Şimdi Ara

Leadtek 450 çalışanıyla yollarını ayırıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Global anlamda yaşanan eknomik daralma hemen her sektördeki firmalar için tehdit unsuru olmaya devam ediyor. Sektörün en büyük kurye ve taşımacılık firmalarından birisi olan DHL'in 9500 çalışanının işine son vereceğini açıklaması da durumun ciddiyetini ortaya koyan önemli haberlerden biri olarak dikkat çekiyor.

Nvidia tabanlı ekran kartlarıyla tanınan ve Extreme serisi modelleriyle ülkemizde de popüler olmayı başaran Leadtek cephesinden de benzer bir haber geldi ve firmanın 450 çalışanıyla yollarını ayıracağı belirtildi.

Her ne kadar Leadtek bu konuda resmi herhangi br bir açıklama yapmış olmasa da gelen haberlere göre, Tayvanlı firmanın yöneticileri endüstrinin geleceğini de göz önüne alarak bu yönde bir adım atmış olabilieceği üzerinde duruluyor. Hatırlanacağı üzere Nvidia'nın geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan ve 6 iş ortağından oluşan "top" listesinde Leadtek'in yer almaması dikkatlerden kaçmamıştı.

• Nvidia'nın son zamanlarındaki krizlerinden Leadtek'te zarar gördü sanırım. Umarız daha kötüleri olmaz.
  • İyi de zaten belliydi. Ben çok uzun süredir raflarda hiç Leadtek ekran kartı görmüyorum. Eskiden Türkiye'de en çok Leadtek satılırdı. Hatta başka markaları falan bile geçmişti. İnşallah batmazlar...
  • milletin kart mart düşündüğümü var evvelden almayı düşünenlerden kim alır 200e aldığını şimdi 300e , okuyoruz işte forumda herkez $ ne zaman düşer diyor , o yallahcılarda; hamdolsun $ ucuz zaten diyolar , onlara inanan salaklarda var nasıl olsa...
  • Leadtek iyidi bee aman toparlansınlar
  • bunca ekran kartı değiştirdim hiç leadtek kullanmadım kullananada pek rastlamadım öneride almadım demekki bence adını tam duyuramamış
  • efsane kart üreticisi de zor durumda
    hey gidi fx5950 ultra zamanları
  • Pek kullanıcı kitlesi yakalayamamış bir marka ve bu krizde sounçları böyle olmakta
  • yadigar kartım fx5200 leadtek firmasındandı 1 sene öncesine kadar ne bicim bir firma falan diyordum sonra yavas yavas ısındım ama bu seferde bu olay
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.