Şimdi Ara

STEAM Rehberi/Soru-Cevap (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.732
Cevap
39
Favori
222.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu steamdeki kartlar neye göre geliyor? Oyunu oynuyorum bir bakıyorum kart gelmiş rastgelemi yoksa oynadığın saate göremi var mı bilen bir üstadımız?
  • arma 2 oa aldım gift olarak arkadaştanda oyunun yedeğini aldım indirmemek için oyun geri yükleden giriyorum ürün kodu istiyor iki tane ürün kodu var ikisini de giryorum geçersiz diyor yokmu bunun başka bir yolu bitmez şimdi 16 gb yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaHire

Arkadaşlar bu steamdeki kartlar neye göre geliyor? Oyunu oynuyorum bir bakıyorum kart gelmiş rastgelemi yoksa oynadığın saate göremi var mı bilen bir üstadımız?

oyuna göre değişir. oyunun 10 kartı varsa 5 tanesini verir, 8 tane ise 4 tane. kalanları da sen tamamlarsın. yaklaşık 1 saat oynadıktan sonra alabileceğin tüm kartları toplamış olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_44

arma 2 oa aldım gift olarak arkadaştanda oyunun yedeğini aldım indirmemek için oyun geri yükleden giriyorum ürün kodu istiyor iki tane ürün kodu var ikisini de giryorum geçersiz diyor yokmu bunun başka bir yolu bitmez şimdi 16 gb yardım lütfen

yedeğini aldım deken ondaki oyunu direkmi kopyaladın yoksa steamın içinden oyunun yedeğini al kısmından mı aldın yüklediğin yedeği?
  • FOX-BytkN kullanıcısına yanıt
    yedek hocam steamın içinde oluşturulan yedekten
  • hakan_44 H kullanıcısına yanıt
    kütüphaneden oyunun üstüne sağ tıklayınca "CD anahtarı göster" var ordaki kodu denedinizmi?
  • FOX-BytkN kullanıcısına yanıt
    denedim olmadı ama indirmede bitti de dayz modunu kuramıyorum :)
  • Arkadaşlar Path of Exile e yama geldi ancak kurulmuyor. Güncelleme gerekli yazıyor kur diyorum yetersiz disk alanı diyor. Yama 20 mb 5 gb boş yer var. Sorun nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Arkadaşlar Path of Exile e yama geldi ancak kurulmuyor. Güncelleme gerekli yazıyor kur diyorum yetersiz disk alanı diyor. Yama 20 mb 5 gb boş yer var. Sorun nedir?

path of exile ne kadar yer kaplıyorsa o kadar yer aç diskinde. güncelleme yaparken oyunu yedeğini alıyor sanırım steam.
    8gb lık red orchestra güncellemesini yapmak için 22 gb yer açmak zorunda kaldım. halbuki 18gb boş yer vardı diskte.
  • Bende Borderlands 2 de şöyle bir sorunum var. Oyna diyorum resim çıkıyor sonra oyunun menüsü çıkıyor yine play diyorum ama oyun açılmıyor borderlands 2 resmi çıkıyor sonra yine açılma menüsü çıkıyor yine tıklıyorum yine aynı şeyler oluyor sizlerdede böyle sorun yaşayan varmı ?
  • steam bildirimleri normalde sağ alt köşeden çıkardı
    batman oyunlarında sol üst köşeden çıkıyor
    ben sağ alt köşeden görmeye alışmışım ne yapmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SmhDmr

Steamin en yakın indirimleri ne zaman ilen var mı acaba summer sale den önce indirim var mı acaba?

En büyük indirim summer sale: 12 Temmuz 2014

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir sorunum var. Buraya mı yazayım bilemedim ama yeni konu açmaya gerek yok bence.

Normalde girerdim Steam'e ama laptop'a format attım ve artık karşıma bu sorun/hata çıkıyor.

STEAM Rehberi/Soru-Cevap

Neden böyle oluyor,bilen daha önce bu sorunla karşılaşan bir arkadaş varsa yardım edebilir mi?

Yalnız nedense resim gözükmüyor. Hata şöyle:

''Steam, güncelleme için çevrimiçi olmalıdır. Lütfen ağ bağlantınızı doğrulayın ve yeniden deneyin.'' diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ketcab -- 16 Mayıs 2014; 18:11:41 >

• Herkese merhaba,
    Kafama takılan bir şey var. Steamden Modern warfare 3 ü almayı düşünüyorum. Oyunu multiplayer olarak oynayacağım. Aşağıdaki linkte 69.99 dolar olduğu yazıyor. Ve ardından 'bu oyun için indirilebilir içerikler' diyerek bir kaç eklenti sıralamış, tanesi 15 dolardan. Sizce bu eklentiler 69.99 dolarlık satın alacağım oyunun içinde midir? yoksa ayrıca para verip indirmek mi gerekiyor ?
    Bir de multiplayer olarak oynamak için illa ki bu eklentileri edinmek gerekir mi ?

steam linki
    http://store.steampowered.com/app/115300/?snr=1_7_7_151_150_1

Ayrıca vatan bilgisayarda oyun daha ucuz , 45TL. Buna da bir anlam veremedim.

Steam konusuna yabancıyım. Yardım edebilirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ploke01

Herkese merhaba,
    Kafama takılan bir şey var. Steamden Modern warfare 3 ü almayı düşünüyorum. Oyunu multiplayer olarak oynayacağım. Aşağıdaki linkte 69.99 dolar olduğu yazıyor. Ve ardından 'bu oyun için indirilebilir içerikler' diyerek bir kaç eklenti sıralamış, tanesi 15 dolardan. Sizce bu eklentiler 69.99 dolarlık satın alacağım oyunun içinde midir? yoksa ayrıca para verip indirmek mi gerekiyor ?
    Bir de multiplayer olarak oynamak için illa ki bu eklentileri edinmek gerekir mi ?

steam linki
    http://store.steampowered.com/app/115300/?snr=1_7_7_151_150_1

Ayrıca vatan bilgisayarda oyun daha ucuz , 45TL. Buna da bir anlam veremedim.

Steam konusuna yabancıyım. Yardım edebilirseniz sevinirim.

Steam key ara çok ucuza bulabilirsin.MP yapman için eklenti şart değil.Noob ile hile kaynıyormuş MPde haberin olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtnei -- 18 Mayıs 2014; 17:04:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar yaklaşık 4 aydır Steam'e girmiyordum ve güncelleme gelmiş . Güncellemeyi bir türlü yükleyemedim , güncelleme yükleniyor yazıyor sonra ise paket çıkartılıyor yazıyor sonra tekrer güncelleme yapılıyor yazıyo . Steam ' i silip tekrar kurup denedim ama sonuç aynı . Ne yapmam lazım ?
  • Selamlar,

1 haftadır Steam üzerinden yüklediğim oyunlarda masaüstüne gelen oyun simgeleri aşağıdaki gibi gözüküyor.
    Çözüm için biraz araştırdım ama tam bir yanıt alamadım. Oyunlar çalışıyor sorun yok. Lakin böyle gözükmesi pek hoş değil açıkcası.

Çözümü bilen varsa, yazarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

http://i.hizliresim.com/BXaDlg.jpg
  • Uzun zamandır böyle bir sorunla karşılaşıyorum ama ihtiyaç duymadığım için araştırmamıştım. Sorunum şu ki bazen hiç açmıyor bazen biraz bekleyince böyle resimdeki gibi yarım yamalak açıyor ama yaptığım işlemleri kabul etmiyor daha önce karşılaşmış veya ne yapmam gerektiğini bilen biri varsa bekliyorum

STEAM Rehberi/Soru-Cevap
  • arkadaşlar bir sorunmu var ? steam den indirme yapamıyorum fiber netim can çekişiyor 1 kb-20 kb arasında s/kb hızı var bu ne arkadaş ya
  • Merhaba, benim bir sorum olacak. Steam den oyun indiriyorum ancak satın aldığım oyunların logoları oyunun kendi logosu olarak değilde steam'im kendi logosu olarak gözüküyor. Son satın aldığım 3 oyunda da aynı logo çıkıyor ve değiştiremiyorum
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.