Şimdi Ara

#Güvenlik Yazılımlarının Güncel Kampanyaları#

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.097
Cevap
10
Favori
102.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 12 Şubat 2010; 19:27:28 >

• ilk tebrik benden olsun..

ellerine sağlık harika olmuş..

avirayı da en üste atmışsın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 27 Eylül 2008; 18:12:13 >
  • Düzenlemeler yapacağım.Şimdilik bu şekilde idare edelim.Başlık açılmış olsun da gerisi gelir.
  • çok güzel bir topik olmuş.. oldukça ilgi göreceğini düşünüyorum.. hayırlı olsun... ama ben oustpost Firewall Pro 2009 spysweeper bunlarıda istiyorum :)
  • Spysweeper üstte var.Outpost un kampanyası bulunmuyor şu an.Zaten firewall kampanyası yapmıyor.
  • Teşekkürler
  • @BrooklynZU

pm den cevap veremedim çünkü cevap alma isteğin kapalıymış yada başka bir nedenden dolayı izin vermedi.. o bahsettiğin şeyi gerçekten isterim.. emule gibi progam kullanmadım anlamamda.. eğer yollayabilirsen hemen programı indirip denemek isterdim.. tabi sana bir zararı dokunmayacaksa..
  • Zaten 1 aylık cezamdan sonra gerek profil gerekse blog sayfamda değişiklik yapamıyorum.pm gönderememe de ilginç bir durum.Yönetimle irtibata geçmem gerek sanırım.Bende diyorum okadar pm attım neden geri dönüş olmadı.Halbuki profilimden baktım pm alımı açık.Sistem paneline de giemiyorum.Zaten şu gsm olayı da canımı sıkıyor.Çok gereksiz olmuş.Sanırım fake e karşı alınmış bir tedbir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 27 Eylül 2008; 0:07:13 >
  • Şu an gerçek numaramı yazdığım halde onaylamadığınız için diyor.Değiştiremiyorum.Neyse yönetimle irtibata geçerim.İlk seferde öylesine bir numara yazmıştım.
  • çok sağolasın güzel paylaşım olmuş
  • Kurulumda lisans anahtarını girmen gerekiyor.Mailine gelen key i.
    Verdiğim linkten indirin.Başka yerden indirmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 27 Eylül 2008; 17:41:49 >
  • Brooklyn tesekkurler. Cok iyi bir paylasim olmus. Hepsini bir baslik altinda toplamak diger yazilimlari da denemek isteyenler acisindan iyi olmus.
  • Rica ederim.Elimden geldiğince güncel tutmaya çalışacağım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BrooklynZU

Kurulumda lisans anahtarını girmen gerekiyor.Mailine gelen key i.
    Verdiğim linkten indirin.Başka yerden indirmeyin.

Teşekkür ederim şimdi tekrar taratıyorum. Cookie leri temizledim temp int files tan

bulduğu trojan: tojan phisher.gen

---------------------------------

KIS kuruluyken avira free ed. u kurdum. Antivirguard aktifken bil problemsiz birlikte çalışıyorlardı

avira antivir premiumu kurdum(security değil!) internet sayfalarını açamamaya başladım (avira kapalıyken bile)

KIS te pause protection yaptım internet sayfaları açılmaya başladı (avira premium aktifken de).

ŞİMDİ: Avira premium u mu kaldırayım

yoksa kis i kaldırıp yerine comodo veya outpost mu kurayım

• quote:

Orjinalden alıntı: BrooklynZU

Rica ederim.Elimden geldiğince güncel tutmaya çalışacağım.

bölüm yöneticisi olmanı bekliyoruz..

umarım dikkatlerinden kaçmıyordur bu zaman kadar olan çalışmaların...
  • @PMD
    Kaspersky den memnunsan kalsın.Avira yı tarama amaçlı kullan.Ama dersen ki;"Avira Premium kampanyasından faydalanacağım yanına Comodo veya Outpost kurayım mı?"
    Evet daha yerinde bir tercih olacaktır.Özellikle firewall açısından.Ama Comodo veya Outpost u kullanabilecekmisin bilemiyorum.Comodo,Outpost a göre daha kolaydır.Outpost daha kapsamlıdır.

@xweser
    İyi niyetin için teşekkür ederim ama gözüm yükseklerde değil.Admin yapmazlar bu bir yana misal oldum diyelim.İlgilenecek çok zamanım yok işim yüzünden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 27 Eylül 2008; 18:19:47 >
  • quote:

@Kaspersky Internet Security 2009 (3 Aylık Yasal Lisans Kampanyası)@

Siteye girdiğinizde sayfada görecek olduğunuz ibranice yazıların altında KIS 2009 için anahtar kodu verilmiştir.Onu programa tanıtarak 3 ay boyunca kullanabilirsiniz.

http://www.kaspersky.co.il/aaaaaau/aaaaaau_ioaaaau_nooen_e/nooen_e_cedi_iaaaiue_ynet

bende 30 gün deneme sürümü olarak gözüküyor

#Güvenlik Yazılımlarının Güncel Kampanyaları#

• Eski anahtarı düzgün kaldırmanız lazım.Olmazsa regedit ten temizleyin.
  • Teşekkürler İşime yarayacak
  • spywaresweeper ı yanlış linkten kurmuşum

kaldırırken free paypal gibi bir şey önerdi

ok dedim

Product Not Available for Your Country
    The merchant product is not currently available in your country.
    Please sign-up if you would like to be notified if this product becomes available in your region.

Thank You,
    The TrialPay Team

uyarısı aldım.

şimdi diğer linki deniyorum

edit: tamamdır

ilk linkten kayıt---mailden key--2.linkten program

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1200gs -- 27 Eylül 2008; 19:28:16 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.