Şimdi Ara

3G iphone TURBOSiM PROBLEMLERINI TEK LINKTE TOPLAYALIM....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
7.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SLM ARKADASLAR BUGUN IPHONE 3G 16GB ME KAVUSTUM :)

TURBOSIM TAKTIRDIM ANKARADA BIYERE 50 YTL YE EVE GELDIM HALA HATTIM CALISIYOR,ARIYORUM ARIYOR SUPER !!!

TA Kiiiii.................

msn de arkadas telin niye kapali diyene kadar

sok oldum iphone acik ,arayabiliyorum herkesi,sebeke var AVEA ama gercekten ev telinden ve baska hatlardan arayinca iphone takili hattima ARADIGINIZ KISIYE ULASILAMIYOR :) BOYLE BIR PROBLEMLE KARSILASANLAR PAYLASIMINIZI BEKLIYORUM ...

VE TURBOSIM PROBLEMLERINI BURADA TEK LINKTE TOPARLAYALIM ,yarim saatir ariyorum cok sacilmis turbosim konulari ok....

YARDIMLAR VE ONERILER ICIN SIMDIDEN TESEKKURLER

iphone 3g CILGINLIGI , SEN COK YASA!!!! GPS ozelligi gercekten cok hosuma gitti siddetle tavsiye edilir...

• taktırdığın akrtın amraksını yazdırsaydın gevey mi bladox mu universal mi ??? birde modeli ne ?? ben kullanıyorum sorunsuz
  • universal oldugunu biliyorum sim kartin ust orta kismini delgecle delip turbosim in mikrocipine zarar gelmemesini sagladilar

cok ilginc ya ben mesaj atabiliyom,arayabiliyom,ama disaridan araandigimda telefon kapali gozukuyor avea tarafindan...... kontor falan degil,aklima geldi ama yeni kontor aldim daha..... bilemiyorum epey ugrastim ama degismedi bisey....

kucuk bi not: " bu 3 g ler icin installera hangi sourcelari yaziyorsunuz? bana pm den yardimci olursaniz sevinirim ,tesekkurler"
  • bende iphone 3g ile universal kart kullanıyorum turkcell le ama söylediğiniz arama sorunu bende olmuyor
    bende daha değişik bir sorun mevcut uçuş moduna alıp tekrar bu moddan çıkınca bayağı bir bekliyor ve şebekeyi bulamıyor
    ayrıca tam bu işlem iyaparken pilden dehşet bir şekilde yiyor bir anda pilin yarıdan aza indiğini gördüm abartısız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgurdonanimhaber

bende iphone 3g ile universal kart kullanıyorum turkcell le ama söylediğiniz arama sorunu bende olmuyor
    bende daha değişik bir sorun mevcut uçuş moduna alıp tekrar bu moddan çıkınca bayağı bir bekliyor ve şebekeyi bulamıyor
    ayrıca tam bu işlem iyaparken pilden dehşet bir şekilde yiyor bir anda pilin yarıdan aza indiğini gördüm abartısız.

ben geveyi kulanıyorum kartı kesme sorunu bile yok içinde kulanılan yazılımla alakalı bunlar universal tavsiye etmiyorum
  • gevey marka kart nerde buluruz peki ? fiyat ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgurdonanimhaber

gevey marka kart nerde buluruz peki ? fiyat ?

p.m dende mesaj attım piyasada 50 YTL + kargoya satıyorlar ben sana kargo birlikte 50 YTL verebilirim 2.1 ilede sorunsuz çalışma garantili sıfır şebeke sorunu sıfır internet sorunu ile
  • ankarada olan arkadaslar icin diyorum
    turbosim universal

50 ytl

ve program falanda atiyorlar,hediye.... adreside balikcioglu ishani 22 numarada yaptirdim ben alibey diye biri var cok ii bi insan ... bugun gidecem bakalim benim hat acik gozukuyor bende arayabiliyorum,ama disaridan arama ve msj alamiyorum,getir bakalim,yada degistirelim dedi,tavsiye ederim

iphone 3g 16gb yi alinca iphoneburada diye bi yer var ziyagokalp ta ust katta adam 85 ytl turbo sim icin istedi ve 1000 ytl de programlar icin istedi sinir olmustum.... buyuk yerler deli kar payina kosuyor ama bu balikcioglu ishanindaki gibi kucuk dukkan sahipleri fazla kar etmektense surumden kazanma pesindeler....

ebaydan 19$ a honkong tan getittireyim diye dusundum,ben honkongtan cok sey getirttirdigimden biliyom 10 gun suruyor o yuzden bosver dedim ankaradan aldim 50 ytl ye o yuzden fazla paralar baymayalim arkadaslar
  • bende aldım osmanbeyden 1 hafta önce ama öyle bi sorunla karşılaşmadım daha acaba sonra yaşarmıyım?
  • özgür benim aldıgım gevey ozaman sorun yaşamam heralde ben dimi? osmanbeyde telefoncuların bol oldugu bi sokak var ben ordan aldım dost iletişim ama pahalı heralde çünkü bana 100 ytl ye sattılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: livestrong

özgür benim aldıgım gevey ozaman sorun yaşamam heralde ben dimi? osmanbeyde telefoncuların bol oldugu bi sokak var ben ordan aldım dost iletişim ama pahalı heralde çünkü bana 100 ytl ye sattılar

aldığın kartın gevey olması imkansız çünkü kartını üsten kestiklerini soyledin geveyde kart kesme diye bir durum söz konusu değildir bilginize
  • livestrong uzuldum walla,keske biraz arastirarak alsaydin....

dedigim gibi ankaradaki bu yer balikcioglundaki hem uygun hemde ilgililer,o yuzden ben memnun kaldim....

bisey soracam ya,bu iphone 2g kullanirken cok guzel bi sarj ayakligi vardi onu kutular koymamislar 3g lerde ne den acaba cok sekil bise degilmiydi?
  • EVET ARKADASLAR SAOLSUN BALIKCIOGLUNDAKI ALI ABI SORUNUMU COZDU, UNIVERSAL turbosimlerin 5.0.5 diye son surumu yuklendi sorun halloldu,ve bisey daha ogrendim universal turbosimlere program yuklenebiliyormus,yenisi surum cikinca kart degistirmeden ona surumu yukleyerek gecis yapilabilir universal turbosimlerde...

turbo sim harika calisiyor univesalinki,bazi arkadaslarin dedigi hattin bolge sebekesi degisince no sercis yazilari falan cikmasi gibi hatalar bu universal turbosimde giderilmis mukemmel calisiyor.....

ve bir supriz daha,ama bunu ankarali arkadaslar icin diyecegim!!!!!

ben dun gece 3 saat ugrasip gerek amerikan cartimla,gerekse turk kredi kartimla itunes tan ID VE PASSWORD alamayip APP STORE dan free bi ton programi indirememem sinir etmisti,eskiden apple id ve password alirken "NONE" secenegi vardi ona tiklayinca kredi karti numarasi vermenize gerek kalmiyordu,ama ama simdi none yazisi itunes tan kaldirilmis mecburen herkes abd kreti karti numarasi vermesi gerekiyor turkiye kredi kartlarini kabul etmiyor :(

uzun lafin kisasi ankaradaki bu balikcioglu ishanindaki ali beyi bulursaniz o sorununuzuda seve seve halledecektir cunku elinden geldigince yardimci oluyor...

bir arti daha ,cok guzel bi arka yuzeyi kaplayan iphone seffaf sert kristal koruma ve on yuzeyine varligi hic anlasilmayan seffaf bi jelatin koruma aldim cok uygun fiyata ,oyle forumda benzer bazi korumalara bicilen 25 euroluk ucuk rakamlarda degil!!! artik hic korkmadan cebimde yada masmada gozum kapali koyabilecegim....

gps ini de genis kapsamli deneme firsatim oldu bugun,butun ankarayi dun gece wifide google map ile gezinmistim,bugun ne hattimdan,ne de wifininin yardimiyla sadece iphone gps ile adim adim benim yerimi takip etti... arabada iken cok daha guzeldi, sifir hata ile herzaman yaninizda olan birsey.... bugun VERDIGIM PARAYI SONUNA KADAR HAK ETTI iphone 3g!!! tesekkurler apple.... :)

• arkadaşlar merhabalar,

size bir sorum var şu an elimde iphone 3g 16gb beyaz bulunmakta.

O kadar kararsız kaldım ki yardımınızı rica ediyorum.

bu telefonu chipli unlock çözümleriylemi(turbosimi gevey vb.)
    yoksa turkcellden alıp kullansammı diyorum.

herkes problemlerden bahsetmiş airplane modu sonrası pil yeme arama yapmama gibi,

bu yeni turbosimler acaba sorunsuz çalışmakta mı yok çalışmamaktamı ne yapmam gerekir lütfen yardımcı olun.

eğer derseniz ki ben uğraşırım sen bana ver o telefonu arzu edene satmaya da razıyım ama lütfen bana bi yardım edin.
  • elinde zaten bir telefon varsa yurt dışında gelmiş turbo sim çözümü dışında turkcell den alıp nasıl kullanacaksın ki ? onu satıp garantili bir tane alırsın anca
    bende 16 gb 3g kullanıyorum turbo simli pil ömrü beni hiç tatmi etmiyor az kullanmama rağmen en fazla 2,5 gün yetiyor pili. ayrıca uçuş modunda saçmalası ve edge için telefonu kapatıp açmam canımı fena sıkıyor hiçbir sorunu olmayan bir turbo sim çözümü kullanan arkadaş varsa gevey vs. pil süresini ve sorunlu olup olmadığını bizimle paylaşabilir mi ?
  • arkadaşlar herkes kullandığı turbosim markasını yazabilir mi acaba? en iyi marka ne? gevey, universal..vs. benim gibi almayı düşünen arkadaşlara yardımcı olur bu bilgiler...

ayrıca, turbosim ile fazla ısınma, pili çabuk tüketme, hat düşmeleri gibi sorunlar oluyor mu?...
  • gevey marka alın. sorunsuz
  • peki pil olayı nasıl geveyde?
  • geveyde sorunsuz dionuz ama arkadasimda geveyde var bendede universal 5.0 var ikimizinde ayni turbo sim oldugundan dolayi ikiside pil yiyor surekli calisiyor cunku, sizin kartiniz calissin diye iphone icinde surekli bi by-pass gerceklesiyor.....
    universali tavsiye ederim cunku programlanabiliyor yarin obur gun yen bir ozellik cikar sadece yuklemen yeter yeniden kart turbo sim degistirmene gerek kalmaz, ucak moduna gecince , iphone u bi kez ac kapa cokta zor bisey degil demi , iphone a HOTMAIL hesabi kurarken kac kere acip kapattik hepimiz biliyoruz neyse,

16gb 3gb li arkadasim sende arkadasin yaptigi tespit guzel o telefon turbo sim olmadan calismaz su an icin turkcell icin gec kaldin , tel turkcelden alinca o oluyordu... zannedersem turkcell kartini takinca calisacak zannettin ama o oyle degil, turkcell cikisli iphone alman gerekirdiki hesey kullanima acik olarak gelsin sana ok
  • uçak moduna alıp açıp kapamak zor birşey değil evet ama uçak modundan tekrar normal moda aldığımda bir anda bataryada aşırı bir azalma oluyor neden anlamadım garip bir durum
    ayrıca edge için telefonu zırt pırt açıp kapamak çok can sıkıcı
    peki normalde legal turcell 3g lerin pili kaç gün gidiyor bir fikri olan ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.