalı 1 ay oluyor sanırım, pc ye taktım hep açtım öyle dinliyordum. Geçen birşey farkkettim 1 tanesinden ses gelmiyordu. Kabloları çıkarıp tekrar takdım ses geldi . 10dk önce yine gelmediğini farkettim, yine söktüm güzelce taktım yine ses geldi. Sorun nedir acaba, İzmir'de Vatan computer Bornova mağazasından almıştım. Götüreyim mi geri vereyim mi, alırlar dimi?

Sistem çok sağlam çok memnunum ama ne oldu anlamadım.

Edit: İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birvar.Biryok -- 11 Mart 2009; 20:57:47 >

• çok ilginç bi sorun mp3 mp4 tarzı bi şeyde kullansana bi de.. Sistemde sorun olduğunu sanmıyorum...
  • Benim eski 2+1de öyleydi ama sistemde sorun yoktu bazen kafası tutuyodu işteGarantiye göndersen çalıştığı bir anına denk geldiği zaman sorun yok diye geri gönderirler büyük ihtimalle sende boşuna beklemiş olursun bence biraz daha kullan eğer sorun sıklaşırsa ve süreklilik göstermeye başalrsa o zaman gönderirsin.
  • ya emin misin,microlab o,onda hata olmaz
    bir yıllık logitech taşınırken omuzdan düştü canavar gibi
  • Problemin büyük ihtimalle kablo temas etmemesi olabilir amfinin sesi keseceğini pek sanmıyorum...
  • @onuryildirim
    Forumun önerdiği AIMP programını kullanıyorum, sadece gom da film izleyip, Aımp'de müzik dinliyorum. Şuan hiç bir sorun yok tıkır tıkır döktürüyor sistem.
    @John PHILIPS
    Haklısın birde çalışacağı tutar, baktım çalışmıyor, sök tak yaparım baktım tık yok o zaman gönderirim.
    @Nymphadora
    Eminim arkadaşım valla, sistem çok sağlam yada bana öyle geldi ama her güzelin bir kusru var sanırım ^^
    @_DIESEL_
    Evet kablolar ile oynadığım da düzeliyor. İleride çok sıkıntı yapar mı bu, arayıp söylesem değiştirirler mi kabloyu yahut sistemi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Birvar.Biryok

@onuryildirim
    Forumun önerdiği AIMP programını kullanıyorum, sadece gom da film izleyip, Aımp'de müzik dinliyorum. Şuan hiç bir sorun yok tıkır tıkır döktürüyor sistem.
    @John PHILIPS
    Haklısın birde çalışacağı tutar, baktım çalışmıyor, sök tak yaparım baktım tık yok o zaman gönderirim.
    @Nymphadora
    Eminim arkadaşım valla, sistem çok sağlam yada bana öyle geldi ama her güzelin bir kusru var sanırım ^^
    @_DIESEL_
    Evet kablolar ile oynadığım da düzeliyor. İleride çok sıkıntı yapar mı bu, arayıp söylesem değiştirirler mi kabloyu yahut sistemi?

Onların kablo değiştireceğini pek sanmıyorum sonuçta kablo kırılması veya ezilmesi kullanıcıdan kaynaklı bir durum yinede onların insafına kalmış anlayışlı insanlar ise değiştirirler ...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.