Şimdi Ara

Frequency (2000)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar filmi bugün izledim keşke daha önce izleseymişim dedim yıllardır cd arşivimde vardı film bugün izlemek nasip oldu.

ilk başlarda frekans ismini duyunca uzaylularla ilgili bir film bekliyordum ama karşıma kelebek etkisi gibi bir film buldum karşımda (sanırım kelebek etkisi filmini bundan etkilenerek yapmışlar) . filmin konusu. baba-oğul arasındaki telsiz görüşmeleri fakat ilginç yanı ise aralarında 30 yıl zaman farkı olması. film hem bilim kurgu hemde duygusal bir film aynı zaman da polisiye. gerçekten herkese öneririm filmi. özellikler kelebek etkisini sevenler kaçırmasın

Frequency (2000)

Frequency (2000)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jamez -- 11 Ekim 2008; 3:55:55 >

• Konusu güzele benziyor
  • Güzel filmdir bu, zamanı değiştiriyorlardı baba-oğul, demek 2000 yapımıymış.
  • Çok güzel bir filmdir, benim de öneri listemde yıllardır yer alır
  • TRT 1 de izlemiştim çok güzel aynı zamanda dramatik bir film. Babasını çok sevenler izlesin derim
  • Sinemada izleyip çok beğendiğim ve daha sonra da tekrar izlediğim filmlerden biri. Hem baba-oğul ilişkisi hem de polisiye-macera açısından değişik bir film. Bence hak ettiği övgü ve ilgiyi kazanamamış bir film.
  • Mükemmel bir Film.
    Bu zamana kadar nasıl izlemedim bu Filmi anlamış değilim.
    Son yıllarda İzlediğim En Deli Filmlerden birisi.
  • İndirme listesine atayım.İzlerim.Güzel filme benziyor dediklerinize göre.
  • Listeye aldım.
  • Cok guzel bir filmdir! Kesinlikle kendi izlettiren vede izledigine pisman etmeyen bir film. Filmde aura etkisinden, paralel boyutlara kadar degisik konular iceriyor.
  • Bence de güzel bir film
  • Baya oluyor, TRT'de izlemiştim iki kere.Çok iyi filmdir.
  • Güzel filmdir.Tavsiye edilir
  • Bu filmin BD-HD rip bulabilen varmı aradım bir çok siteden bulamadım.Bulan pm den yardımcı olabilirmi? Teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hercule Poirot

Bu filmin BD-HD rip bulabilen varmı aradım bir çok siteden bulamadım.Bulan pm den yardımcı olabilirmi? Teşekkürler.

ben de var da torrent linkini
    nasıl ulaştırabilirim sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi (EmRe) -- 2 Temmuz 2009; 0:12:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: (EmRe)

quote:

Bu filmin BD-HD rip bulabilen varmı aradım bir çok siteden bulamadım.Bulan pm den yardımcı olabilirmi? Teşekkürler.

pm at
  • quote:

Orjinalden alıntı: jamez

quote:

quote:

pm at

Zamunda'da arkadaşım torrent.Nasıl pm atıyım.Linki atsam üyelik bilgileri de gerekir.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

pm at

Zamunda'da arkadaşım torrent.Nasıl pm atıyım.Linki atsam üyelik bilgileri de gerekir.

Torrent dosyasını at

• quote:

Orjinalden alıntı: mistercado

quote:

quote:

quote:

quote:

pm at

Torrent dosyasını at

Ne kadar zekisin sen öyle

• Sen pek değilsin galiba, daha alıntı olayını kavrayamamışsın.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.