Şimdi Ara

»» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü (320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.646
Cevap
58
Favori
816.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2000 yılından Lc kasa çıktı.2003 yılında makyajlandı,Admire adını aldı,aynı kasayı kullandı ve 2006 yılına kadar devam etti.
    2006 yılında Eralar çıktı.Bunlar 3.nesil,MC kasa diye geçiyor.
    Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deep Blue -- 8 Ekim 2015; 17:08:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deep Blue kullanıcısına yanıt
    Basit bazı şeyler, öyle zor değil, benim elim takım tutuyor, ustalarda artık bezdirince torpidoyu kendim söküp takmaya başladım :D düşün yani, allahtan tofaş gibi tuttuğun elinde kalmıyor... Birde bizim forumda iş yok... Mesela benim arkadaşta coupe megane vardı reno forumda takılır, forumdakiler reelde toplanır etkinlik yaparlar falan... Ben onuda istemiyorum, yolda karşıdan gelen admire gördümmü dıt dıt korna çalıyorum tık yok :)) yada bu forumdan denk gelmiyor demekki :))

• Selamun Aleyküm.
    1.6 admira 160 binde 3 parça boyalı 14.000 lira istiyolar fiyat normal mi ? 2005 model

• quote:

Orijinalden alıntı: fener_1996

Selamun Aleyküm.
    1.6 admira 160 binde 3 parça boyalı 14.000 lira istiyolar fiyat normal mi ? 2005 model

Normal değil hocam o fiyata 1.6 bulmak çok zor.
    Araba söylenen özelliklerde olmayabilir iyi baktırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fener_1996

Selamun Aleyküm.

nette diğer ilanlara bir göz atarsanız 20 binden aşağı 1.6 admire olmadığını görebilirsiniz

tek tük olanlarda ya taksi çıkması ya ağır hasarlı dikkatli olun son pişmanlık fayda etmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Deep Blue

Istanbul civarı sayılır,Tekirdağ'dayım hocam.:))
    Arka geri vites lambasının ampulü ve sağ ön sis farının ampulü patlakmış,yanmıyordu.30tl'ye ikisini de değiştirdim.Satmadan önce Mazda 626 kullanıyordum,ona göre fiyatları gayet makul.Sipariş ettiğim anten geldi,montajını yaptırdım.
    Ses de anten motorundanmış.Kia Cerato kullanan bir arkadaş da söyledi.İyice öğrenmiş olduk.

Hocam merhabalar
    Benim aracında anteni kırık.Servis orjinal antene 200 lira diyor.Yan sanayi ürünlerde de elektrikçiler bağlantı sorunu olabilir diyor garanti vermiyor.
    Siz nasıl hallettiniz? Anteni nereden sipariş verdiniz?

• Bounceee B kullanıcısına yanıt
    Marş sorunun sebebi benzin şamandırasının içindeki basınç müşürü benzeri müşürün belli zaman sonra tıkanmasından kaynaklanıyor hocam.
    Ben uzun uğraşlar sonucu çözdüm.
    Sizin de aklınızda bulunmasında fayda var

• hakan_80 kullanıcısına yanıt
    ankarada oturuyom araç istanbulda pazartesi gidip bakcam.Tramerde temiz çıktı araba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rk34

quote:

Orijinalden alıntı: Deep Blue

"ODO" gibi bir şey yazıyor hocam.Ben de merak ettim.

aracın km sini gösteriyor. hyundailerde klasiktir genel km yi gösterir yani.

sun
    Teşekkür ederim.

arka cam rezistansı çalışmıyor, cam buğu yapınca anladım. buna nasıl çözüm bulunabilir?
    arabayı yeni aldım, şuan fazla masraf yapamam.

ve sol stop lambasını değiştirdim ama frene basınca sönük yanıyor. park ışıklarını açınca parlak yanıyor, sinyal sürekli yanıyor. eskisini taktım onda da aynısını yaptı.
    elektrikçi yolu göründü, soket içindeki iğnelerin yerlerini değiştirerek denesem ben yapabilir miyim?

• niyomania kullanıcısına yanıt
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-acil-satilik-full-orjinal-hyuhdai-accent-admira-1.6-235901154/detay
    araç bu hocam çift airbag demiş ama yolcu airbagini göremedim.Abs de yok sanırsam ?
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-acil-satilik-full-orjinal-hyuhdai-accent-admira-1.6-235901154/detay
    araç bu hocam çift airbag demiş ama yolcu airbagini göremedim.Abs de yok sanırsam ?
  • Sdk.JK S kullanıcısına yanıt
    Satan arkadaş arabayı yıkatırken kırmış.96 tl'ye aldım hepsi buradadan,40tl de montaja verdim.
    Anteni taktırdım ama radyoyu pek kullandığım yok.Fm transmitterı vardı aldığımda,burada gayet işimi görüyor.
    Muhtemelen sizin anten motoru sağlamdır,taktırırsanız da sadece çubuğu alın hocam.Benim gibi boşuna para vermeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deep Blue -- 10 Ekim 2015; 13:19:09 >
  • Turkay_34 kullanıcısına yanıt
    Birkaç kez ben de admire kasalara selam verdim.Sonucu iyi olmuyor böyle kalıyoruz.:))

• Deep Blue kullanıcısına yanıt
    Ben de yıkarken kırdım.Fm transmitter kullanıyorum bende.Onun için antene gerek diye biliyorum.Evet motor sağlam ama elektrikçiler sadece anteni bağlayamıyor.

• iyi günler bemde accent 1.5 crdi var 1aydan beri yakıt çeyrek depoya geldiğinde motor istop ediyor.yakıt aldığımda çalışıyor yol bilgisayarı 140 km gidebilir diyor.bunun sebebi ne olabilir aceba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzo3434

iyi günler bemde accent 1.5 crdi var 1aydan beri yakıt çeyrek depoya geldiğinde motor istop ediyor.yakıt aldığımda çalışıyor yol bilgisayarı 140 km gidebilir diyor.bunun sebebi ne olabilir aceba?

Depo kirlendiği için oluyor
    Mazot az kalınca çalkalanma çok oluyor ve pislik geliyor araba çalışmıyor yasa sönüyor
    Depo temizlenirse düzelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sdk.JK S kullanıcısına yanıt
    Anteni taktırmadan önce de çalışıyordu hocam.Radyo da çekiyordu ama cızırtı vardı,eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deep Blue -- 10 Ekim 2015; 16:44:27 >
  • Yol bilgisayarı var mı beyler araçlarımızda?Bende sadece kilometre gözüküyor.Menzili falan gösteren bir şey göremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: muzo3434

iyi günler bemde accent 1.5 crdi var 1aydan beri yakıt çeyrek depoya geldiğinde motor istop ediyor.yakıt aldığımda çalışıyor yol bilgisayarı 140 km gidebilir diyor.bunun sebebi ne olabilir aceba?

Bendede 2005 accent admire 1.5 CRDI var .. Yol bilgisayar bende yok sanırım.

• fener_1996 F kullanıcısına yanıt
    Bu araç çift airbag değil, eğer olmuş olsa kapak olur üstünde de airbag diye yazar,

• 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.