Şimdi Ara

La Haine - Hate (2005)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sanırım forumda bu film ile alakalı bir başlık yok.

http://beyazperde.mynet.com/film.asp?id=1548&kat=arama
    http://www.imdb.com/title/tt0113247/

Tür : Dram
    Yönetmen : Mathieu Kassovitz
    Senaryo : Mathieu Kassovitz
    Görüntü Yönetmeni : Pierre Aïm
    Yapım : 1995, Fransa , 96 dk.

Oyuncular

Vincent Cassel (Vinz) , Hubert Koundé (Hubert) , Saïd Taghmaoui (Saïd) , Abdel Ahmed Ghili (Abdel) , Solo (Santo) , Joseph Momo (Ordinary Guy) , Héloïse Rauth (Sarah)

Paris'in gettolarında hararetli saatler yaşanmaktadır. Grup halinde dolaşan yerel gençlerle, çevreyi kuşatan polisler arasında nefret dolu bakışlardan oluşan bir gerilim vardır. Mahallenin gençlerinden Abdel, polis soruşturması sırasında benzetildiği için hastanede ölüm döşeğinde yatmaktadır. Gencin arkadaşları ise başıboş dolaşmaktadırlar. İçlerinden biri Vinz, Abdel'in ölmesi durumunda bir polis vurmaya and içer...

Tartışmalı konusu ve son derece yaratıcı estetiği ile olay yaratmış bir çalışma. Filme dair söyenebilecek kötü bir şey neredeyse yok gibi. Sadece yönetmeninin aynı başarıyı bir daha tekrar edememiş olması üzücü sayılabilir.

Kısaca fişek gibi bir film.

La Haine - Hate (2005)

La Haine - Hate (2005)

La Haine - Hate (2005)

Gerek imdb puanı, gerek, beyazperde ve ekşisözlük yorumlar olumlu. Burada izleyen arkadaşlar varsa onların da yorumlarını alabilir miyim?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• La.Haine.French.Dutch.and.English.Subs.Dvdrip.1995-PrinzNL

Bu etiketi indirdim son 20 dakikasında senkron sorunu var daha doğrusu görüntü kararıyor,ses devam ediyor.Çözemedim bir türlü.

Filmi ise henüz izleme fırsatım olmadı,izlediğimde yorumumu yapacağım.
  • La Haine , filmin başındaki sahne izlediğim en iyi başlangıç sahnelerinden biri. Sonuda başına benzer bitiyor. Fransız toplumunun sorunları iyi işlenmiş.
    İzlenilmesi gereken bir film. Ancak bana beklediğim kadar çok aksiyon göstermemişti.
  • Nasıl bu film bu kadar sönük kalmış anlamadım.Acayip süper ultra manyak bi film. İzlediğim 3lemeler arasında yer alıyor.

la haine - good will hunting - matrix
  • 2005 ne lan 1995 filmi bu.İzlediğim en iyi filmler arasında zirveye oynar.Bir finali vardır ki atmıyorum, ciddiyim 20 dakika yerimden kalkamadım.Tekrar tekrar izledim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.