Şimdi Ara

Konusu İlginç Filmler / İlginç Konulu Filmler (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
247
Cevap
32
Favori
176.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Konusu İlginç Filmler / İlginç Konulu Filmler

Konusu İlginç Filmler / İlginç Konulu Filmler

Şimdilik aklıma bunlar geldi seveceğinize eminim
  • the adjustment bureau.(Kader Ajanlari)

2011

Kader ve melekler gercek hayatla ancak bukadar guzel kurgulanabilir herkeze tavsiye ederim.Filmin ilk 10-15 dakikasi durgun ondan sonra akıyor gidiyor aga.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaresX -- 18 Şubat 2012; 9:21:38 >
  • Source Code: Teknoloji merakı olan bir kişinin mutlaka beğeneceği türden bir film. Sonunu çok beğenmesemde film genel olarak çok güzeldi. Tavsiyedir.

The Thirteenth Floor: Yine teknoloji içerikli ama başından sonuna kadar beğenerek izlediğim konusu farklı bir yapım. İzleyen pişman olmaz. Tavsiyedir.

Farinelli: Acilen izleyin derim. Vurdu kırdı aksiyon seven biriyseniz filme yaklaşmayın bile. Tamamen Opera ağırlıklı, muhteşem bir sanatsal biyografi başyapıtı. Hergün izlesem doymam, offf off.

Brazil: Farklı konulu, muhteşem bir film daha. İzleyin mutlaka. Özellikle fantastik severler kaçırmasın. Tavsiyedir.

Antichrist: Trier filmlerini beğenmiyorsanız hiç yaklaşmayın bile. Tam bir Von Trier filmi. İnsanı sonuna kadar zorlayan psikolojik başyapıt.

Melancholia: Beklediğim kadar iyi çıkmadı diyebilirim. Lars Von Trier`dan daha karışık bir film beklerdim. Yinede piyasadaki bir çok filmden daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joker17Back

Şimdilik aklıma bunlar geldi seveceğinize eminim

hepsi olağanüstü filmler bence birde celda 211 var izlemeyen varsa tavsiye ederim gayet güzel film
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koçero

quote:

Orjinalden alıntı: lasts0ul

quote:

Orjinalden alıntı: Micro_Processor

''Sarhoş olmak ve dövüşmek. Hayatta başka yapacak ne varki '' Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu Amerikan'ın en iyi üniversitesinden atılan Matt İngilteredeki ablasının yanına gider tanışacaağı yeni arkadaşları onun gazetecilik okuduğunu bilmemektedir . Arkadaşlarının futbol tutkusunun diğer sırrı ise holiganlık ve İngiltere çapında ün salmaktır. Çok geçmeden Matt de aynı tutkuları paylaşır ve geçmişin acıları Matt'in holiganlık zamanlarında tekrar ortaya çıkacaktır.

Bu Filmi izledim izlenmesi gereken bi film

filmin sonunlarına doğru millwall (adını yanlış hatırlamıyorsam) ile united ın eşleşmesinden sonraki sahnelerde bizim olaylara karışmayan matt iyice kendini bişey zannetmeye başlamıştı ayrıca finali daha değişik bekliyordum

Finali Süperdi hocam en sonunda çocuk okula dönüyodu

Arkadaşlar bu filmi orjinal diliyle arıyorum. Bilenler bana özel mesaj atabilirler mi lütfen?
  • Forrest Gump
  • Takashi Miiki'nin yönettiği filmdir. Fantastik, uçuk kaçık, çok farklı konusu var. İzleyin derim.

Konu
    Şiddetin bir erdem olarak ve ahlaki çöküntünün ise bir yaşam tarzı olarak benimsendiği dünyaya hoşgeldiniz...Shinjukunun yer altı dünyası ve aynı zamanda sadist bir yakuza tetikçisi olan Kakiharanın şehrinde meydana gelen olaylar nefesinizi kesecek.Kakihara patronunu öldüren kişiyi bulmak üzere durmaksızın yer altı dünyasının altını üstüne getirir.Meydana gelen olayların arkasındaki beyin ise Japon çetelerini birbirine düşürmeyi başarmış olan eski bir polis olan Jijiden başkası değildir.Elindeki en büyük kozu ise uçurumun eşiğindeki ruhsal bozukluğu had safhada olan bir kaçıktır.Söz konusu deli adam, katil Ichiden başkası değildir ve katil Ichi ile Kakihara arasında gelişen olaylar kısa sürede caddeleri kan gölüne çevirir.
  • The Fairy 2011
    Orjinal adı: La Fee

Şu an festival kapsamında izlenebilir. Buram buram "Survive Style 5+" kokuyor. Muhteşem bir absürd komedi örneği. Mutlaka izlemenizi öneriyorum.

http://www.imdb.com/title/tt1922645/
  • Castaway on the Moon

Kim adında bir adam kendini Han Nehri’nin karanlık, suskun sularına atar. Uyandığında üstü başı kumla kaplanmış, yerde yatmaktadır. O zaman, kendisini öldürmeyi başaramadığını ve nehirde bilinmeyen bir adaya sürüklendiğini anlar. Nehir kenarındaki binalardan birinin bir dairesinde yıllarca odasından dışarıya adımını atmamış bir genç kız vardır. Bir gün dürbünüyle bakmaktayken bir ada üzerinde tek başına yaşayan bir adam gözüne ilişir ve merak eder. Günler günleri kovalarken, adamın yalnız ama halinden hoşnut yaşamı merakını öylesine artırır ki onca yıldan sonra odasından dışarı çıkmasına sebep olur.
  • kara kentin çocuklarıda iyi filmdir.
  • güzel öneriler var. sırayla indirmeye başlayalım
  • ilginç konu bi ara bende bi şeyler karalarım
  • güzel konu
  • size gerçekten inanamıyorum yani bir arkadaş var allahtan belirten yoksa bu tarz bir konu açıp THE MAN FROM EARTH den hiç bahsedilmemiş olsaydı çok pis kızardım size...bütün film bir odada geçiyor.sadece diyalogdan ibaret ama benim hayata bakışımı öyle değiştirdi ki anlatamam...pek bilinmez bu film ama konusuyla işlenişiyle rakip tanımam...izleyin pişman olmayacaksınızhttp://www.imdb.com/title/tt0756683/ konusundan bahsetmicem büyüsünü bozmak istemiyorum...
  • İzleğim en ilginç film:The parfüme:bir katilin hikayesi
    kesinlikle izlemelisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fırtınam..

Takashi Miiki'nin yönettiği filmdir. Fantastik, uçuk kaçık, çok farklı konusu var. İzleyin derim.

Konu
    Şiddetin bir erdem olarak ve ahlaki çöküntünün ise bir yaşam tarzı olarak benimsendiği dünyaya hoşgeldiniz...Shinjukunun yer altı dünyası ve aynı zamanda sadist bir yakuza tetikçisi olan Kakiharanın şehrinde meydana gelen olaylar nefesinizi kesecek.Kakihara patronunu öldüren kişiyi bulmak üzere durmaksızın yer altı dünyasının altını üstüne getirir.Meydana gelen olayların arkasındaki beyin ise Japon çetelerini birbirine düşürmeyi başarmış olan eski bir polis olan Jijiden başkası değildir.Elindeki en büyük kozu ise uçurumun eşiğindeki ruhsal bozukluğu had safhada olan bir kaçıktır.Söz konusu deli adam, katil Ichiden başkası değildir ve katil Ichi ile Kakihara arasında gelişen olaylar kısa sürede caddeleri kan gölüne çevirir.

Hocam çok sağolasın. Forumda dranov diye bir üye vardı hep onun avatarında bu elemanı görür merak ederdim nedir diye. Bir de yine forumda açılan en karizma pskikopat karakterler vs diye giden bir konuda da resmini görmüştüm sanırım. Teşekkürler bu değerli önerin için umarım beğenirim.
  • Zindan adasını ızle o zaman
  • Rain Man
  • quote:

Orijinalden alıntı: uguRnB

Evet arkadaşlar başlıkta belirtildiği üzere beğenip, etkilenip izlenmesi gerektiğini düşündüğünüz konusu ilginç filmleri burada paylaşalım.Bu bilgi paylaşımı sayesinde bilmediğimiz ilginç konulu birçok filmi öğrenmiş olacağız.

Polis kovalamacaları, klasik aşk yaşantıları, son sürat sokak yarışları, klasik dövüş filmleri vs.vs..
    Yukarıda verilen klasik, ortalama benzer temalı filmler yerine senaryosu daha farklı filmleri paylaşalım diyorum.

Bu konuda güzel bilgi paylaşımları olacağını düşünüyorum.Bilgi paylaşımında bulunurken altta yaptığım şekilde yapım yılı ve konusu hakkındada bilgiler verirseniz daha güzel olur.

Teşekkürler.

Anestezi / Awake (2007)

Konu;

Clay (Hayden Christensen) geçirdiği açık kalp ameliyatı sırasında "anestezik farkındalık" adı verilen durumu yaşamaktadır.Yani olup bitenin tamamen farkında olacak şekilde uyanıktır, operasyonu tüm acısıyla hissedebiliyordur ancak yine anestezinin etkisiyle vücudu hiçbir şeye tepki gösteremeyecek şekilde paralize olduğundan, ameliyat ekibinin bundan haberi yoktur. Clay'in genç karısı Sam (Jessica Alba) ameliyat sırasında hayati kararlar vermek zorunda kalırken, Clay'de kendi zihni içinde bir yolculuğa çıkar.

Lolipop / Hard Candy (2006)

Konu;

14 yaşında çekici bir kız olan Hayley Stark (Ellen Page) ile 32 yaşında moda fotoğrafçısı olan Jeff (Patrick Wilson), üç hafta boyunca internette yazışarak bir arkadaşlık kurarlar. Üç hafta sonunda, artık iki taraf da, tanışma vakitlerinin geldiğini düşünür ve bir kafede buluşmaya karar verirler.

Her ikisi de, birbirinden etkilenmiş görünse de Jeff, Hayley'in yakınlaşma çabalarına aynı şekilde karşılık vermemektedir. Hayley'in yaşının çok küçük olması ve beraber olabilmelerinin yasal olarak yasak olması, davranışlarını frenlemesine neden olur. Ama Hayley, oldukça kararlıdır ve sonunda kendini, Jeff'in evine davet ettirir. Asıl olaylar ise bu noktadan sonra başlayacaktır. Eve gittiklerinde, Jeff'in içkisine ilaç atarak onu uyutan Hayley, gerçek niyetini yavaş yavaş ortaya çıkartmaya başlayacaktır.

Devam..

Anestezi Süper Bir flimdi ( Psikolojik Gerilim)

Konusu ilginç değil ama düşündüren bir Flim

Zindan Adası

izlemediysen kesinlikle izle
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.