Tüm Virüs Prpgramlarını Devre Dışı Bırakan Virüs
51 Cevap4800 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2842 Mesaj
9 Ocak 2009; 10:26:28 

tüm virüs programlarını saf dışı bırakan bir virüs var benim sistemde.
avast yüklü idi kendiliğinden kaldırdı.
nortonu yüklettirmiyor olanıda saf dışı
ZoneAlarm Pro yüklettirmiyor
Nod 32 Tr yüklettirmiyor yüklü olanıda sildi
F-Secure Anti-Virus yüklettirmiyor olanıda sildi
Kaspersky Anti-Hacker yüklettirmiyor olanıda sildi
ZoneAlarm Antivirus yüklettirmiyor olanıda sildi
Quick Heal X-Gen 8.0 yüklettirmiyor olanıda sildi
pc cilin yükledim ama çalıştırtmıyor
Ad-Aware SE Personal yükletmiyor olanıda sildi devre dışı

güvenli kipte açmaya çalıştım mavi ekran geliyor ve açılmıyor

c.ye format attım ama yine olmadı d den bulaştı tekrar d de önemli bilgilerim var format atmadan nasıl halllederim

online virüs taraması yaptırmıyor sayfayı kendi kapatıyor
msconfig den hizmetler bölümündede adı yok tek tek denedim olmuyor

559 Mesaj
9 Ocak 2009; 11:39:16 

Yapabilceğin tek bir yol var D deki dosyaları yedekliceksin ve hdd komple format atıp tekrar biçimlendiriceksin. Daha sonr yedek dosyaları tarayarak pc ne tekrar yüklüceksib başka yolun maalesef görünmüyor bana göre.Kolay gelsin.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

5 Mesaj
9 Ocak 2009; 12:12:06 

Netten Sysclean'ı ve güncellemesini indirip tarama yapmayı deneyebilirmisin.Kurulum gerektirmiyor ve ücretsiz.Gayet de başarılı.

MCSE,MCDST,Comptia A+,Hp APS

1376 Mesaj
9 Ocak 2009; 14:52:30 

bende panda vardı geçenlerde öyle bi virüs girdiki antivirüsleri devre dışı bırakmış kapatmış bilgisayar kullanım dışı kaldı

306 Mesaj
9 Ocak 2009; 14:53:47 

Bios u default ayarlarına al... CD den çalışan xp ile dosyalarını al... fdisk ve format atıp tekrar yükleme yapabilirsin... Antivir ve Kaspersky nin Recovery CD leri ile sistemi açarak taratabilirsin... kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımfad -- 9 Ocak 2009; 14:52:59 >

14589 Mesaj
9 Ocak 2009; 15:01:43 

Hiren boot cd edinip sistem açılışında bilgisayarınızı cdden virüs taraması yaptırmalısınız.

2842 Mesaj
11 Ocak 2009; 14:54:17 

Hiren boot un hangi sürmünü önerirsiniz ayrıca kullanımından kısaca bahsederseniz sevinirim!

14589 Mesaj
11 Ocak 2009; 15:49:05 

quote:

Orjinalden alıntı: QbLaY!!!

Hiren boot un hangi sürmünü önerirsiniz ayrıca kullanımından kısaca bahsederseniz sevinirim!

Hiren adında bir hintli tarafından oluşturulan ve sürekli yenilenen bir program. Hiren boot CD'si ile tamir, bakım vb. işler için gerekli olabilecek programları bir menü sistemi ile ulaşılabilien başlatılabilir bir CD imajinda bir araya getiriyorlar. CD'de yer alan ve birçoğuna zaten aşina olduğumuz programların listesini kendi sitesinde bulabilirsiniz. Hiren's Boot CD yi sürücünüze takıp biligisayarınızı CD sürücüden başlatarak kullanıyorsunuz. Bir programi kullandıktan sonra kendinizi komut satırında bulursanız m yazıp enter tuşuna basın bu sizi CD deki tüm programların listelendiği bir menüye götürecektir.

Hiren's boot CD nin bazı yetenekleri şöyle:
-Dosya sistemi oluşturma,biçimlendirme,yeniden boyutlandırma (Tüm popüler formatlar Ext2/3, NTFS, FAT16, FAT32).
-Disk bölümü yedekleme ve disk yedekleme.
-F-Prot ve McAfee ile virüs taraması yapıyor.
-Windows yönetici şifresini sıfırlama (NT/2K/XP).
-Dosya kurtarma (Silinen ve formatlanmış diskler için)
-Donanım testi (Tüm PC donanım bileşenlerini test eder)
-Donanım performans testi (Benchmarking).
-Disk arızlarını tespit eder ve onarır (*HDDRegenerator ile fiziksel hasarları düzeltme).
-Dosya yöneticileri.
-Bilgisayarlar arası bağlantı kurabilme (LPT, Serial ve ETH üzerinden)
-Dos modda NTFS bölüme erişebilme.
-Boot yöneticileri.
-Dos modda USB desteği.
-Tüm MSDOS harici komutları.
-Windows için dos modda otomatik program başlatma yönetimi.
-Windows için Tweaker ve Ad-aware taraması.
-Farklı DOS modlarında başlatabilme.
-Windows sürücülerinin yedeklenmesi ve yedekten geri alınması.

Bu programın Türkçe olanları mevcutsa da; Türkçe olan yerler Boot ettiğiniz de gördüğünüz menüler ve boot menüsünün verdiği hata mesajlarıdır. İçindeki programlar ve hata mesajları Türkçe değildir. Ayrıca klavye türkçe klavyedir. Yani noktaya basınca slash çıkmayacak nokta çıkacaktır. (alıntıdır)

en son sürümü 9.5 galiba onu indirebilirsiniz. ISO dosyası şeklindedir. CD ye yazdırmanız lazım.

3149 Mesaj
11 Ocak 2009; 16:37:13 

Hiren's boot cd. 9,6 türkçe indirmek isteyen arkadaşlar için buradan indirebilirler ben şu anda indiriyorum.

Buraya girip indirebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzo86 -- 11 Ocak 2009; 16:35:31 >

Eskişehir'liler ve Eskişehir'de yaşayanlar

2842 Mesaj
11 Ocak 2009; 20:40:51 

9.7 Versiyonunu dvd ye yazıp pcyidvd den boot ediyorum.Dos ekranında 3 tane seçenek gelıyo bunlardan cd boot seçeneğine grip antivirüs sekmesıne tıklıyorum ve McAfee yi seçiyorum.Fakat işlemi tamamlayamıyo bazı driverları bulamama gibi bi hata veriyo.Masa üstünde bunu yaptıım zaman dos da bazı taramalar yapıyo ama file could not found gibi bişeyler yazıyo ve işlem süreklı devam ediyo.Pek bişey anlamadım açıkçası!!!Sistemi güvenli kipte açmaya çalıştıım zaman ise mavı ekran gelıyo ve res atıyo pc...Bundan sonra ne yapabilirm?

221 Mesaj
11 Ocak 2009; 20:49:35 

Anti Malveriyi yükle derin analizle tara trojan mrojan truva atı ve buna benzer bütün virüsleri etkilenmiş dosyaları tek tek bulur kitli dosyalarında içine girer

ayrıntılı bilgi virüstemizliği.com dan bakabilirsin

bendede vardı virüs programıyla tarama yapamıyordum açolşta 3 kere hata veriyordu birde sag altta saatin yanında bilmediğim bir simge vardı windowsun programı diye sahte bir virüs programıymış halletti hepsini

Kasa CoolorMaster 430BalackElite

2842 Mesaj
11 Ocak 2009; 23:44:55 

Var mı başka bi fikri olan?

112 Mesaj
12 Ocak 2009; 0:44:40 

Diski Farklı bir bilgisayara takıp

Nod 32
Superantispyware
Malwarebyte's Anti-Malware

İsimli Yazılımlarla Taratmayı Dene

KeyBilgisayar İletişim ve Güvenlik Sistemleri
Sarıyer Teknik Servis & Sarıyer Teknik Destek
Garantili Teknik Servis Hizmeti..

11074 Mesaj
12 Ocak 2009; 0:50:15 

HijackThis denedin mi?

Xperia™ Z Black
SSS - Teknik Rehber

1525 Mesaj
12 Ocak 2009; 1:14:52 

benzer bir virus vakti zamanında bana da bulaşmıştı hiç bir antivirus çalıştırmıyordu pek bilinmeyen bir antivirus kuruşmuştum bulup silmişti tahminim şu bu virus bir veritabanı veritabanındaki antivirusleri antitrojanları çalıştırmıyor yapman gereken bu veritabanında ait olmayan antivirusu veya antitrojan kurman bu da deneme yanılma ile olur clmwin in portable versiyonu dene kurulumsuz bir antivirus işe yarayabilir

4138 Mesaj
12 Ocak 2009; 2:06:23 

"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir. Bilgi paylaştıkça çoğalır."

113 Mesaj
12 Ocak 2009; 4:13:06 

http://www.thinkgos.com/dgadgets.php ...Buradan gOS U indir ...windows gibi kullan...kaspersky 9 u da torrent sitelerden indir...Dünya da neler VARMIS dersin....

NE BILIYORSAN O´sun.....

442 Mesaj
16 Ocak 2009; 22:38:38 

Benim de başıma gelmişti, bütün güvenlik, anti virüs yazılımlarını devredışı bırakmıştı, hatta bu programların
setup larını da bozmuştu. PC güvenli kipte açılmıyordu.Virüs win32.bagle.agh idi.
Allah tan daha önce acronis ile image alıp boot cd yapmışım.

Bu sorun üzerine biraz araştırma yaptım ve boot edilebilir usb stick yaptım ve içine portable nod32
kopyaladım. Ama virüs definitions için internet gerekiyor. Ama norton internet gerektirmeden update
olabiliyor.

Bunun için Hiren Boot Cd 9.7 nin iso dosyası içine norton kurulumu ve virüs definition
dosyası konulup cd ye yazdırılabilir.
Hiren cd ile boot edince açılışta mini xp seçilince norton programının kurulup virüsün temizlenebileceğini
düşünüyorum.

Hiren Boot CD 9.7 yi buradan bulabilirsin ama r.a.p.i.d.s.h.a.r.e linklerinden indir.

http://***www.superpayl...-hirens-bootcd-9.7.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codep -- 16 Ocak 2009; 22:36:59 >

8 Mesaj
10 Eylül 2009; 14:06:07 

arkadaşlar aynı sorun bendede var nolursunuz yardımcı olun hiren boot 9.7 yi nidiriyorum şuan ama ne yapıcağımı bilmiyorum

8 Mesaj
10 Eylül 2009; 14:41:38 

ya Allah aşkına bir bilen yokmu ya kaç gündür bununla uğraşıyorum kafayı yicem artık

1 Mesaj
7 Ocak 2012; 20:31:25 

Arkadaşlar böylesine basit bi antivirüs sorunumu çözdü http://www.yazguven.com...virus-temizleyici-2010/

2123 Mesaj
7 Ocak 2012; 21:56:43 

konu baya eskiymiş ama, benimde başıma gelmişti. dracula virüs temizleyici ile kurtulmuştum.

Pentium 90 İşlemci @ 100 Mhz [Overclock] - 24 MB Edo RAM - 545 MB Quantum Maverick Harddisk - 2MB S3 Trio VGA Ekran Kartı - 36X Le Optics CD-ROM - 3.5" ve 5.25" IBM Disket Sürücü - 14" IBM 2248 SVGA Full Analog Monitör - Motorola SM56 56K Fax Modem - IBM Yatay Kasa - IBM Q Klavye ve PS/2 Mouse

1584 Mesaj
8 Ocak 2012; 8:40:43 

her bilgisayarda mutlaka olması gereken yazılımlardan biri Dracula diğeri ise combofix dir.
aklıma geldikçe bunlarla tarama yaparım bilgisayarı.
sürekli olarak da kaspersky 2011 bilgisayarımda kuruludur.

***YaPTıĞıMıZ YoRuMLaR SaDeCe KeNDiMiZi BaĞLaR ***
Yaptığın HiçBir Şeyden Pişmanlık Duyma, Pişman Olacağın HiçBir Şeyi Yapma!

14 Mesaj
21 Ocak 2012; 0:51:33 

her zaman söylerim AVG AVG en sağlam vürüs purogramı yükle bak keyfinekardeşim uğraşma
http://hotfile.com/dl/1...avg_anti_vurus.rar.html

92 Mesaj
21 Ocak 2012; 3:36:41 

quote:

Orijinalden alıntı: QbLaY!!!

tüm virüs programlarını saf dışı bırakan bir virüs var benim sistemde.
avast yüklü idi kendiliğinden kaldırdı.
nortonu yüklettirmiyor olanıda saf dışı
ZoneAlarm Pro yüklettirmiyor
Nod 32 Tr yüklettirmiyor yüklü olanıda sildi
F-Secure Anti-Virus yüklettirmiyor olanıda sildi
Kaspersky Anti-Hacker yüklettirmiyor olanıda sildi
ZoneAlarm Antivirus yüklettirmiyor olanıda sildi
Quick Heal X-Gen 8.0 yüklettirmiyor olanıda sildi
pc cilin yükledim ama çalıştırtmıyor
Ad-Aware SE Personal yükletmiyor olanıda sildi devre dışı

güvenli kipte açmaya çalıştım mavi ekran geliyor ve açılmıyor

c.ye format attım ama yine olmadı d den bulaştı tekrar d de önemli bilgilerim var format atmadan nasıl halllederim

online virüs taraması yaptırmıyor sayfayı kendi kapatıyor
msconfig den hizmetler bölümündede adı yok tek tek denedim olmuyor

Merhaba QbLaY!!!,
==AVG Anti-Virüs Free Edition 2011== bu virüs programını dene şu teknosa da electro world de fln satılan hardiskler var onlardan al D de olan bütün seyleri o hardiske at sonra iki C ye de D ye de Format at ve benim dediğim anti virüsü yükle internette hangi sitenin güvenli olup olmadığını belirtiyor eset in bile bazen kaçırdığı virüsleri kaçırmıyor bu arada hardiski bilgisayara yüklemeyi sakın düşünme çalışma çünkü eğer böyle bir işe kalkışırsan bu söylediklerimin hiç bir anlamı kalmaz virüs tekrardan bulaşır kolay gelsin saygılar!!!

643 Mesaj
6 Ekim 2012; 19:18:18 

bulunsun sanırım sorunu çözdüm
EDIT: Microsoft Security Essentials virüsü buldu. Sildi. ancak bilgisayarı restart ettiğimde Windows tam açılırken kurtarmaya geçti. Netseki sistemi geri yükleyerek eski haline getirdim.
Bu sorunu Combofix çözüyor. Ancak Combofix bir çok ayarı kurcaladığından kullanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexyz -- 6 Ekim 2012; 19:38:05 >

ANADOLU

1280 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
narnia127
6 Ekim 2012; 20:07:58 

Win32.Sality virüsüne hoşgeldiniz pc nin ebesini ağlatan bir virüstür kendisi tek çözüm tüm bilgisayara format atmaktır ve yedeklediğiniz dosyaları avira ile taratın ama öncesinde bilgisayara avira kurmayı unutmayın sonra yedekleri pc ye atın ki günümüzde bile avira free piyasada bu virüsü silen tek antivirüstür.

PSN : DaniCaliforniaTR / PS4 War Thunder
World Of Tanks / Steam = DaniCalifornia ## BF4 / Titanfall / Origin = DaniCaiifornia
Nefret, insanlara öğretilir ve eğer nefret öğretilebiliyorsa sevgi de öğretilebilir.” Nelson Mandela
Bilgi beş harftir, ama dört harfi ilgidir.
Dilin kemiği yoktur. O yüzden birşey söylemeden önce iki kez düşünün.

643 Mesaj
8 Ekim 2012; 0:07:19 

quote:

Orijinalden alıntı: narnia127

Win32.Sality virüsüne hoşgeldiniz pc nin ebesini ağlatan bir virüstür kendisi tek çözüm tüm bilgisayara format atmaktır ve yedeklediğiniz dosyaları avira ile taratın ama öncesinde bilgisayara avira kurmayı unutmayın sonra yedekleri pc ye atın ki günümüzde bile avira free piyasada bu virüsü silen tek antivirüstür.

O virüsü çok iyi biliyorum.
Exe ve dll dosyalarına bulaşıyor.
Formatsız sorunu çözebilirsiniz. Harddiski başka bir bilgisayara bağlayıp güncel bir Avira ile tararsanız virüsleri buluyor.
Bulunan virüslü dosyaları onararak sorunu çözersiniz. (Silmeyeceksiniz)
Bu sorun biraz daha yeni. Combofix sorunu çözüyor.

ANADOLU

644 Mesaj
8 Ekim 2012; 0:39:59 

kaspersky dan salitykiller indirip bi kez taratmanız yeterli.

91 Mesaj
8 Ekim 2012; 1:21:46 

bana da utorrent aracılığıyla bulaştı boş bir klasör oluşturup açın sonrada klasör seçeneklerinden korunan sistem dosyalarını göster deyin c - d ana dizinlerine bakın flash bellek taktıysanız onları takın ana dizinlere bakın silmek için hiren's boot cd indirip içindeki mini xp ile çalıştırıp o dosyaları silin adını unuttum s ile başlıyordu galiba sonrada avast kurup tarama yapın

2243 Mesaj
8 Ekim 2012; 1:40:03 

quote:

Orijinalden alıntı: beyazsite

bana da utorrent aracılığıyla bulaştı boş bir klasör oluşturup açın sonrada klasör seçeneklerinden korunan sistem dosyalarını göster deyin c - d ana dizinlerine bakın flash bellek taktıysanız onları takın ana dizinlere bakın silmek için hiren's boot cd indirip içindeki mini xp ile çalıştırıp o dosyaları silin adını unuttum s ile başlıyordu galiba sonrada avast kurup tarama yapın

en mantıklısı korunan +1

arkadaşın dediklerini yapın, gizli dosya klasörleri göster i de açın mini xp ile yada liveboot cd si ile açtığınız zaman virüs devre dışı kalacaktır. bu durmda istedğinizi yapabilirsiniz. daha olmadı kaspersky rescue diski indirin boot cd si olarak yazdırın açılışta tarama yaptırın.
virüsün yerini bilipte müdahale edemiyorsanız en kolayı mini xp yada live boot la açıp silmektir. daha dün bi arkadaşın pc sine çok güçlü bir virüs bulaşmış yeri belli ama müdahale imkanı vermiyordu live boot la açıp canını okudum ama bazen işede yaramaya bilir boot bölümne bulaştıysa

zalman z11, fsp epsilon 600w 80plus,MSI 760gm-e51, FX6100 3.3ghz, ASUS GTX660, kingston 8gb,corsair force 120gb sata3 SSD, WD500gb 16mb 7200rpm, 21.5 inch grundig

675 Mesaj
8 Ekim 2012; 8:54:26 

quote:

Arkadaş, sanırım Kasparsky'i denememiş-ki pcye formattan bahsediyor..
Win32 Sality virüsü için pcye format şart değil? Eğer-ki Salitiy, Salitiy A ve türevleri bilgisayarına bulaştıysa en etkili çözüm Kasparsky olmaktadır, diğer antivrüs proğramları vrüsü buluyor/bulamıyor -silemiyor ama Kaparsky hemen bulup siliyor, PCdeki proğramlarınıza bulaşsa bile :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CEM0KA -- 8 Ekim 2012; 8:56:35 >

1161 Mesaj
8 Ekim 2012; 15:08:27 

C ye sistemi kurduktan sonra hemen avast ı kurup güncelleyip açılışta komple tarama yapmanı tavsiye ederim.
Veya harici bir disk e yedek almanı sonra temiz sistem kurup tarayarak yedeklerini kurtarmanı. Cd den çalışan xp bulup onun ilede yedeklerini alabilirsin

BEnim Yçin ÖZgürlük Bir Litre BEnzinin kiLometre HArcanarak bitiriLmesidir.

12 Mesaj
8 Ekim 2012; 19:41:50 

Kaspersky Rescue Disk bi cd ye yazdır tarattır.

yada hdd yi baska bi pc ye takarak tarattır..

dosyaların cok önemliyse once o dosyaları yedekleyim sadece yedeklerini taratır eger dosyalarında herhangi bi sıkıntı yoksa

kendi hdd ni C/D/+(nekadar disk birimi varsa) formatlaman lazım.

1280 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
narnia127
13 Ekim 2012; 5:13:57 

quote:

Orijinalden alıntı: CEM0KA

Arkadaş, sanırım Kasparsky'i denememiş-ki pcye formattan bahsediyor..
Win32 Sality virüsü için pcye format şart değil? Eğer-ki Salitiy, Salitiy A ve türevleri bilgisayarına bulaştıysa en etkili çözüm Kasparsky olmaktadır, diğer antivrüs proğramları vrüsü buluyor/bulamıyor -silemiyor ama Kaparsky hemen bulup siliyor, PCdeki proğramlarınıza bulaşsa bile :)

O virüs varken kaspersky kuramıyorsun :). Kurdun diyelim bir avira kadar etkili olmaz. Avira piyasadaki en iyi free antivirüs free olarak

World Of Tanks / Steam = DaniCalifornia ## BF4 / Titanfall / Origin = DaniCaiifornia
Nefret, insanlara öğretilir ve eğer nefret öğretilebiliyorsa sevgi de öğretilebilir.” Nelson Mandela

1280 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
narnia127
13 Ekim 2012; 5:15:55 

ki zaten kuramıyorsun o yüzden format veya diğer arkadaşın dediği gibi hdd yi başka pc de tarat ama bende öyle bir seçenek olmadığında format seçeneğini kullanmıştım bulaştığında

12 Mesaj
13 Ekim 2012; 14:10:02 

quote:

O virüs varken kaspersky kuramıyorsun :). Kurdun diyelim bir avira kadar etkili olmaz. Avira piyasadaki en iyi free antivirüs free olarak

Kaspersky Rescue Disk format atar gibi boot alıyosun zaten kurulma felan gerek kalmıyo işletim sistemi gibi bir nevi güncelleme felan alıyo

44 Mesaj
21 Mayıs 2014; 18:23:40 

Zamaninda av-test bakip bitdeffender i indirmistim. Bu virus antivirusu devre disi birakti ve duzelmiyor.Suan Bitdeffenderin kendi isletim sisteminden yaziyorum hdd yi tamamen taradi fakat bisey bulamadi Nasil bulastigina ve nerde olduguna dair hic bir fikrim yok format atmak istemiyorum onemli bilgilerim var. Ayrica CD de yazamam su durumda yardim

1533 Mesaj
21 Mayıs 2014; 18:53:12 

http://normanasa.vo.lln...man_Malware_Cleaner.exe

Öncelikle mevcut antivirüsü kaldırın. Linkteki programı indirip full scan modda tarama yapın. tarama sonunda karantinadan bulduklarını silip restart yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Logic_Man -- 21 Mayıs 2014; 18:54:28 >

44 Mesaj
21 Mayıs 2014; 22:27:07 

Hocam denedim fayda yok bişey bulamadı

Bu mesajda bahsedilenler: Logic_Man

44 Mesaj
21 Mayıs 2014; 22:32:36 

Ne kadar program varsa denedim format atıcam son çare

1533 Mesaj
21 Mayıs 2014; 23:27:07 

normalde bu program çok güçlüdür.virüs veritabanı çok geniş ve virüs temizleme kabiliyeti çok iyidir. karantinadan birşey çıkmadıysa eğer, başka bir program önericem. yanlız bunu kullanmadan önce bitdefenderı sistemden tamamen kaldırın öyle çalıştırın. (bitdefender kaldırma için kendi aracını kullanın: http://www.bitdefender....tall_consumer_paid.html )

https://security.symantec.com/nbrt/npe.aspx (bununla tekrar tarama yapın)

yine değişiklik olmazsa alttaki programla regedit temizleme yapın. sonucu yazarsınız tekrar...

http://www.auslogics.co...tware/registry-cleaner/ (sol sütundaki tiklerin hepsini işaretleyip çalıştırın)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

6537 Mesaj
21 Mayıs 2014; 23:31:36 

Combofixi dene birde

ASUS M5A97 R2.0/AMD FX 6300 3.5 Ghz/ Thermaltake contac 30/ ASUS HD7950 DirectCU II TOP V2/ Gskill RipjawsX 8GB DDR3 1600Mhz (2x4GB)/ Sandisk Ultra Plus 256GB _ Seagate Barracuda 1TB/ Cooler Master HAF 912 Advanced/ Seasonic S12II 80 Plus Bronze 620W/ ASUS DRW-24B5ST/ LG E2251 21.5 SUPER LED FLATRON/ Edifier X600 2.1/ Logitech G105/ A4Tech F3 V-Track/// Nokia N8 black 16gb

44 Mesaj
22 Mayıs 2014; 0:06:56 

Onuda denedim yuklemeyi boleke etmis virus d'nin yedegini alip formatladim baska care bulamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

44 Mesaj
22 Mayıs 2014; 0:08:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Logic_Man

normalde bu program çok güçlüdür.virüs veritabanı çok geniş ve virüs temizleme kabiliyeti çok iyidir. karantinadan birşey çıkmadıysa eğer, başka bir program önericem. yanlız bunu kullanmadan önce bitdefenderı sistemden tamamen kaldırın öyle çalıştırın. (bitdefender kaldırma için kendi aracını kullanın: http://www.bitdefender....tall_consumer_paid.html )

https://security.symantec.com/nbrt/npe.aspx (bununla tekrar tarama yapın)

yine değişiklik olmazsa alttaki programla regedit temizleme yapın. sonucu yazarsınız tekrar...

http://www.auslogics.co...tware/registry-cleaner/ (sol sütundaki tiklerin hepsini işaretleyip çalıştırın)

Norton ve bitdeffender de bulamadi alttakini denemeden formatladim ugrasmadim daha fazla

6537 Mesaj
22 Mayıs 2014; 0:08:41 

Ne olur ne olmaz diyerek tarat sen pc yi

ASUS M5A97 R2.0/AMD FX 6300 3.5 Ghz/ Thermaltake contac 30/ ASUS HD7950 DirectCU II TOP V2/ Gskill RipjawsX 8GB DDR3 1600Mhz (2x4GB)/ Sandisk Ultra Plus 256GB _ Seagate Barracuda 1TB/ Cooler Master HAF 912 Advanced/ Seasonic S12II 80 Plus Bronze 620W/ ASUS DRW-24B5ST/ LG E2251 21.5 SUPER LED FLATRON/ Edifier X600 2.1/ Logitech G105/ A4Tech F3 V-Track/// Nokia N8 black 16gb

44 Mesaj
22 Mayıs 2014; 0:10:38 

Combofix olmazsa olmaz programim artik aklima geldikce taratirim

Bu mesajda bahsedilenler: tayfn1907

21 Mesaj
22 Mayıs 2014; 1:45:34 

sizleri benim konuya alayım combo fix v çalıştırtmıyor benim virüs :D http://forum.donanimhaber.com/m_92168980/tm.htm

307 Mesaj
22 Mayıs 2014; 11:34:26 

Anti-virüsleri sisteme kurmadan önce, hatta indirmeden önce, dosyanın adını değiştirin. Anti-virüslerin adlarıyla alkalı birşey olmasın. Daha önce buna benzer bir olay başıma gelmişti, anti-virüsleri daha indirir indirmez siliyordu, indirirken adını değiştirip denemiştim.

Eğer Sality ise, yanlış hatırlamıyorsam Kaspersky ın Sality ve bazı diğer virüslerin silimi için bir programı olması lazım, şimdi hatırlamıyorum, bulabilirsem buraya eklerim.

Düzenleme: İndirirken adını değiştirirken buradaki programcığı dene;

http://support.kaspersky.com/viruses/disinfection/1874#block1

Sayfada programcık için verilen link.

Çözüm olursa lütfen cevapla.

İyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meraklı_gözlük -- 22 Mayıs 2014; 11:38:08 >

Bu sıralar foruma sık giremiyorum, geciken ya da veremediğim cevaplar için kusura bakmayın.

608 Mesaj
22 Mayıs 2014; 12:38:28 

G data internet security 2014 kullan bu Antivirusu yıllardır kullaniyorum tek bir virüs dahi görmedim Norton nod32 Kaspersky Avast bunlar hikaye Dünya Antivirüs sıralamasına bak ne demek istediğimi anlayacaksınız

44 Mesaj
22 Mayıs 2014; 19:08:23 

http://www.av-test.org/en/home/

Burdan bakıp zamanında(bitdeffender hala #1 ) bitdeffender total security indirdim arkadaşım pcsinin yavaşlığından şikayetçi idi bi el at dedi tw üzerinden sality kaptım format basıp geçtim

Edit: http://anti-virus-softw...view.toptenreviews.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlashmaN_35 -- 22 Mayıs 2014; 19:14:59 >

Bu mesajda bahsedilenler: myo_1433

44 Mesaj
22 Mayıs 2014; 19:11:53 

quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Ne olur ne olmaz diyerek tarat sen pc yi

Hocam win8.1 sürümü yok

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Tüm Virüs Prpgramlarını Devre Dışı Bırakan Virüs
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.453