Şimdi Ara

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı**** (352. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.472
Cevap
34
Favori
695.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elimde 3 satır ekran var isteyen olursa. get ilanda açabilirm.
  • 2006 model 206 x-design aracım var.
    Eskiden hız 20 km'ye geldiğinde 2. vitese takıyordum ve devir 2000'in biraz üzerinde ideal noktasında oluyordu. Şimdi ise 1000 ile 1500 arasında bir yerde kalıyor, son 3-4 gündür. Araba 38bin küsur km'de.
    Yağ değişimini biraz geciktirdim acaba ondan bi sorun mu yaptı motora naptı bilmiyorum.
    Çok enteresan bir sıkıntı, moralim bozuldu 1 haftadır. Sanayide falan birine göstersem mi napsam bilmiyorum, burası aklıma geldi, inşallah önemli bir şey değildir.
  • Arkadaşlar aracıma teyp almayı düşünüyorum tavsiyeleriniz varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADMIRAL

Arkadaşlar aracıma teyp almayı düşünüyorum tavsiyeleriniz varmı acaba

Her anlamda deh 9300sd çok yakışıyor bizim araçlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mpal624

quote:

Orijinalden alıntı: ADMIRAL

Arkadaşlar aracıma teyp almayı düşünüyorum tavsiyeleriniz varmı acaba

Her anlamda deh 9300sd çok yakışıyor bizim araçlara.

Evet tipi güzel. Ama fiyatı 600 üzeri. Daha uygun fiyatlı birşey yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman_goksel

Deh-9350SD daha uygun
  • Havalar ısınsada güzel bir iç ve dış temizlik yaptırsam....
  • sa.benım pejo 206 xt var benı sensorlerım bozuldu ne yapmam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: feyy

2006 model 206 x-design aracım var.
    Eskiden hız 20 km'ye geldiğinde 2. vitese takıyordum ve devir 2000'in biraz üzerinde ideal noktasında oluyordu. Şimdi ise 1000 ile 1500 arasında bir yerde kalıyor, son 3-4 gündür. Araba 38bin küsur km'de.
    Yağ değişimini biraz geciktirdim acaba ondan bi sorun mu yaptı motora naptı bilmiyorum.
    Çok enteresan bir sıkıntı, moralim bozuldu 1 haftadır. Sanayide falan birine göstersem mi napsam bilmiyorum, burası aklıma geldi, inşallah önemli bir şey değildir.

Arkadaşlar bu konuda bir tavsiye yok mu?
    Motor açılınca mı böyle olur? 20 km/h'de ikinci vitese geçince 1000-1500 devir arasında kalması normal midir?
  • dediğiniz şey ancak şanzıman oranlarının değişmesi ile meydana gelebilir böyle birşeyde olamayacağına göre bence siz yanlış hatırlıyorsunuz
  • quote:

quote:

Deh-9350SD daha uygun

Bu iyiymiş. Alsakmı ya bi tahrike bakar
    Ama bunu almayla bitmiyor ki, daha hoparlörler var amfi var. En önemlisi adam gibi bi montajcı bulmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osman_goksel -- 27 Şubat 2012; 19:52:55 >
  • quote:

Bu iyiymiş. Alsakmı ya bi tahrike bakar
    Ama bunu almayla bitmiyor ki, daha hoparlörler var amfi var. En önemlisi adam gibi bi montajcı bulmak lazım.

Teyp 370tl(pioneer)
    Anfi(5 kanal) 400tl(xetec)
    Ön mid 220tl (infinity)
    arka mid 200tl (infinity)
    Arka pandizot oval 120tl (pioneer)
    Bass 150tl(jbl)
    alt yapı 8awg 60a 100tl(hama+3RCA)
    İşçilik el emeği göz nuru kendim yaptım

Şuan 700w RMS daha 100w rms boşluğum var

• quote:

Orijinalden alıntı: TURGUTREİS06

Havalar ısınsada güzel bir iç ve dış temizlik yaptırsam....

Abi geçen pazar pejocu bir kaç arkadaş ile yıkamacı kapattık sahibide bizdendi. Yine yaparız. Kenimiz yıkıyor temizliyoruz çok güzel oluyor. Ayrıca sohbet muhabbet de ccabası. Heycan nickli arkadaş da geldi sende takıl.
  • quote:

quote:

Havalar ısınsada güzel bir iç ve dış temizlik yaptırsam....

Abi geçen pazar pejocu bir kaç arkadaş ile yıkamacı kapattık sahibide bizdendi. Yine yaparız. Kenimiz yıkıyor temizliyoruz çok güzel oluyor. Ayrıca sohbet muhabbet de ccabası. Heycan nickli arkadaş da geldi sende takıl.

Bana uyar
    Sanırım Mehmet'te gelir....

• quote:

Bana uyar

Mehmet abiyi CC yi yaptırdıktan sonra göremedim
    İnemiyor herhalde arabadan
  • quote:

quote:

Deh-9350SD daha uygun

Teşekkür ederim.Değerlendircem bu fikrinizi kuşkunuz olmasın.
    Bide aracın motor contası değişmesi lazımmış acaba çok bişey tutarmı arkadaşlar
  • quote:

quote:

Bana uyar

Mehmet abiyi CC yi yaptırdıktan sonra göremedim
    İnemiyor herhalde arabadan

Gelirim arkadaşlar tabiki gelirim zamanını belirledikten sonra uygunsa gelirim. Ali kardeşim pek zamanım olmuyor bilgisayar açmıyorum. CC olayına gelince hakikaten büyük nimetmiş ya şimdi 30-40 km lik kısa yolculuklarda bile mutlaka kullanıyorum. Çok keyifli oluyor herkese şiddetle tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MemoTech
    Gelirim arkadaşlar tabiki gelirim zamanını belirledikten sonra uygunsa gelirim. Ali kardeşim pek zamanım olmuyor bilgisayar açmıyorum. CC olayına gelince hakikaten büyük nimetmiş ya şimdi 30-40 km lik kısa yolculuklarda bile mutlaka kullanıyorum. Çok keyifli oluyor herkese şiddetle tavsiye ederim.

Valla abi ben dünya turuna çıktı diyordum senden için

Ayağı sakatladım 1 ay önce 3 hafta alçılı gezdim öyle bi aradımki CC yi anlatamam

• quote:

quote:

Valla abi ben dünya turuna çıktı diyordum senden için

Ayağı sakatladım 1 ay önce 3 hafta alçılı gezdim öyle bi aradımki CC yi anlatamam

Kardeşim geçmiş olsun umarım şuan iyisindir. Yaz gelsinde o zaman çıkarım dünya turuna. :) Şimdi zaten sol far söndü muhtemelen ampul kesti yada sigortası bilmiyorum bakamadım. Kablolarını kontrol ettim normaldi acaba farklı bir ampul mü taksam yoksa standart Osram H7 mi ampul mü taksam bilemedim.

• quote:

Kardeşim geçmiş olsun umarım şuan iyisindir. Yaz gelsinde o zaman çıkarım dünya turuna. :) Şimdi zaten sol far söndü muhtemelen ampul kesti yada sigortası bilmiyorum bakamadım. Kablolarını kontrol ettim normaldi acaba farklı bir ampul mü taksam yoksa standart Osram H7 mi ampul mü taksam bilemedim.

Sağol abi ağsıyorum biraz başka bişiyim yok.

Ampül patlamıştır büyük bi ihtimal. Sigorta olsa dindong eder BSI Ben de sigorta atınca öyle yapıyor hemen ya da sigorta sökersem .

Osram iyidir. Ben de sinyalleri değiştircem gibi amerikan park da yapacam çok tatlı oluyor. Sİnyale ya osram diadem ya da philps Silver vision alıcam. Sİlver vision tabana da uyuyor çok tatlı duruyor.

• 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.