Şimdi Ara

KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.162
Cevap
17
Favori
596.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar önerebileceğiniz Meyveleri bütün olarak atabileceğimiz Meyve sıkacağı tavsiyeleriniz nelerdir..
    Yada şu ürün nasıl bilginiz yada kullanan varmı? PHILIPS HR 1861 ALU KATI MEYVA SIKACAĞI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forza Kartal -- 5 Ekim 2008; 16:04:16 >

• Yokmu arkadaşlar aranızda katı meyve sıkacağı kullanan yada şu kötüdür şu iyidir diyebilecek birisi...
  • Dostum paran varsa gözünü kapa al,işte özellikleri,

Bildiğim kadarıyla piyasanın en iyisi,işte özellikleri
    2 adet elmadan bir bardak meyva suyu çıkartabilen başkada alet yok şu anda......

Patentli mikro gözenekli süzgeç
    Patentli mikro gözenekli süzgeç, meyveyi son damlasına kadar sıkar.
    Sadece iki elmadan bir bardak taze meyve suyu elde edebilirsiniz.
    Ekstra büyük ekleme ağzı
    Ekstra büyük ekleme ağzı sayesinde, çoğu meyve için sıkma öncesinde çekirdek ayıklama, göbeğini çıkarma, dilimleme veya soyma işlemlerini yapmanıza gerek yoktur.Örneğin, katı meyve sıkacağı elma veya havuçları bütün olarak kolayca alabilir.
    iki hız ayarlı 700W motor Sarsıntısız, çok yönlü, 700W gücündeki motor, sert veya yumuşak meyveleri sıkarken en uygun hızı seçebilmeniz için iki hız ayarına sahiptir.
    Bulaşık makinesinde yıkanabilir
    Philips Katı Meyve Sıkacağının parçaları bulaşık makinesinde yıkanabilir.
    Çıkarılabilen tüm parçaları musluk suyuyla durulayabileceğiniz gibi, bu parçaları bulaşık makinesinde de yıkayabilirsiniz.
    Anodize alüminyumdan üretilmiştir Philips Katı Meyve Sıkacağı anodize alüminyumdan üretilmiş olup, şık yüzeyi leke tutmaz ve etkileyici görünümünü zamanla kaybetmez
    Çıkarılabilir posa kabı Posanın toplandığı kap, sıkacak çalışırken de, sıkacağın parçalarını sökmeden, boşaltmak üzere kolayca çıkarılabilir.
    1,5L meyve suyu kabı Şık 1,5L meyve suyu kabı, berrak veya köpüklü meyve suyu elde etmek için çıkartılabilir bir köpük ayırıcısıyla birlikte sunulmaktadır.
    Önemli özellikler
    Patentli mikro gözenekli süzgeç : en fazla meyve suyunu elde etmek için Ekstra büyük ekleme ağzı : önceden dilimlemek yok
    Hız ayarları : 2 Köpük ayırıcısı : berrak veya köpüklü meyve suyu için
    Güç : 700 W Posa kabı kapasitesi : 2L l.
    Teknik özellikler Malzeme : Anodize alüminyum
    Voltaj : 220-240V, 50-60Hz Kordon uzunluğu : 1.2 m.
    Standart özellikler Fırça : süzgeç ve katı meyve sıkacağının diğer parçalarını temizlemek için
    Meyve suyu kabı : çıkartılabilir köpük ayırıcısı ile birlikte, şık 1,5L meyve suyu kabı Kordon toplama bölümü Ayrılabilir, bulaşık makinesinde yıkanabilir parçalar : bulaşık makinesinde kolayca yıkanabilmesi için Kaymayı önleyici kauçuk ayaklar : ekstra sağlamlık için Güvenlik sistemi : ayrılabilir parçaları yerine sabitler

• philipsi bilmem ama bir tefal birde fakir bozduktan sonra bizimkiler geçen sene (1.5 sene oldu) sinbo aldılar alet canavar gibi
    yani 300ytl veya 200ytl verip alacağın tanınmış MARKALAR bazen onlar kadar tanınmış ve daha ucuz olanlar kadar insanları memnun etmeyebiliyor
    bizimki internette varmıymış diye bakarken hepsiburadada olduğunu gördümhttp://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=22020&productid=mtsinsj3119
    bir tefal birde fakir eskitmiş biri olarak sinbo bunlardan bile iyi desem inanırmısınız bilemem hemde fiyatıda çok cazip

SINBO SJ-3119 100 YTL

• quote:

Orjinalden alıntı: TheGate

philipsi bilmem ama bir tefal birde fakir bozduktan sonra bizimkiler geçen sene (1.5 sene oldu) sinbo aldılar alet canavar gibi
    yani 300ytl veya 200ytl verip alacağın tanınmış MARKALAR bazen onlar kadar tanınmış ve daha ucuz olanlar kadar insanları memnun etmeyebiliyor
    bizimki internette varmıymış diye bakarken hepsiburadada olduğunu gördümhttp://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=22020&productid=mtsinsj3119
    bir tefal birde fakir eskitmiş biri olarak sinbo bunlardan bile iyi desem inanırmısınız bilemem hemde fiyatıda çok cazip

SINBO SJ-3119 100 YTL

Peki dostum Tavsiyen için Teşekkürler yalnız sinbo için hiç iyi şey söylemiyorlar gerçi fiyatıda ucuzmuş bir şey sorucam peki bu alette köpük kesici ayırıcı varmı? Birde meyveleri bütün olarak atabiliyormusun?

• Merhaba arkadaşlar. 50 ytl -120 ytl arasında bir fiyatta katı meyva sıkacağı arıyorum.

Sizin kullandığınız tavsiye edeceğiniz bir marka ve modeli varmı.

Motor gücü yüksek ama sessiz , meyva haznesi büyük , temizlenmesi kolay olması tercih sebebidir.

Ayrıcada boyutunun küçük olması üstüne tuzu biberi olur.

Tavsiyelerini bekliyorum.

Şuan için 1 adet ady var ürünün linki : http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?Categoryid=22020&Productid=mttefeleaduo

• quote:

Orjinalden alıntı: Forza Kartal
    Peki dostum Tavsiyen için Teşekkürler yalnız sinbo için hiç iyi şey söylemiyorlar gerçi fiyatıda ucuzmuş bir şey sorucam peki bu alette köpük kesici ayırıcı varmı? Birde meyveleri bütün olarak atabiliyormusun?

kim iyi şey söylemiyor...hepsiburadaya yorum yazanlar birileri değilmi?
    ağzı çok geniş ve ciddi bir köpük sorunumuz olmadı bu zamana kadar
    fiyat/performans olarak bakmak lazım olaylara birazda..........
  • Arkadaşlar yok mu aramızda bu ürünlerden kullanan? Tavsiyelerde bulunabilecek kimse?
  • dostum meraba benim tavsiyem philips evde kullanıoruz ve çok güzel ne istersen sıkabiliorsun sinbonun makinesini bilmiorum ama babamn arkdşı sinbonun ürünlerinden 5,6 parça getirmişti fritöz,traş makineleri vs gibi ve hepsi gerçekten çok kötü işçiliği fln tavsiye etmiyorum..philips brz pahalı ama aldıgına değer kullanıoruz ve memnunuz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsyntmr -- 8 Ekim 2008; 19:41:28 >
  • Kenwood je 750 için görüşü olan var mı philips 700 watt kenwood 850 watt fiyat ise kenwood 230 ytl philips 220 ytl?

quote:

Orjinalden alıntı: hsyntmr

dostum meraba benim tavsiyem philips evde kullanıoruz ve çok güzel ne istersen sıkabiliorsun sinbonun makinesini bilmiorum ama babamn arkdşı sinbonun ürünlerinden 5,6 parça getirmişti fritöz,traş makineleri vs gibi ve hepsi gerçekten çok kötü işçiliği fln tavsiye etmiyorum..philips brz pahalı ama aldıgına değer kullanıoruz ve memnunuz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: hsyntmr

dostum meraba benim tavsiyem philips evde kullanıoruz ve çok güzel ne istersen sıkabiliorsun sinbonun makinesini bilmiorum ama babamn arkdşı sinbonun ürünlerinden 5,6 parça getirmişti fritöz,traş makineleri vs gibi ve hepsi gerçekten çok kötü işçiliği fln tavsiye etmiyorum..philips brz pahalı ama aldıgına değer kullanıoruz ve memnunuz..

peki dostum sesi falan nasıl birde alet çok yer kaplıyormu birde şu şeftali türü meyveleri sıkarken suyun yarısı posada kalıyormu? Ve senin evde kullandığın alet bumu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forza Kartal -- 9 Ekim 2008; 17:33:23 >

• evet bu resimdeki makineyi kullanıorum boyu normal yani brz büyük diğer makinelere göre.. iki derecesi war biri normal ses çıkarıoo diğeri yani çok katı bişey koyup sıkmak istersen brz gürültülü çalışıoo ama ne istersen sıkıoo o konuda hiç bi problem çıkartmıo bu arada portakal suyu sıkıcaksanız bu makineler Kollu Ev Portakal Sıkma Makinası gibi güzel ince sıkmıo ztn adı üstünden katı meyve sıkacağı ama istediğiniz herşeyi çok güzel bi şekilde sıkabilirsiniz paranın hakkını verioo:))
  • ben moulinex'in 800 watt gücündeki katı meyve sıkacağını tavsiye ederim. amcamlar kullanıyor; kuruya yakın bir posa çıkarıyor. sessiz çalışyo denilebilir; yıkaması takıp çıkarması da kolay. ayrıca metalik gri falan ve göze çok hitap ediyor
    bende yakında evleneceğim için eşya almaya başlıcam ve katı meyve sıkacağı olarak bu modeli alıcam. fiyatı ortalama 140 ytl civarı ama tefal outletlerde fiyatları biraz daha uyguna bulabilirsin, bende ordan alıcam
    mutlaka bi bak derim güzel makina.
  • Evet bende katı meyve sıkacağı tavsiyesi istiyorum. sorunsuz kaliteli olsun bir kere alınsın tamam. Öyle bir cihaz olsun istiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir.
  • arkadasım fakir in vera model sıkacagını hedıye almıs...henuz kullanma fırsatım olmadı...hep ıstedıgım bır urundu ama kac kılo meyveden ne kadar su cıkartabılıyorsunuz bırde alınmıs alınmıstır ama bu urunu kullanan var mı aranızda...fakırın elektrık supurgesınden memnunum bundanda memnun kalacagımı umit edıyorum...bilgi ve deneyımlerınızı paylasırsanız sevınırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi einherjer -- 11 Ekim 2008; 18:38:38 >
  • Katı meyve presleri iki tip. Biri posayı rendenin içine hapseden ve o küçüçük rendenin içinde ki hazne kısa sürede dolunca boşalmak için bir sürü parçayı sökmekle enerjinizi ve zamanınızı kaybettiren tip. Kesinlikle tavsiye etmiyorum, keza ucuz diye bilmeden bir tane aldım, şimdi boş yatıyor dolapta. Asıl alınabilir tip posayı kolay çıkabilen sürahi benzeri bir hazneye dolduran tiptir ki ben bunu öneririm.

Ancak bu ikinci tip sıkacaklar için bile 100-150 ytl gibi fiyatlar bence çok. Böyle düşünürken dün Ankara CEPA Carrefour'da Delonghi marka bir sıkacak gördüm (http://www.hepsiburada.com/delonghi-kc-400-kati-meyve-sikacagi/productDetails.aspx?categoryid=22020&productid=mtdelkc400). Kullanılan malzeme vs. bana gayet iyi göründü. İnternette bu sıkacak için verilen fiyatlar 100 ytl iken Carrefour'da ki fiyat 49 ytl gibi çok düşük bir fiyattı ki. Bu ürünü almayı düşünüyorum bu aralar, ilgilenen arkadaşlara bilgilendirme amaçlı arz olunur.

• sakın simtel marka alma ben çok pişman oldum
  • philips alu süper bir sıkacak, herkese tavsiye ederim. başka marka alacaklara tavsiyem, posa haznesinin geniş olmasına dikkat edin, zira sıkarken zırt pırt boşaltma yapmak istemezsiniz, ayrıca posa haznesi kilitlidir, yani pratik olmaz boşaltmak. sonra sürahiside 1,5 - 2 lt arası suyu alabilsin ve mutlaka köpük ayracı olsun. köpüklü içmek hiç güzel değil. bir de ağzı geniş olsun ki meyve ve sebzeleri ufaltmak zorunda kalmayın. bu özelliklerin hepsi phlips aluda var. ben çok memnunum. gözü kapalı tavsiye ederim. alacaklara tavsiyem iyi fiyat araştırın, çok değişik fiyatlarla karşılalabilirsiniz. ben mart ayında aldım sanırım 225 ytl ye. o zamanki yaygın piyatı fiyatı 290 ytl civarıydı.
  • Benimde araştırmama göre galiba ilk mesajımdaki Phılıps öne çıkıyor herhalde onu alıcam birkere alalım tam olsun galiba en iyisi şimdilik phılıps herkese teşekkürler....
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.