Şimdi Ara

Discovery Channel - Ultimate Survival - Fanclub (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
387
Cevap
7
Favori
53.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: burak0708

Yaaa bu discovery'nin yaptığı nedir şimdi?Survival Month'da hesapta yeni bölümleri vardı ayı gril'in bu bölümü önceden zaten vermişlerdi

e hacı ozaman """(yanımda 1 bardak çiş 2 tane kurtçuk bi de tavşanımla )"""
    bosa gitti bunlar :)
    bu sabah izliycem sanırım 7 gibi baslıyor ilk bölümleri
  • Valla ben bu bölümü daha önce izlemedim bu sefer timsah avladı Eliyle balık yakaladı kocaman Haftaya İskoçya'da
  • quote:

Orjinalden alıntı: DMUKKS

Valla ben bu bölümü daha önce izlemedim bu sefer timsah avladı Eliyle balık yakaladı kocaman Haftaya İskoçya'da

İrlanda

Beni de eklermisin..
  • Merhaba arkadaşlar discovery de nisan ayı hayatta kurtuluş ayı yani ultimate survivor yeni bölümleriyle :D hatta dün bataklıktan kurtuluşu vardı süperdi elini kanca gibi kullanıp 70 cm lik balığı yakalıyıp yedi :D:D:D:D bide bir şey soracağım acaba bu bölümleri indirebileceğimiz bir yer varmı ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: yue_34

Merhaba arkadaşlar discovery de nisan ayı hayatta kurtuluş ayı yani ultimate survivor yeni bölümleriyle :D hatta dün bataklıktan kurtuluşu vardı süperdi elini kanca gibi kullanıp 70 cm lik balığı yakalıyıp yedi :D:D:D:D bide bir şey soracağım acaba bu bölümleri indirebileceğimiz bir yer varmı ??

Bende çok aradım ama ilk 2 sezonunun ne türkçe altyazılısını ne de türkçe dublajını bulabildim.
    Ama ingilizce var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LaFleur

quote:

Orjinalden alıntı: DMUKKS

Valla ben bu bölümü daha önce izlemedim bu sefer timsah avladı Eliyle balık yakaladı kocaman Haftaya İskoçya'da

İrlanda

Beni de eklermisin..

İkisini karıştırıyorum habire

• Acaba Türkiyede bir bölüm çeker mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oBLoOd -- 7 Nisan 2009; 11:08:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: oBLoOd

Acaba Türkiyede bir bölüm çeker mi

Süper olur. mesela kendisini geçen (allah rahmet eylesin) helikopter kazasının oldugu yerde görmek isteriz.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: oBLoOd

Acaba Türkiyede bir bölüm çeker mi

Süper olur. mesela kendisini geçen (allah rahmet eylesin) helikopter kazasının oldugu yerde görmek isteriz.

Çekti zaten burda geçen mart gibi kapadokya bölümü yayınlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DMUKKS -- 7 Nisan 2009; 12:24:41 >

• Hmm ama o program farklı galiba '' Man vs. Wild '' veya aynımı Ultimate Survival 2 sezon çekildi galiba.
    Ben böyle biliyorum.
  • quote:

Hmm ama o program farklı galiba '' Man vs. Wild '' veya aynımı Ultimate Survival 2 sezon çekildi galiba.
    Ben böyle biliyorum.

Man vs Wild le Ultimate Survival aynı sadece ingilterede programın adı Man vs Wild olarak biliniyor diğer yerlerde Ultimate Survival adıyla yayımlanıyor.Ayrıca 9 subat 2009 tarihli bölümünde Kapadokyaya gitti ve Discovery Channel verdi.
  • Hocam ben kapadokya bölümünü izleyemedim ne yedi oralarda yaw aç kalmıştır adam
  • quote:

Hocam ben kapadokya bölümünü izleyemedim ne yedi oralarda yaw aç kalmıştır adam

Valla o bölümü bende izlemedim sadece reklamını izlemiştim .Bölümü buldum nette ama altyazısı yok malesef
  • @LaFleur ekliyorum hosgeldin :)
    bu arada sayfa basında bölümleri indirebileceğiniz link mevcut ama orjinal dilinde hatırlatırım...

bu arada

quote:

Hocam ben kapadokya bölümünü izleyemedim ne yedi oralarda yaw aç kalmıştır adam

ac kalıcağı gibi bide dağlarda vururlar adamı skandal olur be :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARNİNG -- 7 Nisan 2009; 17:07:04 >
  • Bu konuyu ilk kez gördüm sevindim :)

Son bölüm çok güzeldi.Müftelasi oldum bnde son 1 aydır
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheProphecy

Bu konuyu ilk kez gördüm sevindim :)

Son bölüm çok güzeldi.Müftelasi oldum bnde son 1 aydır

Hoşgeldin hocam,hepimiz ayı griliz
  • bu arada adamımızı facebookta bulup ekledim bakalım kabul edecekmieklemek isteyenler edward micheal grylls yazıp aratsın
  • En son bölümde Floridadaydı.Timsah falan yedi
  • bu discovery channel'ın ultimate survival "çakı ve el temalı" reklamındaki çalan parçayı bilen varsa bi zahmet yazabilir mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bay Wesley

En son bölümde Floridadaydı.Timsah falan yedi

Ben o timsahin ölümüne çok üzüldüm ya
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.