Şimdi Ara

Need For Speed: Undercover inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
49.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yarış oyunları arasından ismi ile herkesin bildiği Need For Speed serisi, son çıkardığı yetersiz oyunlarla baya yara almıştı. Kendine has bir kitlesi olan oyun, bakalım Undercover ile eski havasınını yakalayabiliyor mu ?

Sistem Özellikleri

İşletim Sistemi: Windows XP (32bit)/Windows Vista (32/64bit)

İşlemci: Intel Pentium 4 2.8GHz veya daha yüksek ( 3.0GHz Vista için önerilir) veya daha iyi bir işlemci

Ram: 1 GB RAM (Windows Vista 1.5 GB RAM)

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6500, ATI Radeon 9500 veya daha iyi bir ekran kartı

Boş Alan: 6GB disk alanı

• İnceleme için teşşekürler ama baya önce inceleyip bitirdik. Hatta takasladık :P

PS3 'de bu oyunu oynamayan arkadaşlar için sölüyorum. Sadece bu zevk için PS3 alınır =)

PC 'de oyunu görmeye pek fırsatım olmadı ama bana göre bu oyunun platform sahibi PS3 :)
  • nfs de bu grafikleri beklemezdim.
  • oyun şu an oynamaktayım:D

çokda güzel değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali277 -- 16 Ocak 2009; 22:34:10 >
  • bu seriyi neden böyle batırmaya devam ediyorlar anlamıorm...

incele için teşekkürler.
  • en fazla iki saat oynadım sonra bıkkınlık geldi bıraktım
    iyiki tutup da oyunun orijinalini almamışım. yoksa böyle bir oyuna para verdiğim için kendimi affetmeyecektim
  • Oyun baya kötü olmuş.
  • Race driver Grid gibi iyi bir şey beklerdim nfs serisinden ama beni de hüsrana uğrattı toplam bir saat civarı oynayıp bir daha elime almadım oyunu...
  • sonunda geldi inceleme..

puanlar dogru

ah MOST WANTED
  • 6 puan bile fazla bu yüz karasına
  • quote:

Orjinalden alıntı: Avenzea

İnceleme için teşşekürler ama baya önce inceleyip bitirdik. Hatta takasladık :P

PS3 'de bu oyunu oynamayan arkadaşlar için sölüyorum. Sadece bu zevk için PS3 alınır =)

PC 'de oyunu görmeye pek fırsatım olmadı ama bana göre bu oyunun platform sahibi PS3 :)

Ne alaka şimdi X360'da Current-Gen mi bu oyun ?
  • Güzel oyun fakat most wanted ın yerini dolduracağını zannetmiyorum:S
  • oyunu bitireli bir ay oldu
  • By_e

Acaba kullandığınız kasadan memnunmusunuz? Genişlik, estetik, şıklık vb.?
  • Frame düşmeleri dışında bu oyun bana göre gerçekten çok güzeldi.

Eminim ki oyun siteleri 5-6 gibi komik rakamlar vermeseydi çogu kişi oyun hakkında böyle düşünmeyecekti.
  • Ben bu videoları izleyemiyorum, baştaki hizlial.com reklamı donup kalıyor. Yükleme çubuğu sonuna kadar doluyor ama video başlamıyor bir türlü, neden acaba?
  • bu oyunu tüm nfs serilerinde kullanılan haritaların birleşmesinden oluşan nostaljik ve çok daha iyi grafiklere sahip bir şehirle kurtarabilirler bence. yani şehirler birkaç ayrı şehir, şehirler arası otobanlar vs. hem gece hem gündüz oynanabilir olması gibi şeylere dikkat etseler olacak ama sanki bu oyun serisini devam ettirmeliyiz yapın bişeyler boş kalmasın muamelesi çekiliyo gibi bi durum var oyunda
  • eleştirmen oyunu tanıtırken resmen nefret etmiş. :) gülmekten öldün gerçekten çok haklı ben 4.0 puan veriyorum
  • PS2 de oynadım grafikler çok kötü :(
  • Tokatli doğru söylüyor.Bencede bundan sonraki seri bir nostalji biçiminde olmali arabalardan ve şehirlerden başlayıp sırası ile underground serisi most wanted vede carbon un sıra ile karışımı elde edilip seriye yakışır bi son verilmeli..bi Sonraki seri tamamiyle NFS çizgisinden ayrı olmalı...Gridi oynamadım ama oynadıkca zevk aldığım flatout2 vardı hem motor bakımından güzeldi hem yarış çeşitliliği hemde online modu...EA grafik motoruna ve FİZİK motoruna önem verecekse böyle aksiyonlu bir oyun yapması gerekli bence....
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.