Şimdi Ara

Tüy dökücü krem,köpük VE genital bölge temizliği

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
14
Favori
463.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Penis etrafımı jiletle temizlemek artık zor gelmeye başladı ve de sürekli cıkması hosuma gitmiyor.
    Veet markasının tüy dökücü krem ve köpükleri var.Sizce bunları penis bölgeme uygulayabilirmiyim? Zararlı tarafı varmı? Asıl merak ettıgım nasıl oluyor kullanan veya bilen arkadaslara soruyorum kullanımı ve kullandıktan sonra o bölgenn durumu nasıl olur tenin yumusaklıgı vs..
    Bu konuyla ilgili cevaplarınızı beklıyorum
  • yokmu arkadaslar cevab verebılıcek kımse
  • zor bir soru :D jilete devam ama o da zorluyor :D
  • Veet'in traş bıçağından farkı yok. Zaten bu bölgedeki kıllar çok güçlü, ancak lazerle tıbbi bir müdahale yaptırıp kıl köklerini kurutturabilirsiniz. Onunda maliyeti eminim çok fazla olur. Bunun haricinde tüy dökücü kremler, karınca yumurtası yağı gibi şeyler işe yaramaz.
  • Ben veet kullanıyorum.. Kremi bol miktarda kıllara sürüosun ve sonra 7-10 dakika arası tuvallette bekliosun avel avel.. :D Sonra onların verdiği plastik aletle kılları itiosun direk gidio hepsi. Kremin faydası direk köklerden kurtarıo.. Jiletten daha kolay da masraflı ve 10 dakika skılıorm wcde..
  • quote:

Orjinalden alıntı: raistilin

Ben veet kullanıyorum.. Kremi bol miktarda kıllara sürüosun ve sonra 7-10 dakika arası tuvallette bekliosun avel avel.. :D Sonra onların verdiği plastik aletle kılları itiosun direk gidio hepsi. Kremin faydası direk köklerden kurtarıo.. Jiletten daha kolay da masraflı ve 10 dakika skılıorm wcde..

Beklerken manuel takıl
  • quote:

Orjinalden alıntı: A ®h Pozitif

quote:

Ben veet kullanıyorum.. Kremi bol miktarda kıllara sürüosun ve sonra 7-10 dakika arası tuvallette bekliosun avel avel.. :D Sonra onların verdiği plastik aletle kılları itiosun direk gidio hepsi. Kremin faydası direk köklerden kurtarıo.. Jiletten daha kolay da masraflı ve 10 dakika skılıorm wcde..

Beklerken manuel takıl

bir maliyetini söyleseydin :)
  • Jiletle tüy dökücü ile uğraşmayın, alın ucuz bir traş makinesi, onla yapın.. Jiletin tahrişi, kremin maliyeti vs. hiç gerek yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Styric

quote:

Orjinalden alıntı: A ®h Pozitif

quote:

Beklerken manuel takıl

bir maliyetini söyleseydin :)

Vicuttan baya bi fosfor atıyosun dışarı
  • Bence de 5-10 ytl'ye traş makineleri var onlardan almak en mantıklısı
  • tüy dökücüyle bir kere aldım ondan sonra baktım, bir kökten 2 kıl çıkmaya başladı.Kesinlikle önermiyorum.Belki de problem tüy dökücü değil başka birşeydir ama durum bu siz karar verin
  • UP
  • Yanlız bu ucuz traş makinelerine dikkat edin, özellikle topların kesesini (buraya genel kullanımıdaki adını böyle kaba kabaa bastıra bastıra yazmak isterdim ama forum kurallarıı iştee ) bir sıkıştırırsa dayanılmaz acı verir
  • tüy dökücülerin kimyasal zararları olabiliyormuş,tek çözüm permatik
  • quote:

Orjinalden alıntı: 81Selanik

tüy dökücüyle bir kere aldım ondan sonra baktım, bir kökten 2 kıl çıkmaya başladı.Kesinlikle önermiyorum.Belki de problem tüy dökücü değil başka birşeydir ama durum bu siz karar verin

bu veet tüy dökücü köpük bacakdaki kılları cogaltırmı ?
    bide ipek özlü ve aloeveralı olarak 2 ceşit varmış. hangisi daha uygun?
  • Tüy dökücü krem kılları azaltıyo.
  • Lapiden kullanmıştım iyi geldi ama şimdi gilette köpük + 2 bıçaklı jilet kullanıyorum en sağlam ikili bence artık...
  • tuy dokucu çoğaltır. sir agda bantları var hazır satılıyor.elinle isitip acıyorsun bantı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: PAXMAHNHOB

Yanlız bu ucuz traş makinelerine dikkat edin, özellikle topların kesesini (buraya genel kullanımıdaki adını böyle kaba kabaa bastıra bastıra yazmak isterdim ama forum kurallarıı iştee ) bir sıkıştırırsa dayanılmaz acı verir

ben yıllardır o ucuz traş makinasıyla 0 numara yapıyorum pek zahmetli değil ama yumuşak bölgelerde biraz fazla dikkat istiyo bildiğimiz saç traş makinaları marketlerde 15-20 liraya satılıyo bir kere al ömürlük kullan
  • oğlum şuraya açmayın şöyle konular, hatunlar da var burada okuyup dalgaya almasınlar sizi. pm falan atın birbirinize ne bileyim

neyse, en kolay yol; permatik banyo. cırt cırt 2 dk da tertemiz... uğraşmayın öyle tüy dökücüydü bilmem neydi.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.