Şimdi Ara

Need For Speed: Shift (ÇIKTI) Ferrari Racing Series

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.276
Cevap
0
Favori
78.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Need for Speed: Shift'in resmi çıkış tarihi açıklandı

İlk gameplay video geldi

http://www.vg247.com/2009/03/23/need-for-speed-shift-first-movie/

Electronic Arts yaptığı açıklama ile Slightly Mad Studios tarafından PS3, Xbox 360, PSP ve PC geliştirilen yarış oyunu Need for Speed: Shift'in resmi çıkış tarihini açıkladı. Seriyi Black Box'tan devrelan Slightly Mad Studios ekibi, GT Legends ve GTR 2 gibi simülasyon oyunlarını yapan insanların bir araya gelmesinden oluşan bir firma olmasıyla dikkat çekiyor.

Yüksek performanslı araçları bünyesinde barındıracak olan Need for Speed: Shift çok gerçekçi bir oynanış sunacak ve oyunda bulunan tüm arabaların kokpitleri de olacak, yani uzun bir süreden sonra bir Need for Speed oyununu kokpit kamerasından da oynayabileceğiz. Tüm bunların yanında gerçekçi bir hasar modellemesine de sahip olacak olan oyun Avrupa'da 17 Eylül 2009 tarihinde, Kuzey Amerika'da ise 22 Eylül 2009 tarihinde piyasaya sürülecek

Kaynak

NEED FOR SPEED: Shift

NFS Shift, EA Black Box yapımcısı Michael Mann ve EA Games Europe'tan Patrick Soderlund'un yardımlarıyla GT Legends'ın ve GTR 2'nin Slightly Mad Studios'u tarafından yapılacak.

Shift daha çok similasyon yarışlarına yoğunlaşacak. Sadece arabanın gerçekçiliği de değil, aynı zamanda sürücü davranışlarına, tarzlarına da önem verilecek. Ayrıca daha az hip-hop ve bol pantolon olacağa benziyor.

Eski NFS'lerdeki sokak yarışı tarzından çok Shift, sürücü yeteneğinin daha ön plana çıkacağı; gerçekçi ve adrenalin yüklü yarışların olacağı bir oyun olacak. Oyunda etrafa rahatça bakabileceğimiz bir araç içi görüntü bulunacak.

Shift oyununda Josie Maran'ın da adı geçebileceği şu anlık sadece bir dedikodudan ibaret ama, hepimizin istediği bir şey olduğunu kimse de inkar edemez.

Merlininkazani

[Kunye=177-6]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 9 Mart 2010; 8:19:16 >

• Undercover gibi 1 saat sabredilebilirlik süresi olmasında bu oyununda. Bakalım zaman neler getirecek yeni NFS oyunumuza
  • NEED FOR SPEED: Shit olmaz inşaallah
  • İlk yayınlanan ekran görüntüsü hoşuma gitti, GRID gibi olursa oynanır yoksa geçiniz.
  • valla bende pro streeti carbonu falan eleştirenlere kızıyodum, nfs serisinin cok pis taraftarıyım...
    ama o undercover neydi öyle ya... yarım saat dayandım sildim sonra pc den
    quote:

Orjinalden alıntı: expander_

Undercover gibi 1 saat sabredilebilirlik süresi olmasında bu oyununda. Bakalım zaman neler getirecek yeni NFS oyunumuza
  • quote:

Orjinalden alıntı: OPTİMİST

NEED FOR SPEED: Shit olmaz inşaallah

bende önce shit diye okudum dedim noluyoruz
  • Görüntü gayet yakışıklımış.İyi olacak iyi.
  • yahu criterion böle oyun yaparmıydı ?
  • ekran goruntusu fake degil resmi sitesinde var
  • Şu görüntüden iyi bişey olacağa benziyor hadi bakalım Undercover'a cidden 15-20 dk anca sabrettim 2 yarış yaptım sildim PC'den sonra o derece iğrenç bi oyun sürüş berbat grafik felaket o oyundan sonrada kötü bi oyun çıkarmaya yüzleri olmaz heralde ...
  • Verilen ss baya şişirilmiş bir görüntüye sahip oyunun bu kalitede çıkacağını kesinlikle inanmiyorum(inşallah ss deki gbi olur) heleki EA dan bir pro simülasyon beklemek bence yanlış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ridvan1903

Verilen ss baya şişirilmiş bir görüntüye sahip oyunun bu kalitede çıkacağını kesinlikle inanmiyorum(inşallah ss deki gbi olur) heleki EA dan bir pro simülasyon beklemek bence yanlış.

+3214245435
  • NFS 1 ve NFS 2 den sonra 3.simulasyon NFS olacak heralde ben Race Driver:GRİD e benzettim.(Daha oynamadım ama)Bence en baba NFS oyunu NFS2:SE idi. Otomobil seçimi Halen daha çok güzel Pistler de çok güzeldi.Undercover yerine NFS2:SE yi günümüze uyarlasalardı hiçbir şeyine karişmadan sadece grafiklerini şimdiki oyunlar gibi yapsalardı daha tutardı diye düşünüyorum.(Aaah ah nerde o Mclaren F1ler Ferrari F50ler)
  • millet şimdi o görüntüye bakar oha görüntüye bak o kadar bilmem ne sonra oyun fos çıkınca başlarlar çene yapmaya aldanmayın artık şöyle görüntülere.

oyun için yorumum: Need For Speed Shift

shift+delete=enter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 1 Şubat 2009; 19:49:06 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

İlk yayınlanan ekran görüntüsü hoşuma gitti, GRID gibi olursa oynanır yoksa geçiniz.

GRID full arcade bir oyun NFS: Shift ise komple simulasyon olarak hazırlanıyor kısacası GRID ile uzaktan yakından alakası olmayacaktır belki grafikleri biraz benzer:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

İlk yayınlanan ekran görüntüsü hoşuma gitti, GRID gibi olursa oynanır yoksa geçiniz.

GRID full arcade bir oyun NFS: Shift ise komple simulasyon olarak hazırlanıyor kısacası GRID ile uzaktan yakından alakası olmayacaktır belki grafikleri biraz benzer:)

EA'nın dediği simülasyonda nasıl olur artık allah bilir.
  • Yukarıdaki görüntü tamamen grid gerçekten
  • EA simulasyon diyorsa en fazla grid kadar simulasyon olabilir. yani sim ile uzaktan yakından alakası olmayacağını düşünüyorum.

ki, adamlar kalkıp sim yapacaz diyorlar ve karşılarına forza 2 yi almış oluyorlar otomatikman. düşünün nfs gibi çöp bir seri, karşısına forza 2 yi alıyor. düşünün forza 2 varken nfs shift oynamak? düşünün böyle bir şey yaptığınızı. bir an olsun düşünün yani. ben düşündüm de başım döndü.

yapımcılar iyice tırlatmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dante

EA simulasyon diyorsa en fazla grid kadar simulasyon olabilir. yani sim ile uzaktan yakından alakası olmayacağını düşünüyorum.

ki, adamlar kalkıp sim yapacaz diyorlar ve karşılarına forza 2 yi almış oluyorlar otomatikman. düşünün nfs gibi çöp bir seri, karşısına forza 2 yi alıyor. düşünün forza 2 varken nfs shift oynamak? düşünün böyle bir şey yaptığınızı. bir an olsun düşünün yani. ben düşündüm de başım döndü.

yapımcılar iyice tırlatmış

Bu çıkana kadarda Forza3 çıkar heralde

• quote:

Orjinalden alıntı: Remobile

NFS 1 ve NFS 2 den sonra 3.simulasyon NFS olacak heralde ben Race Driver:GRİD e benzettim.(Daha oynamadım ama)Bence en baba NFS oyunu NFS2:SE idi. Otomobil seçimi Halen daha çok güzel Pistler de çok güzeldi.Undercover yerine NFS2:SE yi günümüze uyarlasalardı hiçbir şeyine karişmadan sadece grafiklerini şimdiki oyunlar gibi yapsalardı daha tutardı diye düşünüyorum.(Aaah ah nerde o Mclaren F1ler Ferrari F50ler)

NFS2 sim. muydu? Güldürme adamı. 250-300'le viraj döndüğümü bilirim. Ama bomba oyundu orası ayrı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DasheriM -- 2 Şubat 2009; 9:04:42 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.