Şimdi Ara

The Fall (2006)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bir kaç gün önce the fall isimli filmi izledim.
    inanılmaz masalsı ve hikayesi etkileyici bir film.
    film hakkında bir şeyler anlatıp tüyo vermek istemiyorum
    ancak harika bir film zaten çok beğenmediğim filmi tavsiye etmem.
    mutlaka izleyin hak vereceksiniz...

http://www.imdb.com/title/tt0460791/
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Neredeyse 9bin kişinin oylamasıyla 8.0 puan verilmiş.Vizelerin ardından izleyelim bakalım yorumları aktarırım buraya izledikten sonra
  • Masalsı lafını duydum yetti bana.Araştırdım biraz izlemeye değer film gibi duruyor.Sabaha inmiş olur yarın izlerim herhalde.Sağol öneri için.
  • forumda diğer arkadaşlarda açmışlar bu film ile ilgili topik kusura bakmasınlar oradan devam etmedim.
    ancak arkadaşlar gerçekten çok iyi bir film.

boyle bir fanteziye ek olarak pan'ın labirenti filminide tavsiye ederim.
    o da çok iyi bir film bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: suganzm

forumda diğer arkadaşlarda açmışlar bu film ile ilgili topik kusura bakmasınlar oradan devam etmedim.
    ancak arkadaşlar gerçekten çok iyi bir film.

boyle bir fanteziye ek olarak pan'ın labirenti filminide tavsiye ederim.
    o da çok iyi bir film bence.

Pan'ın Labirenti'ni izlemiştim(Muhteşem bir film).Ve bu film de ona benzer sanırım.Yine küçük bir kız ve hayal dünyası gibilerinden.Bakalım merakla bekliyorum inerse izleyecem direk.
  • Ancak dün gece izleme fırsatı bulabildim.Film gerçekten etkileyici.Lee Pace döktürmüş, müthiş oyunculuk sergilemiş.Alexandria rolündeki ufak kız da hem çok tatlı hem de yetenekli.
    İnsanın çaresizlik anında neler düşündüğünü ve yapabileceğini çok güzel göstermiş film masalsı gidişatının yanında.
    Boş vakti olanın hemen indirip izlemesi gereken bir film.
  • Tek kelimeyle harika bir film senaryo,kurgu,oyunculuk ve görsellik muhteşem,yeni izledim ve izlemeyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.

http://www.imdb.com/title/tt0460791/

The Fall (2006)
  • 1 saat kadar önce izledim.

gerçekten müthiş filmdi. görsel olarak inanılmaz bir filmmiş.. konusu da sürükleyici... hiç sıkmıyor izlerken

8 / 10 çok rahat alır benden.

herkese tavsiye ederim
  • Yonetmenin daha onceki filmini merak ediyorsanız ..http://www.imdb.com/title/tt0209958/

The Fall fimindeki gorselige ulasamamıs olsada bu film de iyidir.. Kendi acımdan tek kotu tarafı oyuncular biraz iticidir boyle bir film icin..
    Jennifer Lopez , Vince Vaughn
  • quote:

Orjinalden alıntı: _gAgA_

Yonetmenin daha onceki filmini merak ediyorsanız ..http://www.imdb.com/title/tt0209958/

The Fall fimindeki gorselige ulasamamıs olsada bu film de iyidir.. Kendi acımdan tek kotu tarafı oyuncular biraz iticidir boyle bir film icin..

Verdiğin link başka filmin linki....
  • quote:

Orjinalden alıntı: stnts

quote:

Orjinalden alıntı: _gAgA_

Yonetmenin daha onceki filmini merak ediyorsanız ..http://www.imdb.com/title/tt0209958/

Verdiğin link başka filmin linki....

Zaten yontmenin onceki filminin linkini verdim(The Cell ) The Fall filmininkini degil..

• The Fall izlediğim en güzel filmlerdendir..Masal gibi bir film insan hiç bitsin istemiyor..O küçük kızın yaptığı gibi oyunculuk olan,görselliği bu kadar iyi olan,insanların psikolojilerinin filme bu kadar iyi yansıtıldıgı filmlerden biri az filmden biridir bence..İzlemeyen mutlaka izlesin
    Dikkatimi çeken bir diğer şey ise Imdb'de baktıgıma göre film sadece 2 milyon dolar gelir elde etmiş..Gerçekten yazık diyorum..Ettikleri zararı da düşünemiyorum..

''Thank you , thank you , thank you very much ''
  • Film Türkiye'de festival kapsamı dışında gösterime bile girmedi( 1 , 2 yer göstermiş sanırım ama ondan da emin değilim).. Gerçekten yazık olmuş çünkü bu film sinemada izlenmeyi hak ediyor..
  • Yukarı! Kesinlikle harika bir filmdi herkese tavsiye ederim.
  • ben beğenmedim açıksası . Normalda pek sıkılmam ama bu filmi izlerken sıkıldım .
  • Farklı bir yapımdı. Filmin afişlerinde ya da fragmanında sahnelerinde gördüğünüz her kostümlü fantastik sahne, bir dublörün küçük bir kıza anlattığı hikaye sebebiyle, kızın kafasında oluşan bir hayal ürünü, imge. Filmin sonuna doğru tabi son bulmadan gizem çözülüyor ama izlenebilir fena değil 7/10.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 7 Ekim 2011; 17:21:13 >
  • hayatında izlediği en mükemmel filimmiş pehh..
  • Kendine has bir türü var bu filmin. En son The Grand Budapest Hotel çıktı bu filme benzer.
    Valla ben filmi çok beğenmiştim, Lee Pace iyi bir oyunculuk sergilemişti. Ancak filmin asıl olayı Alexandria. Böyle bir tatlılık olamaz Sadece The Fall yapımında yer almış olması da şaşırtıcı, son derece yetenekli bir kızdı çünkü.

Büyümüş, tam emin olmamakla beraber yakın dönem fotoğrafı şu:

The Fall (2006)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.