Şimdi Ara

Dh Anime - D.Gray-Man (Anime Tanıtım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
2
Favori
14.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Konusu:Genç bir exorcist olan Allen Walker, Millenium Earl�ün yarattığı Akumaların eski formlarını görmesini sağlayan lanetli bir göze ve bir tür anti-Akuma silahı olan sol kola sahiptir. Allen, hocası tarafından İngiltere�de kendisi gibi diğer Exorcist�lerin bulunduğu bir karargâha gönderilir. Innocence taşıyan son derece nadir insanlardan biri olan Allen, Black Priest organizasyonuna katılarak Millenium Earl�ün planlarına karşı savaşmaya başlar. Yollarında ilerledikçe sorular, özellikle de Allen�ın geçmişiyle bağlantılı olan sorular, ortaya çıkmaya başlar.

Tür :Doğaüstü Güçler, Aksiyon, Macera, Drama + KOMEDİ

Alıntıdır: Anime.gen.tr
    Fansub:http://animanist.com/index.php?option=com_content&view=article&id=46&Itemid=57
    + olarak kendi uploadım olan animenin video lu op ve ending şarkıları
    http://rapid share.com/files/196789062/D.Gray-Man_OP_Ending_videolu__Azraeeel_.rar.html (Dh üyelerine özel) - Dh anime
    Konu kısmı hariç tamamı kendi düzenlemem
    D.Gray-Man Eng Manga =http://www.onemanga.com/D.Gray-Man/

İlk başlarda sanki biraz sıkıcı gibi olsada yarısına geldikten sonra olay değişiyor,hatta çok fena sarıyor.Ama tabi biraz sabır gerektiriyor.Buna göre izleyin derim ve + olarak 70 ten sonra naruto + bleach ten daha fena sardı beni Komedi + Aksiyon tavsiyemdir Animesi 103 te bitmesine rağmen mangası hala devam etmektedir.Yeni bir sezon da gelme ihtimali vardır

Bölüm Listesi:

001. The Boy Who Hunts Akuma
    002. The Black Order
    003. The Ghost of Martel
    004. Aria of the Old Man of Earth and the Night Sky
    005. Sing Me a Lullaby
    006. Those Who Invoke Calamities
    007. Gravestone of Remembrance
    008. The Dark Religious Organization`s Devastating Incident!?
    009. The Rewinding Town
    010. Innocence of the Unhappy Woman
    011. Miranda Lotto`s Sentiments
    012. And in the Town the Snow Falls...
    013. Along With a Coat
    014. Leaf of Revival
    015. End of the Snowstorm
    016. Swordsman of Millennium
    017. The Pride of Swordsmen
    018. Lenalee`s Love
    019. Vampire of the Old Castle
    020. Do Your Best Mr. Exorcist
    021. Krory, Attack
    022. Eliade`s Truth
    023. Loved Vampire
    024. Krory on a Journey
    025. The General`s Chain
    026. Beginning to the End
    027. My Master, General Cross
    028. Exorcist Krory
    029. The Person Who Sells Souls (1st Part)
    030. The Person Who Sells Souls (2nd Part)
    031. Lost Miranda
    032. Mysterious Ghost Ship
    033. The Village Where the Witch Lives (Part 1)
    034. The Village Where the Witch Lives (Part 2)
    035. The Exorcist Who Probably Will Wait for the Wind
    036. Register of Darkness
    037. The Neighborhood Bell ~Charity Bell~
    038. Froi Tiedoll
    039. Silent Casket
    040. Rose of Repose of Souls
    041. A New Assassin
    042. Trap of the Black Cat
    043. The Wandering Stone Image
    044. Samurai Girl`s Iron Fan
    045. Strange Mansion
    046. Illusion of Silver
    047. The Girl of the Crystal
    048. The Conformer Who Shakes
    049. Lulubell-sama`s Bell
    050. Wholehearted Thinking
    051. Departure, to the East
    052. Attack
    053. Fallen One
    054. The Beginning of the Night`s End
    055. Scream
    056. Delete
    057. Disappearance and Reunion
    058. The Asia Branch
    059. The Road of an Oath
    060. Title -Title-
    061. Sinking Darkness
    062. The Saint Who Fell Into The Darkness
    063. The Ship Of Evenness and the Girl who Didn`t Return
    064. Message
    065. Landing
    066. Bewilderment and Impatience
    067. Towards Edo
    068. Silence
    069. Infiltration
    070. God`s Clown
    071. The Signed Name
    072. Decisive Battle
    073. Kanda, Joining the War
    074. Edo Obliteration
    075. Clown and August
    076. A Key and the Gate of Noah
    077. Skin Bolic Room
    078. Taboo, Three Illusions
    079. Noah`s Memory
    080. Twins` Trap
    081. Debt Crisis
    082. Bad Game
    083. Jasdevi Enters
    084. Bloody Krory
    085. Dark-Colored Rhapsody
    086. Weak Person
    087. Critical
    088. Lavi
    089. The Voice of Darkness
    090. Black Carnival
    091. Judgment
    092. The Musician's Shadow
    093. Melody
    094. Homecoming
    095. The Sheep and the Dog
    096. Yet the Hands of Time Move Onward
    097. Headquarters Under Siege
    098. The Power of the Generals
    099. The Noah of Form
    100. Level 4
    101. To the God I Hate
    102. Words of Promise
    103. Resounding in long morning

ve + olarak animenin cosplay leri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Free Time -- 1 Nisan 2009; 0:34:42 >

• araştırmadan konu açmayalım önceden açılmış konular açılıyor yokse bir süredir olduğu gibi
    http://forum.donanimhaber.com/m_23114425/mpage_1/key_Gray-man//tm.htm#27006395
  • Tekrar için kusura bakmayın ama o tanıtımın pek iyi yapılmadığı kanaatimden dolayı bunu açtım
    Ona göre yorumları alalım
    quote:

Orjinalden alıntı: dombilibili

araştırmadan konu açmayalım önceden açılmış konular açılıyor yokse bir süredir olduğu gibi
    http://forum.donanimhaber.com/m_23114425/mpage_1/key_Gray-man//tm.htm#27006395

• o zaman o konuya mesaj olarak eklersin zaten konusu açılmış ve üstüne çeşitli yorumlar yazılmış bir anime
  • Niye bana illa eleştirel olarak cvp yazdığını anlamamakla beraber temiz bir şekilde anime tanıtım konuları açıyorum ve açacağım.Soul eater da olduğu gbi
    quote:

o zaman o konuya mesaj olarak eklersin zaten konusu açılmış ve üstüne çeşitli yorumlar yazılmış bir anime
  •  Dh Anime - D.Gray-Man (Anime Tanıtım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Free Time -- 11 Şubat 2009; 15:24:55 >
  • Bir türlü başlayamadım şu animeye.İlk 5 bölümü indirmiştim.Ölye kaldı.
    Ama bu sefer başlıcam
  • quote:

Orjinalden alıntı: AzraeeeL

Niye bana illa eleştirel olarak cvp yazdığını anlamamakla beraber temiz bir şekilde anime tanıtım konuları açıyorum ve açacağım.Soul eater da olduğu gbi
    quote:

o zaman o konuya mesaj olarak eklersin zaten konusu açılmış ve üstüne çeşitli yorumlar yazılmış bir anime

anlamıyorsun sanırım demek istediğimi benim söylediğim kimin konu açtığı değil ama olan bir konunun tekrar açılmış olması
  • + olarak kendi uploadım olan animenin video lu op ve ending şarkıları
    http://rapid share.com/files/196789062/D.Gray-Man_OP_Ending_videolu__Azraeeel_.rar.html
    Aynı şeyi tekrar tekrar söylemek istemiyorum. Tanıtım derken doğru düzgün tanıtım olsun diye ayrıca tanıtım isimli olarak açtım
    Konuya anime videolu müziği ve cosplay leri eklenmiştir.Anime tanıtımı derken bunu diyorum.Sağlam şekilde tanıtım için paylaşım yapıyorum
    Umarım faydasını görürsünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Free Time -- 11 Şubat 2009; 16:27:53 >

• quote:

Konuya anime videolu müziği ve cosplay leri eklenmiştir.Anime tanıtımı derken bunu diyorum.Sağlam şekilde tanıtım için paylaşım yapıyorum

Aman ne paylaşım yapıyorsun AGT ye girer okur konusunun ne olduğunu anime izleyicesi o kadarda bilgisi yoksa izlemesin anime o zaman.Zaten açılmış anime hakkında konuşmak isteyen arama yaparak bulur konusunu.Ha o açmış ha başkası açmış senin burda yaptığın paylaşım değil konu açarak üste çıkmak ya da mesaj sayını arttırmak.Yeni gelen arkadaşlar aynı şeylerin konusunu açıp duruyorlar, hem konu kirliliği hemde aradığımızı bulamamaya hemde kurallara aykırı olur.Burdaki üyelerden hiçbirisi bu konuyu açan üye artık bu bölümde değil foruma girmiyor diye yeni konu açmıyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: Hayalét

quote:

Aman ne paylaşım yapıyorsun AGT ye girer okur konusunun ne olduğunu anime izleyicesi o kadarda bilgisi yoksa izlemesin anime o zaman.Zaten açılmış anime hakkında konuşmak isteyen arama yaparak bulur konusunu.Ha o açmış ha başkası açmış senin burda yaptığın paylaşım değil konu açarak üste çıkmak ya da mesaj sayını arttırmak.Yeni gelen arkadaşlar aynı şeylerin konusunu açıp duruyorlar, hem konu kirliliği hemde aradığımızı bulamamaya hemde kurallara aykırı olur.Burdaki üyelerden hiçbirisi bu konuyu açan üye artık bu bölümde değil foruma girmiyor diye yeni konu açmıyor.

+1
    ama işte anlatmak mümkün değil bunu

• Aynı olduğuna eminmisin? başlık ve içeriği iyi incele,evet yeniyim ama konu üstüne çıkmak gibi amacım yok genelde teknik kısımda yazarım ve burası hobi niyetine,bazı şeyleri güzelce paylaşmak kötü bişy mi ve konu kirliliği olmadan ? umarım admin anime tanıtım larını üst başlık olarak yapar.Eski dh üyesi olduğundan dolayı öyle diyorsun ve savunabilirsinde ,ama konu kirliliği değil ,iyi bakarsan sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Free Time -- 11 Şubat 2009; 18:32:58 >
  • Tamam tartışmayın yeter

Ben bu animeyi harry potter'a benzetiyorum ama
  • Manga 178 =http://mangavolume.com/index.php?serie=d-gray%7C%7Cman&chapter=d-gray%7C%7Cman-178&page_nr=2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Free Time -- 24 Şubat 2009; 2:25:55 >
  • İlk 16 bölümü bitirdim. Her uzun shounen seriler gibi, bunun da gelişeceğini umuyorum.Şuan Millennium Earl'in kardeşleri çok güçlü gibi duruyor.Bakalım nolcak.
  • Hem de neler neler gelişiyor Özellikle Allen Walker çok gelişicek.Anime devam etmiyor şu anda 9 Mart'tan itibaren mangası devam edicek.Mangada 1-2 hafta sonra da anime devam eder sanırım.
  • FMA ve D.Gray Man ikisinide full indirdim ama 1 bölüm bile izlemek nasip olmadı. HDD dolunca dvdlere arşivleyip kaldırmak zorunda kaldım. Sonrada üşendim yeni bir seriye başlamaya. Aslında 1 günde 24 bölüm izleyebilitem var. Çünkü 24 bölümlük animeleri 1 günde bitirebiliyorum.
  • Görecez bakalım ne kadar gelişecek A. Walker. Şuan 2-3 aptal demonlarda(akuma diyolar sanırım,ing altyazıda demon yazıyo) zorlanıyor.

Haplo@
    ''İzliyebilitem'' çok süpermiş yaa. İzle izle.Sarıyo valla.Ama çoğu bölüm kapkaranlık yerlede geçiyo.Bazen bunalıyom valla
  • Cuma günü, uzun bir aradan sonra yeni chapter çıkmış

http://www.onemanga.com/D.Gray-Man/179

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Estheim -- 9 Mart 2009; 17:45:43 >
  • Spoiler Spoiler Spoiler
    Allen Walker n aklımda kalan sahnesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Free Time -- 10 Mart 2009; 20:53:25 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.