Şimdi Ara

laptop açılmaması acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kardeşimin laptopu ufak bir tiz ses ile kapanmış daha sonra açmayı denedik açılmıyor.pilsiz pilli her türlü denedik.açmaya çalıştıgımızda pilin simgesi yeşil oluyor fakat ekran gelmiyor.yani hiç bir türlü elektrik gelmiyor sanki.ne tip bir sorun oluşmuş olabilir sizce arkadaşlar?

modeli dell inspiron 6400

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero cool -- 3 Aralık 2008; 22:22:48 >

• pil değil power simgesi yeşil olup 1 sn bekleyip sönuyor acil yardım
  • bu sorun genelde anakarttan kaynaklanan bir sorundur. Onarılma ihtimalide olabilir..Detaylı incelemek gerelir..Eğer garantisi devam ediyorsa garantiye gönderin "Standart Donanımsal Arıza" olarak incelenecektir..
  • benzer olay bendede oldu, voltaj dalgalanması sonucu bilgisayar kapandı, tekrar açtım normal çalıştı, 4 saat sonra kapadım bir daha açılmadı, acaba anakarttan mı sorun
    dell insipron 510m

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leyla68 -- 7 Ocak 2009; 9:13:46 >
  • enerji ile ilgili bir problem muhtemelen batarya, adaptör ve girişleri ile ilgilidir onları kontrol edin iyice derim...
  • cihazın sigortası atmış olabilir
  • FN ile Açmayı dene

Ve Büyük harf ve Numara ledlerine bak hangiler yanıp sönüyor veya yanıyormu hiç.
  • ekrana hiç görüntü gelmiyor ve sadece power ışığı yanıyorsa büyük ihtimal anakart sorunludur.
  • FN ile açma nasıl oluyor. ?
    power düğmesinden açmaya çalışınca sadece güç ledi 10 saniye kadar yanıp sönüyor başka da bir şey olmuyor. ekrana hiç güç gelmiyor

quote:

Orjinalden alıntı: rec

FN ile Açmayı dene

Ve Büyük harf ve Numara ledlerine bak hangiler yanıp sönüyor veya yanıyormu hiç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leyla68 -- 27 Ocak 2009; 17:53:04 >
  • Muhtemelen anakartınızda sorun vardır power ışığı yanıp ekrana görüntü gelmiyorsa anakarttandır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.