KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE
991 Cevap371352 Görüntüleme17 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

350 Mesaj
5 Ekim 2008; 15:45:03 

Arkadaşlar önerebileceğiniz Meyveleri bütün olarak atabileceğimiz Meyve sıkacağı tavsiyeleriniz nelerdir..
Yada şu ürün nasıl bilginiz yada kullanan varmı? PHILIPS HR 1861 ALU KATI MEYVA SIKACAĞI

local://upfiles/560710/1A3D90ABC8BE4801939718224B4BB9E5.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forza Kartal -- 5 Ekim 2008; 16:04:16 >

Nasıl Yaşarsan Öyle ÖLÜRSÜN,
Nasıl ÖLÜRSEN Öyle Dirilirsin.

PANASONİC TXP42GW20E NEO PLAZMA

350 Mesaj
6 Ekim 2008; 10:11:34 

Yokmu arkadaşlar aranızda katı meyve sıkacağı kullanan yada şu kötüdür şu iyidir diyebilecek birisi...

499 Mesaj
6 Ekim 2008; 20:42:15 

Dostum paran varsa gözünü kapa al,işte özellikleri,

Bildiğim kadarıyla piyasanın en iyisi,işte özellikleri
2 adet elmadan bir bardak meyva suyu çıkartabilen başkada alet yok şu anda......

Patentli mikro gözenekli süzgeç
Patentli mikro gözenekli süzgeç, meyveyi son damlasına kadar sıkar.
Sadece iki elmadan bir bardak taze meyve suyu elde edebilirsiniz.
Ekstra büyük ekleme ağzı
Ekstra büyük ekleme ağzı sayesinde, çoğu meyve için sıkma öncesinde çekirdek ayıklama, göbeğini çıkarma, dilimleme veya soyma işlemlerini yapmanıza gerek yoktur.Örneğin, katı meyve sıkacağı elma veya havuçları bütün olarak kolayca alabilir.
iki hız ayarlı 700W motor Sarsıntısız, çok yönlü, 700W gücündeki motor, sert veya yumuşak meyveleri sıkarken en uygun hızı seçebilmeniz için iki hız ayarına sahiptir.
Bulaşık makinesinde yıkanabilir
Philips Katı Meyve Sıkacağının parçaları bulaşık makinesinde yıkanabilir.
Çıkarılabilen tüm parçaları musluk suyuyla durulayabileceğiniz gibi, bu parçaları bulaşık makinesinde de yıkayabilirsiniz.
Anodize alüminyumdan üretilmiştir Philips Katı Meyve Sıkacağı anodize alüminyumdan üretilmiş olup, şık yüzeyi leke tutmaz ve etkileyici görünümünü zamanla kaybetmez
Çıkarılabilir posa kabı Posanın toplandığı kap, sıkacak çalışırken de, sıkacağın parçalarını sökmeden, boşaltmak üzere kolayca çıkarılabilir.
1,5L meyve suyu kabı Şık 1,5L meyve suyu kabı, berrak veya köpüklü meyve suyu elde etmek için çıkartılabilir bir köpük ayırıcısıyla birlikte sunulmaktadır.
Önemli özellikler
Patentli mikro gözenekli süzgeç : en fazla meyve suyunu elde etmek için Ekstra büyük ekleme ağzı : önceden dilimlemek yok
Hız ayarları : 2 Köpük ayırıcısı : berrak veya köpüklü meyve suyu için
Güç : 700 W Posa kabı kapasitesi : 2L l.
Teknik özellikler Malzeme : Anodize alüminyum
Voltaj : 220-240V, 50-60Hz Kordon uzunluğu : 1.2 m.
Standart özellikler Fırça : süzgeç ve katı meyve sıkacağının diğer parçalarını temizlemek için
Meyve suyu kabı : çıkartılabilir köpük ayırıcısı ile birlikte, şık 1,5L meyve suyu kabı Kordon toplama bölümü Ayrılabilir, bulaşık makinesinde yıkanabilir parçalar : bulaşık makinesinde kolayca yıkanabilmesi için Kaymayı önleyici kauçuk ayaklar : ekstra sağlamlık için Güvenlik sistemi : ayrılabilir parçaları yerine sabitler

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

7406 Mesaj
7 Ekim 2008; 10:54:49 

philipsi bilmem ama bir tefal birde fakir bozduktan sonra bizimkiler geçen sene (1.5 sene oldu) sinbo aldılar alet canavar gibi
yani 300ytl veya 200ytl verip alacağın tanınmış MARKALAR bazen onlar kadar tanınmış ve daha ucuz olanlar kadar insanları memnun etmeyebiliyor
bizimki internette varmıymış diye bakarken hepsiburadada olduğunu gördüm http://www.hepsiburada....0&productid=mtsinsj3119
bir tefal birde fakir eskitmiş biri olarak sinbo bunlardan bile iyi desem inanırmısınız bilemem hemde fiyatıda çok cazip

SINBO SJ-3119 100 YTL
0

NE MUTLU "TÜRKÜM" DİYENE

350 Mesaj
7 Ekim 2008; 12:34:53 

quote:

Orjinalden alıntı: TheGate

philipsi bilmem ama bir tefal birde fakir bozduktan sonra bizimkiler geçen sene (1.5 sene oldu) sinbo aldılar alet canavar gibi
yani 300ytl veya 200ytl verip alacağın tanınmış MARKALAR bazen onlar kadar tanınmış ve daha ucuz olanlar kadar insanları memnun etmeyebiliyor
bizimki internette varmıymış diye bakarken hepsiburadada olduğunu gördüm http://www.hepsiburada....0&productid=mtsinsj3119
bir tefal birde fakir eskitmiş biri olarak sinbo bunlardan bile iyi desem inanırmısınız bilemem hemde fiyatıda çok cazip

SINBO SJ-3119 100 YTL
0

Peki dostum Tavsiyen için Teşekkürler yalnız sinbo için hiç iyi şey söylemiyorlar gerçi fiyatıda ucuzmuş bir şey sorucam peki bu alette köpük kesici ayırıcı varmı? Birde meyveleri bütün olarak atabiliyormusun?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Ekim 2008; 17:27:47 

Merhaba arkadaşlar. 50 ytl -120 ytl arasında bir fiyatta katı meyva sıkacağı arıyorum.

Sizin kullandığınız tavsiye edeceğiniz bir marka ve modeli varmı.

Motor gücü yüksek ama sessiz , meyva haznesi büyük , temizlenmesi kolay olması tercih sebebidir.

Ayrıcada boyutunun küçük olması üstüne tuzu biberi olur.

Tavsiyelerini bekliyorum.

Şuan için 1 adet ady var ürünün linki : http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?Categoryid=22020&Productid=mttefeleaduo

7406 Mesaj
7 Ekim 2008; 18:02:17 

quote:

Orjinalden alıntı: Forza Kartal
Peki dostum Tavsiyen için Teşekkürler yalnız sinbo için hiç iyi şey söylemiyorlar gerçi fiyatıda ucuzmuş bir şey sorucam peki bu alette köpük kesici ayırıcı varmı? Birde meyveleri bütün olarak atabiliyormusun?

kim iyi şey söylemiyor...hepsiburadaya yorum yazanlar birileri değilmi?
ağzı çok geniş ve ciddi bir köpük sorunumuz olmadı bu zamana kadar
fiyat/performans olarak bakmak lazım olaylara birazda..........

NE MUTLU "TÜRKÜM" DİYENE

1209 Mesaj
8 Ekim 2008; 17:57:06 

Arkadaşlar yok mu aramızda bu ürünlerden kullanan? Tavsiyelerde bulunabilecek kimse?

HP PAVILION DV6-1241et KULLANANLAR KULÜBÜ
Core2 Duo P8800 (2.66 GHz) | 4gb DDR2 RAM | 500gb SATA HDD | İntel Wifi Link 5100 Ağ Bağlantısı a/g/n ve Realtek ethernet kartı | ATI DDR3 1GB HD4650 Ekran kartı | 5/1 Kart okuyucu | Parmak izi okuyucu | HP Web Kamerası | 3 USB, 1 e-sata, 1 HDMI ve 1 VGA bağlantısı | 15,6" (1366 x 768) 16:9 Ekran | Çift katman destekli LightScrible özellikli DVD+/-R | 6 Hücreli Lityum İyon pil | HP mobil uzaktan kumandası |

49 Mesaj
8 Ekim 2008; 19:44:50 

dostum meraba benim tavsiyem philips evde kullanıoruz ve çok güzel ne istersen sıkabiliorsun sinbonun makinesini bilmiorum ama babamn arkdşı sinbonun ürünlerinden 5,6 parça getirmişti fritöz,traş makineleri vs gibi ve hepsi gerçekten çok kötü işçiliği fln tavsiye etmiyorum..philips brz pahalı ama aldıgına değer kullanıoruz ve memnunuz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsyntmr -- 8 Ekim 2008; 19:41:28 >

1209 Mesaj
9 Ekim 2008; 17:14:36 

Kenwood je 750 için görüşü olan var mı philips 700 watt kenwood 850 watt fiyat ise kenwood 230 ytl philips 220 ytl?

quote:

Orjinalden alıntı: hsyntmr

dostum meraba benim tavsiyem philips evde kullanıoruz ve çok güzel ne istersen sıkabiliorsun sinbonun makinesini bilmiorum ama babamn arkdşı sinbonun ürünlerinden 5,6 parça getirmişti fritöz,traş makineleri vs gibi ve hepsi gerçekten çok kötü işçiliği fln tavsiye etmiyorum..philips brz pahalı ama aldıgına değer kullanıoruz ve memnunuz..

Core2 Duo P8800 (2.66 GHz) | 4gb DDR2 RAM | 500gb SATA HDD | İntel Wifi Link 5100 Ağ Bağlantısı a/g/n ve Realtek ethernet kartı | ATI DDR3 1GB HD4650 Ekran kartı | 5/1 Kart okuyucu | Parmak izi okuyucu | HP Web Kamerası | 3 USB, 1 e-sata, 1 HDMI ve 1 VGA bağlantısı | 15,6" (1366 x 768) 16:9 Ekran | Çift katman destekli LightScrible özellikli DVD+/-R | 6 Hücreli Lityum İyon pil | HP mobil uzaktan kumandası |

350 Mesaj
9 Ekim 2008; 17:34:01 

quote:

Orjinalden alıntı: hsyntmr

peki dostum sesi falan nasıl birde alet çok yer kaplıyormu birde şu şeftali türü meyveleri sıkarken suyun yarısı posada kalıyormu? Ve senin evde kullandığın alet bumu?

local://upfiles/560710/0FB4BB03208F442FAD7EAE775D053E31.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forza Kartal -- 9 Ekim 2008; 17:33:23 >

49 Mesaj
10 Ekim 2008; 16:25:53 

evet bu resimdeki makineyi kullanıorum boyu normal yani brz büyük diğer makinelere göre.. iki derecesi war biri normal ses çıkarıoo diğeri yani çok katı bişey koyup sıkmak istersen brz gürültülü çalışıoo ama ne istersen sıkıoo o konuda hiç bi problem çıkartmıo bu arada portakal suyu sıkıcaksanız bu makineler Kollu Ev Portakal Sıkma Makinası gibi güzel ince sıkmıo ztn adı üstünden katı meyve sıkacağı ama istediğiniz herşeyi çok güzel bi şekilde sıkabilirsiniz paranın hakkını verioo:))

8 Mesaj
10 Ekim 2008; 19:31:51 

ben moulinex'in 800 watt gücündeki katı meyve sıkacağını tavsiye ederim. amcamlar kullanıyor; kuruya yakın bir posa çıkarıyor. sessiz çalışyo denilebilir; yıkaması takıp çıkarması da kolay. ayrıca metalik gri falan ve göze çok hitap ediyor
bende yakında evleneceğim için eşya almaya başlıcam ve katı meyve sıkacağı olarak bu modeli alıcam. fiyatı ortalama 140 ytl civarı ama tefal outletlerde fiyatları biraz daha uyguna bulabilirsin, bende ordan alıcam
mutlaka bi bak derim güzel makina.

1352 Mesaj
11 Ekim 2008; 16:01:56 

Arzum Mela katı meyve sıkacağı hakkında fikri olan var mı?

http://www.hepsiburada....22020&productId=mtar155

1604 Mesaj
11 Ekim 2008; 17:05:23 

Evet bende katı meyve sıkacağı tavsiyesi istiyorum. sorunsuz kaliteli olsun bir kere alınsın tamam. Öyle bir cihaz olsun istiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir.

253 Mesaj
11 Ekim 2008; 18:26:48 

arkadasım fakir in vera model sıkacagını hedıye almıs...henuz kullanma fırsatım olmadı...hep ıstedıgım bır urundu ama kac kılo meyveden ne kadar su cıkartabılıyorsunuz bırde alınmıs alınmıstır ama bu urunu kullanan var mı aranızda...fakırın elektrık supurgesınden memnunum bundanda memnun kalacagımı umit edıyorum...bilgi ve deneyımlerınızı paylasırsanız sevınırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi einherjer -- 11 Ekim 2008; 18:38:38 >

131 Mesaj
13 Ekim 2008; 12:44:50 

Katı meyve presleri iki tip. Biri posayı rendenin içine hapseden ve o küçüçük rendenin içinde ki hazne kısa sürede dolunca boşalmak için bir sürü parçayı sökmekle enerjinizi ve zamanınızı kaybettiren tip. Kesinlikle tavsiye etmiyorum, keza ucuz diye bilmeden bir tane aldım, şimdi boş yatıyor dolapta. Asıl alınabilir tip posayı kolay çıkabilen sürahi benzeri bir hazneye dolduran tiptir ki ben bunu öneririm.

Ancak bu ikinci tip sıkacaklar için bile 100-150 ytl gibi fiyatlar bence çok. Böyle düşünürken dün Ankara CEPA Carrefour'da Delonghi marka bir sıkacak gördüm (http://www.hepsiburada.com/delonghi-kc-400-kati-meyve-sikacagi/productDetails.aspx?categoryid=22020&productid=mtdelkc400). Kullanılan malzeme vs. bana gayet iyi göründü. İnternette bu sıkacak için verilen fiyatlar 100 ytl iken Carrefour'da ki fiyat 49 ytl gibi çok düşük bir fiyattı ki. Bu ürünü almayı düşünüyorum bu aralar, ilgilenen arkadaşlara bilgilendirme amaçlı arz olunur.

863 Mesaj
13 Ekim 2008; 13:34:19 

sakın simtel marka alma ben çok pişman oldum

Allah yalnız renkleri yaratmış ve onları ayırt edecek, görecek gözleri yaratmamış olsaydı bu renkler neye yarayacaktı? Renkleri ve gözleri yaratıp da ışığı yaratmasaydı renkler ve gözler neye yarayacaktı? Bu üç şeyi birbiri için yaratmış olan kimdir? Bu eşsiz birliğin yaratıcısı kimdir? . (epiktetos)

55 Mesaj
13 Ekim 2008; 17:29:09 

philips alu süper bir sıkacak, herkese tavsiye ederim. başka marka alacaklara tavsiyem, posa haznesinin geniş olmasına dikkat edin, zira sıkarken zırt pırt boşaltma yapmak istemezsiniz, ayrıca posa haznesi kilitlidir, yani pratik olmaz boşaltmak. sonra sürahiside 1,5 - 2 lt arası suyu alabilsin ve mutlaka köpük ayracı olsun. köpüklü içmek hiç güzel değil. bir de ağzı geniş olsun ki meyve ve sebzeleri ufaltmak zorunda kalmayın. bu özelliklerin hepsi phlips aluda var. ben çok memnunum. gözü kapalı tavsiye ederim. alacaklara tavsiyem iyi fiyat araştırın, çok değişik fiyatlarla karşılalabilirsiniz. ben mart ayında aldım sanırım 225 ytl ye. o zamanki yaygın piyatı fiyatı 290 ytl civarıydı.

350 Mesaj
14 Ekim 2008; 12:04:03 

Benimde araştırmama göre galiba ilk mesajımdaki Phılıps öne çıkıyor herhalde onu alıcam birkere alalım tam olsun galiba en iyisi şimdilik phılıps herkese teşekkürler....

1352 Mesaj
16 Ekim 2008; 17:31:20 

Sinbo'nun meyve suyundan köpükleri ayırma özelliği var mı acaba? Eğer varsa bu ayrıştırmayı nasıl yapıyor acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vehbi -- 16 Ekim 2008; 23:07:39 >

108 Mesaj
19 Ekim 2008; 15:23:33 

Bu aralar ben de bir katı meyve sıkacağı almayı düşünüyorum ve bu Philips HR 1861 Alu'nun çok methini duydum. HB'de 219 YTL'ye satılıyor ama birkaç hafta önce indirime girmiş. Yeni bir indirim bekliyorum. İlk indirimde hemen kapacağım bir tane...

55 Mesaj
19 Ekim 2008; 22:08:41 

sürahinin içinde plastikten ince bir ayraç var, dikine sürahi ağzına yerleştiriyorsunuz. sürahiden bardağa boşaltırken köpük bu ayracın arkasında kalıyor, meyvenin suyu ise alttan geçip bardağa boşalıyor. basit bi çözüm yani, ileri bi teknoloji yok ortada :)

quote:

Orjinalden alıntı: vehbi

Sinbo'nun meyve suyundan köpükleri ayırma özelliği var mı acaba? Eğer varsa bu ayrıştırmayı nasıl yapıyor acaba?

55 Mesaj
19 Ekim 2008; 22:10:44 

çok memnun kalacağınızı düşünüyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: Intensifier

Bu aralar ben de bir katı meyve sıkacağı almayı düşünüyorum ve bu Philips HR 1861 Alu'nun çok methini duydum. HB'de 219 YTL'ye satılıyor ama birkaç hafta önce indirime girmiş. Yeni bir indirim bekliyorum. İlk indirimde hemen kapacağım bir tane...

55 Mesaj
19 Ekim 2008; 22:13:18 

katı meyve sıkacaklarının tek bir olumsuz yanı var, o da her sıkmada hemen yıkamanız gereken parçaları. üşengeç bir yapınız var ise, yıkamaya üşenecekseniz hangi markayı alırsanız alın bir köşede bekler bilginiz olsun.

29 Mesaj
20 Ekim 2008; 14:18:00 

Phlips Alu 1861 var ve çok memnunum. Fiyatı diğerlerine göre pahalı ama gerçekten kullanışlı. Diğer arkadaşlar da yazmışlar, üşengeç biriyseniz sökme takma uğraştırıyor biraz ama meyve sularının içimi çok güzel.

Er değilim, koskoca yedek subayım bugüne bugün :)

1604 Mesaj
21 Ekim 2008; 2:22:22 

quote:

219 a nerede satılıyor, birçok mağazada indirim deniyor ama 269 ytl ye

350 Mesaj
21 Ekim 2008; 11:15:23 

quote:

Orjinalden alıntı: yüksel75

219 a nerede satılıyor, birçok mağazada indirim deniyor ama 269 ytl ye

Hepsiburada.com da satılıyor 219 YTL ye

127 Mesaj
23 Ekim 2008; 12:25:45 

quote:

Hepsiburada.com da satılıyor 219 YTL ye

Merhabalar,

Gedikgross.com'da Cardfinansa 12 taksit ve 199.- YTL

Bilginize...

350 Mesaj
23 Ekim 2008; 16:10:22 

quote:

Orjinalden alıntı: RoaDHuNTeR

Merhabalar,

Gedikgross.com'da Cardfinansa 12 taksit ve 199.- YTL

Bilginize...

Ama cardfinans kartın varsa oda 12 Taksite Diğer kartlara o fiyata vermiyor hatta daha fazla istiyor...

Uzaklaştırılmış
23 Ekim 2008; 16:50:16 

Philips HR 1861 Alu Katı Meyve Sıkacağı

Patentli mikro gözenekli süzgeç
Patentli mikro gözenekli süzgeç, meyveyi son damlasına kadar sıkar.
Sadece iki elmadan bir bardak taze meyve suyu elde edebilirsiniz.
Ekstra büyük ekleme ağzı
Ekstra büyük ekleme ağzı sayesinde, çoğu meyve için sıkma öncesinde çekirdek ayıklama, göbeğini çıkarma, dilimleme veya soyma işlemlerini yapmanıza gerek yoktur.Örneğin, katı meyve sıkacağı elma veya havuçları bütün olarak kolayca alabilir.
iki hız ayarlı 700W motor Sarsıntısız, çok yönlü, 700W gücündeki motor, sert veya yumuşak meyveleri sıkarken en uygun hızı seçebilmeniz için iki hız ayarına sahiptir.
Bulaşık makinesinde yıkanabilir
Philips Katı Meyve Sıkacağının parçaları bulaşık makinesinde yıkanabilir.
Çıkarılabilen tüm parçaları musluk suyuyla durulayabileceğiniz gibi, bu parçaları bulaşık makinesinde de yıkayabilirsiniz.
Anodize alüminyumdan üretilmiştir Philips Katı Meyve Sıkacağı anodize alüminyumdan üretilmiş olup, şık yüzeyi leke tutmaz ve etkileyici görünümünü zamanla kaybetmez
Çıkarılabilir posa kabı Posanın toplandığı kap, sıkacak çalışırken de, sıkacağın parçalarını sökmeden, boşaltmak üzere kolayca çıkarılabilir.
1,5L meyve suyu kabı Şık 1,5L meyve suyu kabı, berrak veya köpüklü meyve suyu elde etmek için çıkartılabilir bir köpük ayırıcısıyla birlikte sunulmaktadır.
Önemli özellikler
Patentli mikro gözenekli süzgeç : en fazla meyve suyunu elde etmek için Ekstra büyük ekleme ağzı : önceden dilimlemek yok
Hız ayarları : 2 Köpük ayırıcısı : berrak veya köpüklü meyve suyu için
Güç : 700 W Posa kabı kapasitesi : 2L l.
Teknik özellikler Malzeme : Anodize alüminyum
Voltaj : 220-240V, 50-60Hz Kordon uzunluğu : 1.2 m.
Standart özellikler Fırça : süzgeç ve katı meyve sıkacağının diğer parçalarını temizlemek için
Meyve suyu kabı : çıkartılabilir köpük ayırıcısı ile birlikte, şık 1,5L meyve suyu kabı Kordon toplama bölümü Ayrılabilir, bulaşık makinesinde yıkanabilir parçalar : bulaşık makinesinde kolayca yıkanabilmesi için Kaymayı önleyici kauçuk ayaklar : ekstra sağlamlık için Güvenlik sistemi : ayrılabilir parçaları yerine sabitler

http://www.ekoal.com/st...ls.aspx?productId=80282 birde burada bakabilirsin.

Uzaklaştırılmış
23 Ekim 2008; 16:53:21 

Daha hesaplısı,

Sinbo Sj-3113 İnox Katı Meyve Sıkacağı
--------------------------------------------------------------------------------

Inox dış gövde
Meyveden maksimum su çıkmasını sağlayacak şekilde tasarlanmış paslanmaz çelik parçalama mekanizması
Meyvelerin büyük olarak içeri alınmasını sağlayan geniş besleme ağzı
Büyük iç hacim
Güvenlik kilidi
Bulaşık makinesinde yıkanabilir parçalar
Geniş posa kabı
Damlamayı önleyen sıvı akıtma oluğu
AC 230V / 50Hz / 500W
2 yıl garantili

http://www.ekoal.com/st...ls.aspx?productId=92470

0

Uzaklaştırılmış
23 Ekim 2008; 16:55:50 

Sinbo Sj-3119 Katı Meyve Sıkacağı

http://www.ekoal.com/st...ls.aspx?productId=71224

0

350 Mesaj
3 Kasım 2008; 10:51:20 

Arkadaşlar Bu iki aletten birisini alacak olanlara tavsiyem philips olanı almanız Bir çok kişiyle görüştüm herkes memnun Sinbo alacaklar kesinlikle almasın neden derseniz posa haznesiyle aletin birleştiği noktada bir boşluk kalıyormuş plastik aksam tam oturmuyormuş ve bu yüzden etrafa meyve suyu sıçrıyormuş kullananlar söylüyor karar ve para sizin...

710 Mesaj
3 Kasım 2008; 12:37:06 

bende sinbo sj 3113 var yaklaşık 2,5 aydır kullanıyorum...
ilk önce phılıpsın yukarıdaki modeli aklımdaydı-arkadaşımda bundan var-sonra ablam arnıca aldı baktım oda güzel...
sonra sınboyu aldım,90ytl...
phılıpsile aralarında sıkma ve köpük olarak hiç fark yok...heee birini 10sene birini 7 yıl kuullanırsın ona bişey demem ...ama sinboda malzeme kalitesi olarak gayet güzel...
bence sinbo 95 phııps 225....ytl....bu farka kesinlikledeğecek fark yok arada....heee 30-40-50ytl(en fazla) fark vardır-dersin ki bu phılıps o zaman alınır...ben sinbo,nun baskülünüde kullanıyorum-atıyorum kullanım bilgilerinde 9,7kg yazan hoparlörümü aynen 9,7kg çıkartıyor....çok iyi..

meyve sıkacağı için sıçratma vs..falan fılan yok.malzeme kaliteside gayet yeterli.
..tekrar edeyim-sıkma olayı ve köpük ve posa durumu aynen phılıps gibi,
en önemlisi phılıpsın bu sıkacağı bence çok pahalı-o parayı etmez..hee elbette sınbodan aşşağı kalacak yanı yok artısı vardır eksisi yoktur ancak o parayı 225ytl edecek kadar kesinlikle değil...
demir buran...

1 Mesaj
3 Kasım 2008; 12:41:09 

cok iyidir

1604 Mesaj
4 Kasım 2008; 15:00:34 

Arkadaşlar philips 1861 almaya karar verdim fakat mağazada altına baktım ÇİN MALI olduğunu gördüm biraz çekindim

350 Mesaj
5 Kasım 2008; 10:51:13 

quote:

Orjinalden alıntı: yüksel75

Arkadaşlar philips 1861 almaya karar verdim fakat mağazada altına baktım ÇİN MALI olduğunu gördüm biraz çekindim

Artık birçok ünlü firma mallarını çinde üretiyor kimisi A kalite çıkıyor kimiside malum çin malı tabiriyle çıkıyor

3108 Mesaj
9 Kasım 2008; 22:05:39 

bu akşam philipsin meşhur katı meyve sıkıcağını aldım .Alacak arkadaşalra kesinlikle tavsiye ederim.orta boy 2 elmadan bir bardak elma suyu çıkardı.Motoru çok güçlü ve hızlı dönmesine rağmen sarsıntı yapmıyor.Motorunun devrinin yüksek olduğunu çıkardığı sesten rahat anlarsınız.Kullanılan plastik kaliteli ve malzeme kalitesi olarak 1 numaralı bir ürün.uzun yıllar kullanılcak bir ürün olmuş.Burda adese diye bir alışveriş yeri var ordan 239ytl 10 takside aldım.Ayrıca kutunun için kitab hediyesi çıktı.

PS51E490 51" Series 4 Plasma TV LOGITECH X540 LENOVO N500 NS76NTX XBOX 360 PAL ARCADE DREAMBOX 800 HD AINOL NOVO AURORA 2 FORD FOCUS TDCI TREND

1209 Mesaj
10 Kasım 2008; 10:57:51 

Arkadaşlar katı meyve sıkacaklarında çıkan posa ile ilgili bilgi verirmisiniz. Mesela mehmetsary arkadaşım 2 orta boy elmadan ne kadar posa çıkıyor? Bir de çıkan posayı tekrar sıkacağın içine tekrar atabilirmiyiz?

690 Mesaj
10 Kasım 2008; 17:56:56 

8 aydır Philips alu 1861 kullanıyorum. Almadan önce araştırmıştım epey. Bir arkadaşımın tavsiyesine de uyarak aldım ve çok memnunum. çok verimli çalışıyor, ve yıkaması da zor değil. Posasını tekrar sıkacağa atmak gibi bir şey olamaz çünkü çıkan posalar macun kıvamında katı oluyor, yani su içermiyor. Alacak olanlara tavsitye ederim..

7 Mesaj
10 Kasım 2008; 18:41:57 

arkadaşlar bencede philips çok iyi ve kaliteli gözüküyor fakat 229 ytl vermek bana gereksiz geliyor.onun yerine MOULINEX JU5001 JUICE MACHINE KATI MEYVA PRESİ ni 129 ytl ye almak daha cazip geliyor.600 watt ve posası 3lt.
bu cihazı kullanan varmı ve ya şikayetçi olan...?

1545 Mesaj
10 Kasım 2008; 21:00:09 

Ben geçen sene 89 liraya Philips'in ucuz bir modelini aldım. 3-4 bardak sıktıktan sonra içini bi boşaltmak gerekiyor.
Ama memnunum.

Siyah akar Zonguldağın deresi; Yüz karası değil, kömür karası; Böyle kazanılır ekmek parası. -OrhanVeli-

1720 Mesaj
10 Kasım 2008; 23:35:56 

Philips alu alın, pişman olmazsınız.

127 Mesaj
11 Kasım 2008; 12:26:21 

quote:

Orjinalden alıntı: BizimCityli

arkadaşlar bencede philips çok iyi ve kaliteli gözüküyor fakat 229 ytl vermek bana gereksiz geliyor.onun yerine MOULINEX JU5001 JUICE MACHINE KATI MEYVA PRESİ ni 129 ytl ye almak daha cazip geliyor.600 watt ve posası 3lt.
bu cihazı kullanan varmı ve ya şikayetçi olan...?

Merhaba Arkadaşlar,

Bu cihazı kullanan ve deneyimlerini bizimle paylaşacak olan forumdaşımız var mı? Fiyatı ve marka olarak kalitesi iyi duruyor gibi.

14 Mesaj
11 Kasım 2008; 13:59:03 

Merhaba arkadaşım bu ürünü bende aldım hiç bir şikayetim yok aksine çok memnunum tabi meyve masrafın biraz artıyo ama çok sağlıklı ben www.tekcarsi.com dan aldım bildiğim kadarıyla en iyi fiyat orda tavsiye ederim..

14 Mesaj
11 Kasım 2008; 14:06:21 

Bende PHILIPS HR 1861 ALU KATI MEYVA SIKACAĞI kullanıyorum almanızı tavsiye ederim bu linke bakmadan karar vermeyin bence 205 ytl fiyat koymuşlar kargo ücretide almıyorlar ben orayı tercih ettim Hoşçakalın..
www.tekcarsi.com/index....K%FC%E7%FCk+Ev+Aletleri

346 Mesaj
13 Kasım 2008; 9:51:59 

philiphs kesinlikle bu konuda bir numara arkadaşlar. aylarca yaptığım bir araştırmanın sonunda 2 aydır kullanıyorum. bir çok akrabama da aldırdım. gerçekten çok iyi. dışı zaten aluminyum kaplama. ve adamlar herşeyi düşünerek yapmış. örneğin % 5 lik bir eğimi var ve böylece içinde ki suyu sonuna kadar alabiliyorsunuz. kapasitesi çok geniş. ben 3 elma koydum üstüste ve 10 saniye de yarım litreye yakın su çıkardı. kullanan arkadaşlara da tavsiyem önce makineyi çalıştırın sonra meyveleri atın. bu arada pratikev diye bir site var oradan bayağı ucuza aldım 180 ytl.

1604 Mesaj
16 Kasım 2008; 13:19:31 

PHILIPS HR 1861 KULLANIYORUZ GAYET İYİ. ŞU AN DAHA İYİSİ OLACAĞINI TAHMİN ETMİYORUM

1209 Mesaj
17 Kasım 2008; 12:29:02 

ISTANBULDA IKAMET EDEN ARKADAŞLAR SIRKECIDEN 195 YTL'YE PHILIPS ALU 1861 KATI MEYVE SIKACAĞI ALABILIRLER. YENI ALACAK ARKADAŞLARA TAVSIYE EDERIM. BEN HAFTASONU SIRKECIDE KASTELLI HAN DA GEZDIM VE 195 YTL YE ALDIM.

350 Mesaj
18 Kasım 2008; 11:07:13 

quote:

Orjinalden alıntı: br@yn

ISTANBULDA IKAMET EDEN ARKADAŞLAR SIRKECIDEN 195 YTL'YE PHILIPS ALU 1861 KATI MEYVE SIKACAĞI ALABILIRLER. YENI ALACAK ARKADAŞLARA TAVSIYE EDERIM. BEN HAFTASONU SIRKECIDE KASTELLI HAN DA GEZDIM VE 195 YTL YE ALDIM.

Öncelikle Hayırlı olsun güle güle kullanın... Peki ürünü peşinmi aldınız yoksa taksitlemi bunuda belirtirseniz bizlere yararı olur.saygılarımla

1377 Mesaj
18 Kasım 2008; 15:27:46 

Bende philips kullanıyorum çok memnunum ve diğer ucuz markalara yönelmek gibi hata yapmayın meyvenin tüm suyunun çıkması çok önemli

Katılım zamanı: 26 Kasım 2004

1209 Mesaj
18 Kasım 2008; 17:08:41 

Teşekkür ederim Forza Kartal. Ürünü peşin 195 ytl ye aldım.

quote:

Öncelikle Hayırlı olsun güle güle kullanın... Peki ürünü peşinmi aldınız yoksa taksitlemi bunuda belirtirseniz bizlere yararı olur.saygılarımla

108 Mesaj
21 Kasım 2008; 22:32:17 

Hala şu Philips HR 1861'i alamadım ya! Dün HB'den alacaktım ama orada da stok bitmiş. Ankara'da bu ürünü 200 YTL altına alabileceğimiz bir yer bilen var mı?

108 Mesaj
24 Kasım 2008; 16:36:16 

quote:

Hala şu Philips HR 1861'i alamadım ya! Dün HB'den alacaktım ama orada da stok bitmiş. Ankara'da bu ürünü 200 YTL altına alabileceğimiz bir yer bilen var mı?

Ürün HB'de tekrar stoklara girmiş. Ancak fiyat da artmış!
229.9 YTL'den 236.9 YTL olmuş!

350 Mesaj
24 Kasım 2008; 17:57:59 

quote:

Ürün HB'de tekrar stoklara girmiş. Ancak fiyat da artmış!
229.9 YTL'den 236.9 YTL olmuş!

Almayın Arkadaşlar Biraz daha bekleyin Herkes indirim Yaparken Bunlar Bindirim yapmış O yüzden kocaman Peşin almak isteyenler olursa Yukarıda arkadaş belirtmişti Gidin ordan 195 YTL ye alın.saygılarımla (bu arada ben bekliyorum fiyat 200 YTL nin altına düşsün o zaman alıcam yada gidip peşin alıcam)

9416 Mesaj
24 Kasım 2008; 22:23:09 

quote:

Orjinalden alıntı: br@yn

Arkadaşlar yok mu aramızda bu ürünlerden kullanan? Tavsiyelerde bulunabilecek kimse?

Ben kullanıyorum

2sene önce 250civarına almıştım, daha iyisi nasıl olur bilemiyorum,bu aralar 190YTL ye veren yerler var.

2014 Opel Insignia SIDI Cosmo - 2014 Vw Golf TSI Highline - 2013 Dacia Sandero Stepway dCi - 2009 Fiat Doblo Safeline

1124 Mesaj
25 Kasım 2008; 14:02:19 

quote:

Orjinalden alıntı: RoaDHuNTeR

Merhaba Arkadaşlar,

Bu cihazı kullanan ve deneyimlerini bizimle paylaşacak olan forumdaşımız var mı? Fiyatı ve marka olarak kalitesi iyi duruyor gibi.

ben 1-2 yıldır kullanıyorum ..gayet memnunum ...havuc sıkmak icin mesela hiç cok guc harcamanız gerekmez ...eğer buyuk değilse elmayı butun olarak atabilirsiniz ...arkda kocaman posa haznesi var rahat meyve karışımı yapıyorsunuz mesela 2 lt sıksanız dolmaz belkide (tefaldekiler kucuktu mesela )
elma+portakal+havuc karışı yapıyorum armut mandila attığımda oldu aradan sızıp iri parca gecmedi aşağıya ...her kullanımdan sonra yıkamak zorunda olmak zahmetli işte üzerinde kurumadan su ile hemen durulayıp tertemiz bırakabilirsiniz ..aynı tarihlerde bi kenwood blender vardı onun motoru yandı galiba bu hala herhangi bi kusur göstermedi...bende philips ile bunun arasında kaldım ve fiyatına göre tercih ettim bence philips te iyidir ama o kadar para vermeye gerek yok...