Şimdi Ara

Tap Tap Revenge 2 !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

iPhone'un en çok bilinen oyunlarından Tap Tap ' in yeni oyunu çıkmış bulunmakta . Ilk serisinin ( Tap Tap Revenge ) 6 milyon kez iPhone'lara yüklenen oyunun yeni oyununda bir çok yenilik bulunmakta.
    Özellikle multiplayerda gözüken bir çok yenilik var. Online özellikler de gelişmiş durumda.
    Oyun grafiksel açıdan da ilk oyuna göre çok daha iyi.Tap Tap Revenge'den çok daha başarılı grafikler sunan oyunda ayrıca kontroller inanılmaz başarılı.Tap tap Dance oyunundaki bazı kasma, geç algılama, hatta hiç algılayamama gibi sorunlar da giderilmiş gibi gözüküyor ..
    Tap Tap Revenge 2'nin soundtrack'i de oldukça geniş. İndirilebilir içeriklerle toplamda 150yi aşkın şarkıyla dolan oyun size uzuuun uzun vakit geçirtebilecek gibi gözüküyor ..

Bu oyunu kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederim.iPhone'da oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan olucaktır ..
    Özellikle arkadaşlarınızla karşı karşıya oynayarak inanılmaz büyük zevk alıcaksınız ..
    Oyunu buradan indirebilirsiniz . Iyi oyunlar :)

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=UsnJbIgl_qc&eurl=http://tapulous.com/taptap2/&feature=player_embedded]
    Youtube açamayanlar için video linki :www.youtube.com/watch?v=UsnJbIgl_qc&feature=channel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperioИ -- 8 Mart 2009; 1:55:57 >

• Tesekkurler paylasimin icin,bencede harika bir oyun.bilmeyen oynamayan arkadas varsa hemen indirsin
  • İLK ÇIKTIGINDA İNDİRDİM..YİNEDE ÇOK TESEKKÜRLER HERKES İNDİRMELİİ..YENİ MÜZİKLER EKLENMİŞTİR:d

''NO JAİLBREAK'
  • bende indirdim..hoş birşey
  • ben indirdim usa storeden ama benim tarzım değil bu tarz oyunlar... sıkıcı geldi sildim doğrusu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: karantina61

ben indirdim usa storeden ama benim tarzım değil bu tarz oyunlar... sıkıcı geldi sildim doğrusu...

Hadi yaw , neyse senin iphone jb'liydi zaten, sana oyun mu yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: HyperioИ

quote:

ben indirdim usa storeden ama benim tarzım değil bu tarz oyunlar... sıkıcı geldi sildim doğrusu...

Hadi yaw , neyse senin iphone jb'liydi zaten, sana oyun mu yok

• İlk oyunu yükler yüklemez silmiştim ama bu sefer çok hoşuma gitti oyun Teşekkürler
  • nedir bu oyun? amacı nedir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ewren

nedir bu oyun? amacı nedir?

Aynen bende onu sorucaktım.Oyunda amaç ne bende çözemedim 3 şeritten sürekli top gibi birşeyler geliyor onlara basıyosun filan ama sürekli böyle gidiyo amaç ne
  • quote:

Orjinalden alıntı: a.candemir

quote:

Aynen bende onu sorucaktım.Oyunda amaç ne bende çözemedim 3 şeritten sürekli top gibi birşeyler geliyor onlara basıyosun filan ama sürekli böyle gidiyo amaç ne

bu tarz oyunları sevenlerde çıkıyo işte...
  • oyunu indirmedim daha sadece resimlerini gördüm nette ama amacı ne tam çözemedim. öyle sacma sapan biseyse hic indirmeyelim. :)
  • Oyunun amacı guitar hero ile aynı
  • quote:

quote:

quote:

Amaç sadece o topların geldiği sütunlara basmak mı yani
    Eğer öyleyse silelim gitsin kapladığı yere yazık

• quote:

quote:

quote:

quote:

Amaç sadece o topların geldiği sütunlara basmak mı yani
    Eğer öyleyse silelim gitsin kapladığı yere yazık

bana göre amaç müzik dinlemek gibi geldi... sildim zaten hemen...

• Yanlız o toplar rastgele gelmiyor. Müziğin ritmine göre geliyor. İşin zevkli kısmı da orada
  • Valla guitar hero,rock band falan gibi oyunlar nası milyonlar satıorsa bu oyunda o kadar indirtio kendini işte
    çalan müziğin ritmine göre toplar gelior onlara basmaya çalışıyorsunuz basit gibi gözükebilir ama siz bi yükleyin, daha sonra da oyunda downloads bölümüne girin, extreme adlı bölümden freak-a-zoid adlı şarkıyı imdirin daha sonra da oynayın bi görün bakalım hatasız bitirebilicekmisiniz...hatasız bitiren olursa ss koysun da görelim bu kadar da idialıyım
  • Ya bu oyunun serverları çokmu kötü yoksa bendemi problem var ? Bi şarkı indircem bazen hiç indirmiyo bazen liste çıkmıyo bazende yarıda failed veriyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: HyperioИ

Valla guitar hero,rock band falan gibi oyunlar nası milyonlar satıorsa bu oyunda o kadar indirtio kendini işte
    çalan müziğin ritmine göre toplar gelior onlara basmaya çalışıyorsunuz basit gibi gözükebilir ama siz bi yükleyin, daha sonra da oyunda downloads bölümüne girin, extreme adlı bölümden freak-a-zoid adlı şarkıyı imdirin daha sonra da oynayın bi görün bakalım hatasız bitirebilicekmisiniz...hatasız bitiren olursa ss koysun da görelim bu kadar da idialıyım

bu oyunu usa storeden indiren varsa yorumlara bir göz atsın derim... yanlış hatırlamıyorsam 1000 den fazla yorum vardı ve olumluydu bir çoğu...

• teşekürler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.