- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Tüy dökücü krem,köpük VE genital bölge temizliği
263 Cevap301138 Görüntüleme17 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

470 Mesaj
10 Şubat 2009; 11:56:27 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Merhaba arkadaslar;
Penis etrafımı jiletle temizlemek artık zor gelmeye başladı ve de sürekli cıkması hosuma gitmiyor.
Veet markasının tüy dökücü krem ve köpükleri var.Sizce bunları penis bölgeme uygulayabilirmiyim? Zararlı tarafı varmı? Asıl merak ettıgım nasıl oluyor kullanan veya bilen arkadaslara soruyorum kullanımı ve kullandıktan sonra o bölgenn durumu nasıl olur tenin yumusaklıgı vs..
Bu konuyla ilgili cevaplarınızı beklıyorum

470 Mesaj
10 Şubat 2009; 20:55:02 

yokmu arkadaslar cevab verebılıcek kımse

484 Mesaj
12 Şubat 2009; 16:32:25 

zor bir soru :D jilete devam ama o da zorluyor :D

psn:zsoganci

2147 Mesaj
12 Şubat 2009; 17:38:40 

Veet'in traş bıçağından farkı yok. Zaten bu bölgedeki kıllar çok güçlü, ancak lazerle tıbbi bir müdahale yaptırıp kıl köklerini kurutturabilirsiniz. Onunda maliyeti eminim çok fazla olur. Bunun haricinde tüy dökücü kremler, karınca yumurtası yağı gibi şeyler işe yaramaz.

161 Mesaj
13 Şubat 2009; 18:41:29 

Ben veet kullanıyorum.. Kremi bol miktarda kıllara sürüosun ve sonra 7-10 dakika arası tuvallette bekliosun avel avel.. :D Sonra onların verdiği plastik aletle kılları itiosun direk gidio hepsi. Kremin faydası direk köklerden kurtarıo.. Jiletten daha kolay da masraflı ve 10 dakika skılıorm wcde..

1597 Mesaj
13 Şubat 2009; 23:02:20 

quote:

Orjinalden alıntı: raistilin

Ben veet kullanıyorum.. Kremi bol miktarda kıllara sürüosun ve sonra 7-10 dakika arası tuvallette bekliosun avel avel.. :D Sonra onların verdiği plastik aletle kılları itiosun direk gidio hepsi. Kremin faydası direk köklerden kurtarıo.. Jiletten daha kolay da masraflı ve 10 dakika skılıorm wcde..

Beklerken manuel takıl

Steam : Arhpositif
Game Center :burak_eskikara@hotmail.com

3799 Mesaj
14 Şubat 2009; 21:37:13 

quote:

Orjinalden alıntı: A ®h Pozitif

Beklerken manuel takıl

bir maliyetini söyleseydin :)

Gül ve dünya seninle gülsün. Ağla ama yalnız ağla..

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Şubat 2009; 22:00:22 

Jiletle tüy dökücü ile uğraşmayın, alın ucuz bir traş makinesi, onla yapın.. Jiletin tahrişi, kremin maliyeti vs. hiç gerek yok.

1597 Mesaj
14 Şubat 2009; 23:57:53 

quote:

Orjinalden alıntı: Styric

bir maliyetini söyleseydin :)

Vicuttan baya bi fosfor atıyosun dışarı

Steam : Arhpositif
Game Center :burak_eskikara@hotmail.com

90 Mesaj
15 Şubat 2009; 0:21:29 

Bence de 5-10 ytl'ye traş makineleri var onlardan almak en mantıklısı

231 Mesaj
15 Şubat 2009; 21:25:25 

tüy dökücüyle bir kere aldım ondan sonra baktım, bir kökten 2 kıl çıkmaya başladı.Kesinlikle önermiyorum.Belki de problem tüy dökücü değil başka birşeydir ama durum bu siz karar verin

470 Mesaj
18 Şubat 2009; 18:21:57 

UP

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Şubat 2009; 3:21:15 

Yanlız bu ucuz traş makinelerine dikkat edin, özellikle topların kesesini (buraya genel kullanımıdaki adını böyle kaba kabaa bastıra bastıra yazmak isterdim ama forum kurallarıı iştee ) bir sıkıştırırsa dayanılmaz acı verir

5540 Mesaj
22 Şubat 2009; 18:00:04 

tüy dökücülerin kimyasal zararları olabiliyormuş,tek çözüm permatik

19 Mesaj
1 Haziran 2009; 1:56:31 

quote:

Orjinalden alıntı: 81Selanik

tüy dökücüyle bir kere aldım ondan sonra baktım, bir kökten 2 kıl çıkmaya başladı.Kesinlikle önermiyorum.Belki de problem tüy dökücü değil başka birşeydir ama durum bu siz karar verin

bu veet tüy dökücü köpük bacakdaki kılları cogaltırmı ?
bide ipek özlü ve aloeveralı olarak 2 ceşit varmış. hangisi daha uygun?

Q6600 - Asus P5Q Deluxe - Saphire Toxic ATI HD 4850 - OCZ Reaper - TT VH6000BWS - TT Thoughpower 1000W

575 Mesaj
5 Haziran 2009; 17:32:48 

Tüy dökücü krem kılları azaltıyo.

Grand Theft Auto V

769 Mesaj
6 Haziran 2009; 15:19:49 

Lapiden kullanmıştım iyi geldi ama şimdi gilette köpük + 2 bıçaklı jilet kullanıyorum en sağlam ikili bence artık...

76 Mesaj
6 Haziran 2009; 23:32:24 

tuy dokucu çoğaltır. sir agda bantları var hazır satılıyor.elinle isitip acıyorsun bantı.

196 Mesaj
7 Haziran 2009; 17:47:14 

quote:

Orjinalden alıntı: PAXMAHNHOB

Yanlız bu ucuz traş makinelerine dikkat edin, özellikle topların kesesini (buraya genel kullanımıdaki adını böyle kaba kabaa bastıra bastıra yazmak isterdim ama forum kurallarıı iştee ) bir sıkıştırırsa dayanılmaz acı verir

ben yıllardır o ucuz traş makinasıyla 0 numara yapıyorum pek zahmetli değil ama yumuşak bölgelerde biraz fazla dikkat istiyo bildiğimiz saç traş makinaları marketlerde 15-20 liraya satılıyo bir kere al ömürlük kullan

''İnsanın ruhunu yücelten acı, ucuz bir mutluluktan daha değerlidir. ''

491 Mesaj
7 Haziran 2009; 23:49:45 

oğlum şuraya açmayın şöyle konular, hatunlar da var burada okuyup dalgaya almasınlar sizi. pm falan atın birbirinize ne bileyim

neyse, en kolay yol; permatik banyo. cırt cırt 2 dk da tertemiz... uğraşmayın öyle tüy dökücüydü bilmem neydi.

Alone at night I feel so strange,
I need to find All the answers to my dreams..

1120 Mesaj
9 Mayıs 2010; 18:29:22 

quote:

Orijinalden alıntı: PAXMAHNHOB

Jiletle tüy dökücü ile uğraşmayın, alın ucuz bir traş makinesi, onla yapın.. Jiletin tahrişi, kremin maliyeti vs. hiç gerek yok.

aynen traş makinesi en mantıklısı ama krem eğer bi zarar vermiyor ve daha temiz bırakıyorsa kullanmayı düşünürüm bende

Google Nexus 5
MEİZU YE-M6SL 2GB
IBM Thinkpad X31 O Bir Efsane 12.1"
Lenovo IBM Thinkpad X200S 12.1''
Lenovo IBM Thinkpad X200T 12.5"
Lenovo IBM Thinkpad X220 12.5''
Lenovo IBM Thinkpad X230 12.5"

1120 Mesaj
9 Mayıs 2010; 18:32:04 

quote:

Orijinalden alıntı: deepnot

tuy dokucu çoğaltır. sir agda bantları var hazır satılıyor.elinle isitip acıyorsun bantı.

o dediğin ne kadar zor bi olay biliyor musun hemde o kadar hassas olan bir bölgede kırmızı alarm verirsin sonra acısını biliyorsan

Google Nexus 5
MEİZU YE-M6SL 2GB
IBM Thinkpad X31 O Bir Efsane 12.1"
Lenovo IBM Thinkpad X200S 12.1''
Lenovo IBM Thinkpad X200T 12.5"
Lenovo IBM Thinkpad X220 12.5''
Lenovo IBM Thinkpad X230 12.5"

29 Mesaj
11 Mayıs 2010; 20:20:32 

ben bazen permatikle ,, bazen traş makinesi kullanıyorum ,, ama tüy dökücünün daha kolay olcağnı düşnüyorum ,,
iyisinden bitane tüy dökücü önercej war mı ???

347 Mesaj
12 Mayıs 2010; 9:56:24 

tüy dökücü köpük kullanmanızı tavsiye ederim.

kremler felan hikaye.

köpüğü sık 10 dakka bekle durula pırıl pırıll.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

0 Mesaj
17 Haziran 2010; 20:42:07 

quote:

Orijinalden alıntı: admiral9999

Merhaba arkadaslar;
Penis etrafımı jiletle temizlemek artık zor gelmeye başladı ve de sürekli cıkması hosuma gitmiyor.
Veet markasının tüy dökücü krem ve köpükleri var.Sizce bunları penis bölgeme uygulayabilirmiyim? Zararlı tarafı varmı? Asıl merak ettıgım nasıl oluyor kullanan veya bilen arkadaslara soruyorum kullanımı ve kullandıktan sonra o bölgenn durumu nasıl olur tenin yumusaklıgı vs..

ben bi kızım ama cvp veriyim bende kullandım bikere bşka markann yine kullanmayı düşünüorm çok hoşuma gitti sürüosun 5 dkka sonra içinden çıkan çbukla kremi siliosun tüyler dökülüo pürüzsüz yapıo zararı varmı bilmiorm ama ben karın bölgeme yapmıştım pürüzsüzdü ama azaltmıo birazda fazla çıktı sanırım eskisinden ama denize fln gidicekseniz yapın güzel oluo

18 Mesaj
27 Haziran 2010; 13:00:08 

evet canım bende denedim tüylerin sertliğine göre 4-5 dk bekletiyosun sonra pürüzsüz oluyo ama tüyleri çoğaltıyo ciddi derecede ben o yüzden tavsiye etmiyorum pek fazla

3157 Mesaj
29 Haziran 2010; 15:22:07 

benim merak ettigim konu. tuy dokucu krem kullanildiginda jiletle alinmis gibi sert sert cikiyo mu tuyler yoksa daha mi yumusak cikiyor. cunku jiletin en kotu yani bu bence. tuyler hem sert hem de dik dik cikiyor.

347 Mesaj
30 Haziran 2010; 8:57:53 

quote:

Orijinalden alıntı: switel

benim merak ettigim konu. tuy dokucu krem kullanildiginda jiletle alinmis gibi sert sert cikiyo mu tuyler yoksa daha mi yumusak cikiyor. cunku jiletin en kotu yani bu bence. tuyler hem sert hem de dik dik cikiyor.

kıllar aynı şekilde çıkmaya devam ediyor. artış olmuyor sadece artısıda o.

ama veet tüy dökücü köpük kullanmanı öneririm.

şimdiye kadar kullandığım köpüklerin arasında en iyi sonuç aldığım o oldu.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3157 Mesaj
30 Haziran 2010; 17:18:56 

quote:

Orijinalden alıntı: kartal4c

kıllar aynı şekilde çıkmaya devam ediyor. artış olmuyor sadece artısıda o.

ama veet tüy dökücü köpük kullanmanı öneririm.

şimdiye kadar kullandığım köpüklerin arasında en iyi sonuç aldığım o oldu.

o da buyuk problem ama. sert sert cikmasini nasil engelleyebiliriz ki? o donem cok rahatsiz edici oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1707 Mesaj
1 Temmuz 2010; 21:45:53 

Veet'in adı baya zikredilmiş, fiyatı nedir ortalama? Bir de 1 tüp ortalama ne kadar gider tahmini?

530 Mesaj
13 Temmuz 2010; 7:28:20 

Beyler eğer testis bölgeniz çok hassas ise tavsiye etmiyorum ben kullandım testisin derisi kırmızı kırmızı benek oldu ve 1 hafta acısından yürüyemedim

3157 Mesaj
13 Temmuz 2010; 8:06:59 

quote:

Orijinalden alıntı: cnylmz
Beyler eğer testis bölgeniz çok hassas ise tavsiye etmiyorum ben kullandım testisin derisi kırmızı kırmızı benek oldu ve 1 hafta acısından yürüyemedim

bu mesajindan sonra vazgectim kullanmaktan. benim de asil korktugum tarafi buydu

1904 Mesaj
13 Temmuz 2010; 21:21:45 

Tüy dökücü kremler bildiğim kadarıyla kullanmadım ama tüyleri kimyasal olarak eritiyor yani tüyler yine çıkmaya devam eder köklerine ulaşamaz.Alakasız bir örnek ama plastik yüzeye japn yapıştırıcısı dökersen kuvetlibi kimyasal olduğu için plastikte zarar görür... O yüzden kullanırken dikkat edin.

ama tüy azaltıcı Bioder gibi ürünler tüyleri hem geç çıkartır hemde tüy sayısını zamanla azaltır. Ama kullanımı yüz ve boyun için pratik biraz krem gibi sürüyorsun bu kadar...

Diğer türlü lazer epilasyon kökten çözüm ama 1. seansta gözle görülür azalır ama 2-3 seansları yapmazsanız zamanla eski halina döner.

MacBookPro 13.3" İ5 16GB RAM 256GB SSD

TS-E 24mm f/3.5 L II
Düğün Fotoğrafçısı
http://www.nisantasidugun.com

2177 Mesaj
15 Temmuz 2010; 20:16:03 

Valla mach3 indirime girmis aldim, genital bolge temizliginde kullaniyorum.Tavsiye ederim..

3157 Mesaj
15 Temmuz 2010; 21:12:02 

quote:

Orijinalden alıntı: chinaski

Valla mach3 indirime girmis aldim, genital bolge temizliginde kullaniyorum.Tavsiye ederim..

jilet zor olmuyor mu ya

2177 Mesaj
18 Temmuz 2010; 13:09:33 

yok cok kolay alisinca, her dusa girdigimde temizliyorum.

3157 Mesaj
18 Temmuz 2010; 14:46:31 

quote:

Orijinalden alıntı: chinaski

yok cok kolay alisinca, her dusa girdigimde temizliyorum.

ama jiletle alindiktan sonra hafif hafif cikmaya basladiginda cok rahatsiz etmez mi? tuyler batar oraya buraya. yani sakallarimdan dogru boyle tahmin ettim.

186 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
*KaLeci "DD"
18 Temmuz 2010; 15:39:19 

Ya beyler birakin tuy dokucuyu fln jiletle tik tik die bitirn iste bn sunu merak ediom acaba koltukaltimiza agda yapsak bisey olr mu yazin baya rahatsiz edio yaw

773 Mesaj
22 Temmuz 2010; 14:49:02 

koltuk altına alışınca epilasyon iyi geliyor ama ilk olarak tek tek cımbızla çekip sonra haftada 1 epilatorle cırt cırt çok kolay ...

5534 Mesaj
4 Ağustos 2010; 12:59:50 

Jilet kullanıyorum ama jiletle de koyu ve sert çıkıyor ayrıca batıyor büyürken ve büyümesi hızlı. Kopuk deneyim diyorum ona da zararlı deniliyor :-S

3157 Mesaj
4 Ağustos 2010; 13:13:07 

quote:

Orijinalden alıntı: Pentacle*

Jilet kullanıyorum ama jiletle de koyu ve sert çıkıyor ayrıca batıyor büyürken ve büyümesi hızlı. Kopuk deneyim diyorum ona da zararlı deniliyor :-S

ben de kopugun tahris etmesinden korkuyorum.

5534 Mesaj
5 Ağustos 2010; 19:57:12 

Philips ın Bodygroom adlı makinesini kullanan var mi? Arkadaş önerdi, erkekler icin özel olarak yapılmış.

294 Mesaj
5 Ağustos 2010; 22:59:23 

Jiletle aldıktan sonra tüyler içerden içerden batıyor, deri kızarıyor, bir hafta işkence oluyor. Bu yüzden jilet kullanmaya çekiniyorum.

Makine en kolayı fakat testise makineyle sıfır girdim, alet dişleriyle bir ısırdı, acıdan gözlerimden yaş geldi. O gün bugündür dikkatli olacağım diye yarım saat uğraşıyorum çok uzun sürüyor.

Tüy dökücü krem hiç denemedim fakat testislere zarar verir diye korkuyorum. Arkadaş da bir hafta acıdan yürüyemedim yazmış.

Başka tavsiyeler varsa değerlendirmeye açığız

468 Mesaj
5 Ağustos 2010; 23:14:03 

Ustura kullanın

COMINGSOON

5534 Mesaj
5 Ağustos 2010; 23:55:17 

Ya demi ustura en kolayı. Hic uğraşmadan ne var ne yok hepsini tek hareketle kesersıniz hiçbirşey kalmaz cillop gibi olur.

294 Mesaj
6 Ağustos 2010; 0:01:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Pentacle*

Ya demi ustura en kolayı. Hic uğraşmadan ne var ne yok hepsini tek hareketle kesersıniz hiçbirşey kalmaz cillop gibi olur.

1442 Mesaj
6 Ağustos 2010; 11:11:56 

quote:

Orijinalden alıntı: admiral9999

Merhaba arkadaslar;

ben çamsakızı kullanıyorum mukemmel performansı var az canın acır ama katlanacan bir kere arka bölgeyede aynısını uygula bence

19.org
Do not PM for help!

3157 Mesaj
11 Ağustos 2010; 14:29:03 

cam sakizi nasil birsey ki? agda gibi oluyo sanirim.

866 Mesaj
11 Ağustos 2010; 15:53:16 

once makıne ıle alıyorum
sonra permatık banyo tras bıcagı ıle temızlıyorum

en makul en kolay yol bu

2703 Mesaj
12 Ağustos 2010; 1:44:18 

permatik banyo en iyi çözüm.. Duştayken suyun altına geçin çıt çııt 3-4dk'da tamamdır

1753 Mesaj
12 Ağustos 2010; 5:02:39 

filipsin bu işler için çıkardığı bi alet var.
bodygroom...gogıl amcadan arattırtın...
kullanın bana dua edersiniz bu kocakarı yöntemlerinden de kurtulursunuz....

0 Mesaj