Şimdi Ara

Shuttle'den Radeon HD 4850 opsiyonlu mini-bilgisayar; XPS H7 7800H

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kompakt boyutlu bilgisayarlarıyla ün kazanan Shuttle, kullanıcılarına yeni bir model daha sunuyor. Firmanın XPS H7 7800H kod adlı mini-bilgisayarı 32.6 x 20.8 x 19 cm boyutlarında ve Siyah renkli Alüminyum kasaya sahip. Nvidia'nın GeForce 8200 yonga setini temel alan anakart üzerine inşa edilen sistem ile birlikte çift çekirdekli Athlon veya dört çekirdekli Phenom X4 işlemcileri tercih edilebiliyor.

4GB bellek ve 1TB'lık depolama kapasitesi sunabilen XPS H7 7800H, DirectX 10 destekli entegre grafik işlemciye sahip olan mini bilgisayarda ayrıca dileyen kullanıcılar Radeon HD 3650/GeForce 9600GT/Radeon HD 4850 gibi harici ekran kartı çözümlerini de tercih edebiliyor. Optik sürücü olarak Blu-ray yazıcısıyla gelen bilgisayar, çoklu kart okuyucu ve tv alıcısı gibi ekstra detaylara da sahip.

D-Sub, HDMI, FireWire, USB ve eSATA konnektörleriyle donatılan sistemde işletim sistemi olaraksa Windows Vista Home Basic, Home Premium, Business veya Ultimate tercih edilebiliyor. Shuttle'ın kullanıcılar ile buluşmaya başlayan yeni sistemi, 582 Avro'luk yurt dışı etiket fiyatına sahip.

• hani DVI nerde?
  • HDMI to DVI dönüştürücü sayesinde DVI elde edersin... Haber başlığını okuyunca bende 4850li bir PC sandım... :D
  • süper bişi yha boyutlara bakarmısınız :) açıkçası bi 106 ekran LCD televizyonum olsa direk böyle bişi toplardım kendime ve tadını çıkarırdım :)güsel bi alet olmuş
  • evettt tam HTPC
  • Kücük dev süper bir olay ama ne bileyim biraz itici bir durum o kadar güvenilmez gibi hissettiriyor ilk bakısta :(
  • özellikleri gerçekten çok güzelmiş...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.