Şimdi Ara

BATTLE FOR MİDDLE EARTH 2 ONLİNE

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaw ben heryerde görüyorum hamachi serverları felan diolar nasıl online oynayabiliriz bu bfme 2 de multiplayer e basıyorum bişey çıkıyom ok diorum ana sayfaya geri dönüyo nasıl olcak anlamadım multiplayer e basıp ordan network a basınca yani ?? lütfen yardım

• aynen bende uğraşıyom kardeşim denilenleri yapıyom oyunu kurup crack yapmıyom mıbfm2 daemon toolsla açıyom oyun gene açılmıyo crack hatası veriyo çözemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: HumanHunter

aynen bende uğraşıyom kardeşim denilenleri yapıyom oyunu kurup crack yapmıyom mıbfm2 daemon toolsla açıyom oyun gene açılmıyo crack hatası veriyo çözemedim

Adam 10 sene önce yazmış hocam biraz geç cevap olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plexicroma

quote:

Orijinalden alıntı: HumanHunter

aynen bende uğraşıyom kardeşim denilenleri yapıyom oyunu kurup crack yapmıyom mıbfm2 daemon toolsla açıyom oyun gene açılmıyo crack hatası veriyo çözemedim

Adam 10 sene önce yazmış hocam biraz geç cevap olmuş

aynen hocam tarihi fark etmemişim :) sen oynuyomusun bu oyunu
  • Konuyu acan arkadas en son mesajini 7 yil once atmis.insallah 7 yil icinde cevap verir😊😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • win34 W kullanıcısına yanıt
    Çok fanatik bir tolkien hayranıyım böyle güzel oyunların yitip gitmesi ve yenilerinin üretilmemesi insanı üzüyor gerçekten daha da üzeni böyle oyunlara rağbetin azalmasımıdr bilemeyeceğim ama insanların dile getirmemesi

10 yıl geçsede tek bir kişi için bile olsa oyunu tekrr yüklerim mesaj atabilirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.