Askerdeyken sinava girilirmi?
6 Cevap5533 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3168 Mesaj
27 Ekim 2008; 23:38:38 

askerdeyken ales yani yuksek lisans sinavina girebilirmiyim?

254 Mesaj
28 Ekim 2008; 12:34:43 

her türlü sınava girme hakkın var. izin de verirler. ancak sana bir tüyo (: soru ekleri ayrı yazılır. belki sınavda lazım olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nopasaran -- 28 Ekim 2008; 12:29:33 >

nopasaran
321 KDY
40.P.Er Eğt. Alayı- ISPARTA-

1080 Mesaj
28 Ekim 2008; 16:52:15 

quote:

Orjinalden alıntı: nopasaran

her türlü sınava girme hakkın var. izin de verirler. ancak sana bir tüyo (: soru ekleri ayrı yazılır. belki sınavda lazım olur :)

peki askerde ders çalışılabilirmiyiz

Bu sitede yer alan yazılar bana aittir ve şahsım dışındaki herhangi bir kişi ya da kurumun konumunu, stratejilerini veya görüşlerini temsil etmez.

2981 Mesaj
28 Ekim 2008; 17:15:38 

quote:

Orjinalden alıntı: gozden84

peki askerde ders çalışılabilirmiyiz

Düştüğün yere göre değişir,mesela benim buraya düşersen üniversiteye bile hazırlanırsın

1080 Mesaj
29 Ekim 2008; 13:18:11 

quote:

Orjinalden alıntı: galganus12

Düştüğün yere göre değişir,mesela benim buraya düşersen üniversiteye bile hazırlanırsın

o kadar rahatsın yani kısmet artık nereye gideceksek gidelim ya stresli bekleyiş başladı sanırım

Bu sitede yer alan yazılar bana aittir ve şahsım dışındaki herhangi bir kişi ya da kurumun konumunu, stratejilerini veya görüşlerini temsil etmez.

1568 Mesaj
29 Ekim 2008; 15:34:53 

quote:

Orjinalden alıntı: galganus12

Sen nerde askerlik yapıyosun arkadasım?Biraz anlatırmsın ben de kısa istiyorum ve Kpss ye hazırlanıcam bu mümkün mü?

1080 Mesaj
30 Ekim 2008; 10:17:20 

quote:

Orjinalden alıntı: navigator_

Sen nerde askerlik yapıyosun arkadasım?Biraz anlatırmsın ben de kısa istiyorum ve Kpss ye hazırlanıcam bu mümkün mü?

imzasında gölcük yazıyooo

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.398