Şimdi Ara

Golmastar 570000 CL Star TV bulmuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sinir etti bu uydu ne zamandan beridir tarattırıyorum ama STAR TV yok EURO STAR çıkıyo ama star yoık

ilk taratmada çıkmıştı ama kalite 0 dı bende sildim tekrar tarattım şimdi bulmuyor ya

Arkadaşlar buna versiyon mu yükletmek lazım ben yapabilirmiyim

• Bende Goldmaster SAT-55000 CI var.

Ben de ilk taradığımda STAR dahil 235 civarında kanal bulmuştu. komşularda arama yaparken 275 civarındaki rakamları görünce herşeyi sıfırlayıp yeniden tarama yaptım, 275leri buldum. Sıralama yapmaya başlayınca farkettim ki STAR yok.

İlgili TP'yi silip yeniden eklersem ve sadce bu TP üzerinde arama yaparsam bulabileceğimi okudum forumda şu konuda:
    http://forum.donanimhaber.com/m_27485372/tm.htm

Kanal D'nin bulunduğu TP'yi (11862 H 27500) sildim
    yeni TP olarak tekrar ekledim
    sadece bu TP üzerinden "şebeke arama kapalı" olarak arama yaptım.

Önce yine bulmadı, sadece 15 kanal buluyor ve STAR bunlar arasında olmuyordu.

TP silme/ekleme işleminin ardından yine o TP üzerinden "şebeke arama kapalı" taramayı "şifreli+şifresiz" seçeneğini "sadece şifresiz" yaparak denedim. Bu defa iSTARTrigger ismiyle buldu. TP silme ekleme işlemi yapmadan bu şekilde bi dene istersen, olmazsa TP silme/eklemeyi de yaparak yine bu şekilde bi dene..

EDIT:
    Bu arada, bazen arama sonunda sadece Kanal D'yi buluyor, tekrar deneyince şifresiz seçeneğinde sanırım 6 adet kanal buluyordu..

Kolay gelsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakatas -- 6 Kasım 2008; 10:21:46 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.