Şimdi Ara

Resistance 2 (Playstation 3) inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
25.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Playstation 3 ’un çıkış oyunları arasından yer alan Resistance, kısa bir sürenin ardından 2. oyunuyla tekrardan karşımızda. İlk oyunu ile genel olarak beğenilen seri, eklenen yeni oyun modları, genişleyen çoklu oyunculu ve tek kişilik seçenekleri ile kaldığı yerden devam ediyor.

alt="Resistance 2 (Playstation 3) inceleme videosu"

• ellerine sağlık güzel bir inceleme olmuş..Takasa vericektim vazmı geçsem acaba:)
  • MGS4'ü görmedim ama grafik olarak uncharted'la birlikte gördüğüm en iyi oyun.
  • çok süper bir inceleme .. çok güzel bir oyun yine..
  • keşke pcde de oynayabilsek dediğim oyunlardan birisi daha
  • silah olayında iyice uçulmuş.. ben AK47 M4A1 siz çatışmaya çatışma dimem
  • Grafiklerini beğenmesemde oynadığım en iyi oyunlardan biriydi.
  • Harika bir oyun, süper inceleme elinize sağlık
  • Mükemmel oyun ya, grafiklerde çok iyi derecede bence. Hele o sniper yavaşlatma olayına bittim.

Kesinlikle kaçırılmayacak bir oyun
  • İlk oyununu bitirmiştim 2. si daha da zevkli görünüyor.
  • grafikler daha iyi olabilirdi araçlardaki yansımalar falan hiç yok ve cesetlerde bir süre sonra galiba kayboluyor gerçekçilik yok,

ormandaki otlarda çok donuk odun gibi duruyor CRYSİS deki orman atmosferi hiç yok nasıl grafik 9 puan alıyor anlamıyorum. grafik en fazla 7 alır.

Yani şu oyunu birde editörün seçimi yapmışlar bravo
  • Çok güsel bir inceleme olmuş elinizw sağlık.
    Bence gerecekten cok gusel bır oyun.oyunu bitirmeme ragmen tropylerı tamamlamamk içi n hala oynuyorum.grafıkler bence cogu oyuna gore cok gusel.oyunu oynarken hıc sıkılmıyorum.Multısınde level 11 ım 30 kadar yolu var oynamaya devam:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: BLADE66

grafikler daha iyi olabilirdi araçlardaki yansımalar falan hiç yok ve cesetlerde bir süre sonra galiba kayboluyor gerçekçilik yok,

ormandaki otlarda çok donuk odun gibi duruyor CRYSİS deki orman atmosferi hiç yok nasıl grafik 9 puan alıyor anlamıyorum. grafik en fazla 7 alır.

Yani şu oyunu birde editörün seçimi yapmışlar bravo

Grafikler konusunda sana katılıyorum, oyunda hiçbir yansıma yok böyle sırf modellemişler ışıklandırma sıfır tüm otlar, ağaçlar, objeler acaip yapay gözüküyor.

Ama bunlar dışında oyun olarak çok güzel bir oyun. Ne yalan söyleyeyim Resistance fanıyımdır ama ilk oyundan daha çok zevk almıştım. Belkide beklentilerimi yüksek tuttuğumdandır.
  • grafikler harika, hemen her dergi ve oyuncu begendi birtek siz begenmediniz.
  • Birtek yansıma göremiyorum cisimlerde nasıl güzel anlamıyorum, kaplama kaliteside düşük fizik yok denecek kadar az.

Nasıl iyi oluyor grafikler, bana kalırsa ilk oyunla arasında grafik farkı yok denecek kadar az.

İlk oyunu günlerce oynadım, tüm yazımı ona harcamıştım hemde aranızdaki çoğu kişiden iyi biliyorum iki oyun arasındaki farkı.
  • Boyle bir oynun PC çıkmaması büyük bir kayıp oynayış tarzı çok iyiye benziyor
  • İnceleme için teşekkürler ..
    R2 gelince söylenecek söz yok mükemmel
  • Oyun her yönüyle çok iyi sadece biraz daha uzun olabilirdi dedim. 3. oyunun süresi daha uzun olursa iyi olur..
  • Resistance1 i alıcam yarın 19 liraya. Ucuz oyun oyniyim yav.
  • inceleme icin tskler. oyun tam anlamiyla berbat. oyun oynarken araya giren videolarla oyun grafikleri arasindaki fark yuzunden oyunu cope atsan cop kabul etmez.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.