Şimdi Ara

X-fi için yeni beta sürücü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet creative in sitesinden bulabilirsiniz saldırın. Yeni yüklediğim için farkı anlayamadım ama sorun yok.

• Deneyelim bakalım. Konsol ekrandayken mod değiştirdiğim zaman konsol tekrar ekrana dönmüyordu, kapanıyordu. Umarım bu sorunu düzeltmişlerdir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: paramparca

Deneyelim bakalım. Konsol ekrandayken mod değiştirdiğim zaman konsol tekrar ekrana dönmüyordu, kapanıyordu. Umarım bu sorunu düzeltmişlerdir.

Mode değiştirirken aşağıda ''launch if the console is installed'' seçeneğine tik at. Olmassa console launcherın son sürücüsünü indir.
  • valla bende "xp yüklü olmasına rağmen, bu donanım için yüklediğiniz yazılım xp ile uyumluluğunu doğrulamak için windows logo sınamasından geçmedi." uyarısını verdi.

akabinde şçyle devam etmiş: "bu yazılımın yüklenmesine devam etmek, sisteminizin doğru çalışmasını hemen veya daha sonra bozabilir. Microsoft, bu yüklemeyi durdurmanızı ve Windows logo sınamasını geçmiş yazılım için donanım üreticisi ile bağlantıya geçmenizi önerir."
  • Auto Update ile yapsanız sorun olmnaz sanırım. Bugüne Kadar Auto Update ile sorunsuz yüklendi her güncelleme.
  • hocam 2.18.4 yüklü gözükmesine rağmen, check update dediğimde şu yazıyor:

Status: No updates are necessary for your Creative product. Your system already has the latest versions installed.

güncellemeye gerek yok. zaten en son versiyon kurulu diyor. neden acaba?
  • coupant: Beta sürümü update etmez yazılım, beta olması nedeniyle yine logo sınaması geçersiz diye uyarı veriyor. Resmi sürücü olmadığı için.

Bu arada, Entartainment mod ile Gamer mod arasında ses yüksekliği olarak baya fark var, Gamer modunda sesler aynı seviyede olmasına rağmen daha az çıkıyor. Benim görebildiğim sadece bu durum var. Herhalde yakında tam sürücü çıkar.
  • dijital cıkısda sorun var gene sanırım çalısmıo
  • Dijital çıkışta bir sorun yok aslında.
    Aktive etmek için 10.3MB lik bir dosyayı çekmek gerekiyor "creative Dolby Digital Live Pack" adında.
    Ancak 4.5 dolara parayla aktive edebildiğin bir program.
    Yeryüzünde driver aktive etmek için para isteyen başka firma yoktur herhalde..
    Bravo Creative bravoo...

• yazıklar olsun nediyelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: paramparca

coupant: Beta sürümü update etmez yazılım, beta olması nedeniyle yine logo sınaması geçersiz diye uyarı veriyor. Resmi sürücü olmadığı için.

Bu arada, Entartainment mod ile Gamer mod arasında ses yüksekliği olarak baya fark var, Gamer modunda sesler aynı seviyede olmasına rağmen daha az çıkıyor. Benim görebildiğim sadece bu durum var. Herhalde yakında tam sürücü çıkar.

hocam benim sorunum gamer modda entairtenment mod'a göre az ses çıkması değil. sol hoparlörün sağ hoparlöre göre yok denecek kadar az ses çıkarması. kulaklıktada aynısı oluyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: musasm

Dijital çıkışta bir sorun yok aslında.
    Aktive etmek için 10.3MB lik bir dosyayı çekmek gerekiyor "creative Dolby Digital Live Pack" adında.
    Bravo Creative bravoo...

Yuh... Sürücü için para mı istiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CWaRRioR -- 1 Ekim 2008; 16:35:34 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: CWaRRioR

quote:

Bravo Creative bravoo...

sürücü için istemiyor arkadaşlar. dolby digital live size satılan xfi lerde olan bi özellik değildi. bu sonradan eklenecekse mecburen bi ücret ödemek zordundasınız. çünkü creative dolby e bunun için ücret ödüyor. her satılan ddl paketinin ücreti lisans nedeniyle dolby e aktarılmak durumunda...

• coupant; Söylediğin sorunu hem Philips kulaklık ile hem x23 ile hem de 3300 ile test ettim ama bende öyle bir sorun yok, bilgine.
  • quote:

Orjinalden alıntı: vata

quote:

quote:

Bravo Creative bravoo...

sürücü için istemiyor arkadaşlar. dolby digital live size satılan xfi lerde olan bi özellik değildi. bu sonradan eklenecekse mecburen bi ücret ödemek zordundasınız. çünkü creative dolby e bunun için ücret ödüyor. her satılan ddl paketinin ücreti lisans nedeniyle dolby e aktarılmak durumunda...

Dolby Digital Live Xfi de satılan bir özellik değildi yanlış tanımlama bence.
    Sonuçta yazılımsal bir konuysa bu, pekala Xfi nin özelliğidir.
    Bir aparat vs vermiyor bana Creative. Kendi konsoluna bir eklenti veriyor.
    Bunu konsoluna ekleyip verebilir pekala.
    Terbiyesizlikten başka bir şey değil bu.

• @vata
    Ben zaten Auzen X-Fi kullanıyorum fakat Auzen de sonradan çıkarmasına rağmen ücretsiz... O yüzden şaşırdım.
  • en son sürüm olan 0006 yı ben hiç beyenmedim ya thx console yok ayrıca tizler çok kötü geliyo sankii özellikle "S" harfi bi garip çıkıyo g500 kullanıyorum
  • bende menüye dolby/dts getireyim dedim, hiç ses gelmedi. konsol da çalışmamaya başladı.
  • quote:

@vata
    Ben zaten Auzen X-Fi kullanıyorum fakat Auzen de sonradan çıkarmasına rağmen ücretsiz... O yüzden şaşırdım.

auzen satarken ddl lisanslı satmakta ürünlerini zaten. ancak creative in ürünlerinde ddl lisansı yok. size ürünlerini satarken ddl lisansı için gereken parayı almadı. bunu sonradan ekliyorlar şimdi. ve sonradan yazılımsal bir ekleme için bile dolby e para ödemek durumundalar. bu parayı da doğal olarak kullanacak olanlar ödeyecek. yani olaya yeni bi donanım alıyormuş gözüyle bakabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatal -- 3 Ekim 2008; 2:28:57 >
  • beta driver olmasına rağmen sanki biraz daha toplamışlar daha iyi geldi bana ancak yeni consol launcher i yükleyince menüdeki ddt dd hepsi gitti sadece thx yazısı kaldı ama seçenek olarak duruyor bunlar neden gitti bilen varmı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.