Şimdi Ara

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı**** (478. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.472
Cevap
34
Favori
695.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BONUS'tan MTV Ödemeleri 3 Taksit ile.......

1 – 31 Temmuz 2014 tarihleri arasında Mtv ödemesini İnternet Şubesi, Cep Şubesi ve Alo Garanti'den (444 0 333) kredi kartı ile yapacağınız ödemeler 3 taksitle.....
  • merhaba 2011 model 206+ 1,4 benzin lpgli envy almayi düşünüyorum 2. el 25000 kmde ve 25000 da anlastik sizce nasil ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hey kimaw yokmu

• Kimse birsey yazmadi 207 dizel 30000 e aldik 2011 model 47000 km ;)

• Selamlar herkese,
    Arkadaslar bir sorum olacak 2011 model 206+ HDI sahibi olarak nedenini bilmiyorum fakat bir turlu aracima angel far bulamiyorum araci aldigim zamandan beri donem donem arastirsamda bulamadim.

Bu konu hakkinda bilgi verebilecek arkadaslara simdiden cok tesekkurler.

Not:Bu aralar kafamdan satmak geciyor 308 e gecmek icin fakat arabami cok seviyorum
  • LUKOIL DE BUGÜNE ÖZEL ;

Saat 10:00 - 22: 00 arası Motorin; 4.18 ---- LPG 2.40 ----- Benzin 4.91
  • Güncel...
  • Bugün LUKOIL den kart çıkarttım....Anında karta % 3 indirim var......
    Ankara Lukoıl mazot fiyatı; 4.43 TL...........kartı gösterince indirimli 4.29 TL.....
    NOT; Kart bütün Lukoıl istasyonlarında geçerli....
  • LUKOIL DE BUGÜNE ÖZEL ;

Saat 10:00 - 22: 00 arası Motorin; 4.21 ---- LPG 2.41 ----- Benzin 4.83
  • +1
  • Geçmiş kandilinizi kutlarım.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordMayros

arkadaşlar kuanılan tüm parçalar ikinci ek yani çıkma orjinal parça

ben 206 nın orjinal geniş ekranını bulamadıgım için 307 ninkin aldım ekranlar aynı fakat kasalar farklı

benim ekranın kassına koydum 307 ekranını o siyah noktalar ısınınca oluyor ve ekran soluyor buda 3 satır ekranda kronikmiş

bunun ihtiyaç duyulan parça

3 satır 307 yada 206 ekranı

206 ların yol bilgisayarı tuşu olan com2000 far kumanda kolu çıkmacılarda bir sürü

bunların tplam maliyeti 200 lira serviste parametleri yükletiyorsunuz ona ne kadar alıyorlar bilmiyoum ben para vermedim

ekran çerçevesinide çok basit bişi kendin sert mukvvadan bile yaparsın ben eksi ince ekranın çerçevesini kesim genişlettim bulamaıgım için

bence ugraşmaya degiyor

bu arada

burak777 nin yazdıgının hepsini yapıyor ayrıca bütün hatalar ekranda görünüyor

airbag arızası antipullotion fauld hatası immbobilizer hatası yani 307 deki her hatayıda gösteriyor

orjinal teyple felan bu işlemin alakası yok arkaaşlar

zaten bu sistem 206 RC-Roland Garros ve sanırım gti a standart olarak sunuluyor bizimkilerdende maliyetten kaçmışlar sadece

XT lerde de standart hocam. Kendi aracımdan biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alicilik

quote:

Orijinalden alıntı: -FoundeR-

herkese merhaba, teyzeme araba bakıyoruz da çevreden 206+ önerenler oldu. limitimiz 27 bin tl. sahibinden.com a bakındım biraz 2011 model 1.4hdi için 26-27.000 tl civarı fiyat istiyorlar, aracın herhangi bir kronik sorunu var mı? alacağımız araba büyük ihtimalle uzun yıllar kullanılacak o yüzden sorunsuz birşey bakıyoruz, güvenlik hariç fazla donanım beklentimiz yok. sizce 206+ nasıl bi tercih olur?

birde araba biraz dağımsı yerde kullanılacak, yollar düzgün ama yokuşlar vs çok fazla, araba 5 kişi dolu bi şekilde çekiş sorun yaşar mı? 51 - 75 HP yetersiz olur gibi?

Merhaba hocam,

Uzun zamandır girmiyordum foruma yazınıza denk geldim gibi oldu.

2010 kasımda aldığımız 206+ ı halen kullanmaktayız. Sınıfındaki bir çok araca bakarak donanımlı ve konforlu sayılır. Güvenlik konusunda kesinlikle ABS li alın ve aracı alırken çok dikkat edin çünkü her model ABS li olmuyor. ESP li diyenler var külliyen yalan Türkiyeye ESP li 206+ girmedi. SAdece ön camlar elektrikli tüm modellerde. Direksiyonu serttir servo yok. SAdece yağlı hidrolik sistem var. Sürücü airbagı standart yolcu airbagi opsiyonel donanım.

Yakıt babında ben ciddi söylüyorum üstüne araç yok. Düzgün ve sakin kullanımda çok rahat fabrika verisni görüyor yolun şartına göre altına da düşebiliyorsunuz. Bakım maaliyeti çok düşük araçlar. Yalnız 150bin km üstündeki dizel araçlar pimi çekilmiş bombadır çok iyi bakımlı değilde turbo-blok-enjektör gibi sorunlar çıakrabilir ki bunlar çok masraflı parçalardır. Dizel için konuşuyorum bunları.

Konfor için bahsettiğim gibi ön koltukları fena değil. Envy haricinde söför koltuğunun aşağı yukarı ayarı yok sadece ileri geri ve sırt ileri geri oynarı var. Yine sadece Envy de direksiyon aşağı yukarı ayarı var.

Arka kafalıklar 5 kişilik kullanımda çok öenmli. Normalde stadartlar gereği olması gereken arka başlıklar nedense bu araçlarda üst donanıdma konmuş. Ben sonradan yaptırdım 200tl gibi bir maaliyeti var.

Başka aklınızda ne varsa sorabilirisniz.

pugturkeyden biliyoruz beyaz 206+ ınızı:) güzel araç.

• Bende 206 'mı satıp 206+ veya 207 'ye geçeyim diyorum.
  • Teşekkür ederim sizin kullanıcı adınz ne orada ?
  • Ankara-Antalya ( Lara ) arası ( Afyon/Burdur üzeri ) gece yolculuğumda klima kapalı.....
    Toplam 580 km....ortalama hız; 115-120 km..../ yol ekranı ortalama yakıt tüketim değeri ; 4,5 Lt....
  • Antalya-Muğla (Kale -tavas üzerinden) arası 2 kişi klima açık bagajdada 2 bavul var iken 4.4 litre ortalama aldım hızım 110 120 arası sabitti. Yola çıkmadan hava filtresini değiştirip debi metreyi temizledim çok faydası oldu.
  • Güncel
  • *** Ankara Lukoıl mazot fiyatı; 4.25 TL...
  • 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.