Şimdi Ara

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı**** (469. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.472
Cevap
34
Favori
695.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Görkem bende daha önce yazdığım gibi Bonus'la 3 takksitte ödüyorum....
  • sedat abi daha önceden çoğu banka 6 taksit veriyordu bu dönem sadece denizbankta vardı. sanırım temmuzda onu da bulamayacağız
  • Son zamlardan sonra TP'den mazot aldım.... Fiyat; 4.47 TL.....
  • Arkadaşlar 206+ modelinin kronik sorunları var mıdır ? Varsa nelerdir.Torsiyon,Rot,Geri Vites ile ilgili bir kaç şey okudum.Aydınlatabilir misiniz ?
  • Güncel...
  • TP mazot ; 4.47 TL.....
  • Gorod kullanıcısına yanıt
    2010 kasımda trafiğe çıkan 1.4 dizel araç şuan 48.000km de 45.000km si bana ait.

Torsiyon ve rot kullanıma bağlı bir durum. Aracı yüklü kullanır ve ya bozuk yollarda hızlı giderseniz alt takım dediğimiz bu aksamları normalinden kısa sürede hasara uğratabilirnsiz. Bu her araç için geçerli bir durum ama 206ların genelinde daha hassastır.

Geri vitese arada bir tam geçmeme sorunu var. Onu da 1e atıp düeltebiliyoırsunuz. Sürekli olan bişi değil zamanla azalıyor.
  • Güncel...
  • Bu geri vitese geçmeme tam işkence.

Genelde 3'e alınca düzeliyor

Nedir mantığı anlayamadım.

Zaten geçişler de sert.
  • çözümü hareket halinde iken çok basit. mesela araçla ileri doğru manevra yapıyoruz, ardından geriye gideceğiz. araç ileri doğru hareket halindeyken vitesi 1den çıkarıp geri vitese dayayıp çartlamayacak şekilde bastırıyoruz. frene basıp araç hareketsiz hale geçerken vites üzerindeki baskıyı az daha artırıyoruz ve vites kendiliğinden geriye geçiyor
  • geri vites zorluğu benim 206 feline aracımda da var tamircime sordugumda söyledi bu araçların hepsinde bunun olduğu ne yazık ki... bazen atarken geçmiyor zorlandığında gıcırrtttt diye ses geliyor bu ses neden geliyor ve zararı varmı arkadaşlar ?
  • Güncel....
  • Güncel
  • Müjde..........Müjde...........Müjde..........
  • Dün 1.000 TL.kapora aldım......
  • İmzamdaki aracımı 37.000 TL.ye satmış bulunuyorum......
  • hayırlı olsun sedat abi
    c sınıfı bu sefer kesin geliyor
  • Abi çok hızlısın :D

HAyırlı olsun focus mu yolda ?
  • böyle derken A3 sedan 1.6 tdi falan gelmesin abi
  • gorky_13 G kullanıcısına yanıt
    Geçen gün metalik scuba mavisi gördüm. Haberim yoktu baya hoş olmuş sedat abiye de yakışır ama dizeli 2.0lt imiş
  • 
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.