Şimdi Ara

»» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.646
Cevap
58
Favori
816.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar şu bagaj kapısı sorununu çözemedim bagajın içten resimlerini gönderebilecek birisi varmıdır kapıyı havada tutan şeyin ne oldugunu öğrene bilmem için...
  • Merhaba, 2005 1.6 güvenlik paketli ( çift airbag ve ABS) 140 bin deki admira yı alarak araniza katıldım, iyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracı Balikesir den alıp antalya ya getirdim cok sakin kullanımda 700 km de 52 litre gaz harcadı. Bu arada aracim otomatik vites.

• Anlayan varsa bir sorum var. On iki park lambası da yanmiyor. İki ampulün birden patlamış olması az ihtimal olduğundan bir arıza mi var bi baktirmam lazım. Başına gelmiş olan var mi?

• udduman U kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun aracınız.Muhtemelen ampulleri patlaktır,büyük sıkıntısı yoktur.

• Onrbayar34 O kullanıcısına yanıt
    Forumda bir sürü yeni arkadaşlar belirmeye başladı, :)) bagaj kapağında amortisör olmuyor fabrikasyon... Hoparlörlerin olduğu yere bakın boydan boya 2 adet çubuk vardır onlar yay vazifesi görür, bagajı açtığınızda havada durur ama ufak ittiğinizde kapanı verir, yada geriye doğru rampada durun asla durmaz kapanır, admirelerin bagajı böyle , buna yapacak bişey yok, varsa bile ben uğraşmadım, belki bilmeyenler böyle bagaj kapağımı olur diyecekler ama evet oluyor, biz sıfır aldığımızdada böyleydi :) iyi forumlar

• eyw hocam teşkkürler
  • Arkadaşlar merhaba, 1.5 crdi triger değişip değişmediğini nasıl anlarız? 150.000 de aldım arabayı şimdi 170.000 de, şimdiden teşekkürler

• Merhabalar.Bagaj kapagi dusmesi sorunu benim aracimda da oluyor.Tofaslarin bagaj yaylarindan taktiklarini gordum birkac kisinin.Sanirim bu cozum olabilir.Yay bulursam ben de deneyecegim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekselans28 E kullanıcısına yanıt
    FORUMUN İLK SAYFASINDA HANGİ BAKIMIN KAÇ KM DE NEZAMAN YAPILACAĞI KONUSUNDA BİLGİ VERİLMİŞ
    60.000 KM DE BİR TRİGER DEĞİŞİYOR ONA GÖRE HESPALARSIN VE ORADAN BAKIMLARINI TAKİP EDEBİLRİSİN...
  • Deep Blue kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, bi baktiracagim artik.bugün ön sis lambasının birinin de yanmadığını fark ettim. Elektrikçi yolu gözüküyor. :)

Benim de aracımı alalı 1 ay oldu.Ön sis farı ve geri vitesin yanan beyaz ışığı patlaktı,yaptırdım.Aynı sis farı bir daha patladı,ikinciye değiştirttim.
    Satmadan önce Mazda 626 kullanıyordum neler çektim,bir ben bir Allah bilir.:))
    En büyük sorunlarımız bunlar olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deep Blue -- 23 Ekim 2015; 1:01:09 >
    Bu arada aracınızı ne kadara aldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deep Blue -- 23 Ekim 2015; 1:02:27 >
  • 140 bin km, yanlarda boya var, değişeni yok, mavi renk, güvenlik paket, 1.6 benzin+lpg, otomatik, fiyat 22 bin

• Merhabalar, 2005 model için araca tam uyumlu önerebileceğiniz iyi bir paspas modeli var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _wind_

Merhabalar, 2005 model için araca tam uyumlu önerebileceğiniz iyi bir paspas modeli var mı?

Bizde bakıyorduk 70tl vardi bi sitede.
    Fiyat ideal hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sdk.JK

Fiyat ideal hocam.

2005 1,3 admire var bende de yanlarda sürtme var boyatmadım.bildiğim değişeni de yok. yalnız orjinal 68bin kmde henüz. 22.500 isticem bakalım hayırlısı.
  • Selamlar ben de geçen hafta 2004 admire 1,6 aldım. fiyat 21,750 lira benzin+lpg'li 61000 km'de değişen yok 2 parça temizlik boya var gayet temiz araç. sizce nasıl?
  • Deep Blue kullanıcısına yanıt
    Sis farının ampulunun çiftine 60 TL istediler. Kaliteli biseymis, beyaz ışık verirmiş, pahalı geldi, almadim. Ucuz bisey aldim. Bu sefer de biri sarı biri beyaz oldu. İlerde ikisini birden değiştireceğim artik. Bir de patlak sis lambası duyun dibini eritmişti.Su girmiş ve lamba patlamış. Bu arada tanesi 35 liraya yan sanayi sis lambası vardı parcacida, fakat içindeki ampul çabucak patlarmis,denemelikmis. Onu da almadim. Son olarak, üçüncü stop lambasının ampulunun de patlak olduğunu gördum bugün. :) Bu bagajdan mi değişiyor? Bilen var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi udduman -- 2 Kasım 2015; 19:34:15 >
  • 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.