Şimdi Ara

Macun nasıl sürülür? Termal sensör nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
7.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu konuda biraz bilgisizim.Resimdeki gibi sürmem yeterli olur mu?işlemcim lga 2.8 ayrıca thermaltake macunu aldım.3 gram diyor.tümünü 1 seferlik mi kullanıyoruz.teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi futurereal -- 27 Nisan 2005, 22:53:45 >

• biraz fazla sürmüşsün bana göre...mercimek tanesi kadar sürüp her tarafa yay çünki eriyip taşabilir..
  • bütün yüzeye her tarafında eşit kalınlıkta olacak şekilde sürmen gerekir ve çok az bir miktar sürüp yay.
  • en iyi jiletle sürülür.
  • peki resimdeki gibi yapmış olmam derecenin çok yükselmesine sebep olur mu?
  • hocam cok fazla resımdekı makbul olanı ınce fılm serıdı seklınde surmek bunuda en ıyısı falcata yada jıletle felan yapıyorum ben
  • bir kagıt ınceliginde yalnız baya yedir! doldur üstü
  • cok ince bir tabaka sur.. bu isi yaparken jilet veya kartvizit kullanabilirsin.. cok olmasi onemli degil macunun amaci yuzeydeki puruzleri minumuma indirmek ve daha iyi isi transferi saglamaktir... fazla surmen bi arti kazandirmaz....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rottweiler -- 24 Nisan 2005, 22:42:23 >
  • benim derecede bir gariplik var.macundan mıdır acep.

• ohannesburger...
    abi adam gibi sık vidaları yada klipsleri sebep %99.9999999999 sıkılıktandır...
  • %1 OLAMAYABİLİR DE
  • gayet sıkı oturmuş durumda yanıyorum galiba
  • Dostum ısı değeri dogru ise malesef işlemcini bir süre daha kullanırsan bu ısıda kaybedebilirsin o nedenle en iyisi sen yarın bir bilgisayarcıya ugra ve o halletsin montaj işini 10 20 ytl vermemek icin 200 ytl masraf açma kendine
  • helal vallahı ben 63 a çıktıgı zaman makınayı nerdeyse kapatacagım sen 75 ii
  • ya birader al bi tane mala
    bula işlemciyi macuna gitsin ya
    sıva yapar gibi
    böyle şılak şılak savur
  • quote:

Orjinalden alıntı: RevengeR

ya birader al bi tane mala
    bula işlemciyi macuna gitsin ya
    sıva yapar gibi
    böyle şılak şılak savur

Adam işlemcisine zarar verirse zararını karsılıycaksan yapsın + Karsılıycaksan bende yapayım?
  • sende çok sürmüşsün.tek macun bir seferlikte sürülmez.en az 30 sürümlük olur.ince katman ve heryerde aynı kalınlıkta olacak şekilde sür.
  • vidalarını kontrol ettim.pense ile sıkabildigim kadar sıktım.kasamın görüntüsü ekteki gibi.bir yerde yanlış var ama çözemedim.yerine kesinlikle oturmuş durumda.üzerinde 2tane 60mm fan üstelik kasada cpu hava tüneli de var.ne iştir acep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi futurereal -- 25 Nisan 2005, 0:09:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: futurereal

yaw.
    tobe tobe.
    sen sil şimdi o tüm surdugun macunları. sonrada 1 pirinç tanesi kadar cpu nun tam ortasına macun sür yayma ama. zaten ustune sogutucuyu koyunca o orantılı biçimde yayılıyor. ama dik 1 şekilde tak soutucuyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LINEBACKER -- 25 Nisan 2005, 0:44:26 >
  • ondan yapar mı peki bu durumu.sökecem sökmesine de çok kolay olmuyor tabi sökmek.iyice sorayım öyle girişeyim dedim.malum 70 derece mesela şimdi de..macun fazla diye 20 derece artar mı bu...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.