Şimdi Ara

Burnout Paradise Ultimate Box inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
41.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Platform: PC, Playstation 3 ve Xbox 360

Yarış oyunları arasından farklı yapısı ile her zaman sevilen Burnout, yeni nesil oyunu ile konsollarda karşımıza çıkmıştı. Sadece hızlı olmanın yetmediği, kurnazlığında yarış kazanmada önemli yeri olduğu bizlere gösteren oyun, üzerine çıkan yamaların tamamını barındıran Ultimate Box sürümüyle PC ve konsollarda bizlerle.

Sistem Özellikleri

İşletim Sistemi: Windows XP (32bit)/Windows Vista (32/64bit)

İşlemci: 2.8 GHz Intel Pentium 4 ( Vista için 3.2 GHz Intel Pentium 4) / ya da denk bir AMD işlemci

Ram: 1 GB RAM (Windows Vista 1.5 GB RAM)

Ekran Kartı: GeForce GeForce 6600 veya daha yüksek / Radeon X1300 series veya daha yüksek bir ekran kartı

Boş Alan: 4 GB disk alanı

• Motor kullanımı süper
  • İncelenmesi çok iyi olmuş
  • Süper inceleme
    Take me down to the paradise city where the grass is gre........
  • incelemeler hakikaten çok güzel ve bilgilendirici oluyor
  • Güzel inceleme...

Bu oyunun en büyük ve bence tek eksiği GPS sisteminin olmayışı.O kadar yeni içerikler geldi,bir türlü koymadılar şunu
  • Undercover Felaketinden sonra Bu oyun İlaç gibi geldi İncelem için çok saol DH:)
  • Valla şu oyunda duyduğum motor sesi halâ kulağımdan gitmiyor, gerçek hayatta ben böyle bir ses duymadım abicim oha dedirtiyor insana resmen.

İnceleme içinde ellerine sağlık abicim, umarım en kısa zamanda aranıza bende katılıcağım
  • İnceleme için teşekkürler
  • inceleme icin tesekkür gercek markali arabalar olmamasi iy olmais acikcasi yoksa cok iy oyun
  • harika bi inceleme olmuş .teşekkürler
  • oyunun herşeyi güzel ama şu yön bulma sorunu..her şeyi bitiriyor..

daha önceki versiyonlarda da yoktu gprs ama bu şekilde bi yön karmaşasına girmiyordu insan...alışması zor oluyor biraz...
  • güzel inceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usb2.0 -- 19 Şubat 2009; 11:47:41 >
  • Bu oyun super HDD'de yatıyor gerçi...

Bu hafta DL DVD alırsam bakıcam bu oyuna... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 19 Şubat 2009; 10:37:35 >
  • gerçekten güzel oyun.
  • Süper.
  • harika oyun gerçekden...
  • İnceleme güzel olmuş. elinize sağlık . Ayrıca ben yalnış gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord De Seis -- 19 Şubat 2009; 14:43:54 >
  • İnceleme için teşekkürler. Midnight Club Los Angeles video incelemesi de yapılacak mı?
  • Yine güzel bir inceleme ve By e farkı
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.