Şimdi Ara

Creative Audigy Value 7.1 girişleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıktaki ses kartına sahibim ve kart üzerinde aux_in girişi ve altında sound blaster yazan bir giriş var.
    hadi aux_in girişi anakarta bağlanıyor ama diğer girişi nereye bağlıcaz ?

ve bu her iki girişinde biryere bağlanması ne gibi yarar getirir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarBo333 -- 17 Eylül 2008; 23:04:57 >

• 27 kişi bakmış birinizinde fikri yok mu ?
  • kasa önündeki kulaklık ve mikrofon girişi için ama standart kasa soketi ile uyumsuz olduğundan bağlaması zor.
  • peki aux_in bağlamanın ne yararı olur.siyah olan kısmı ? dvd rom'uma giden kablonun aynısı kullanılıyor.
  • heralde harici ses kaynağı girişi için ayrılmış olmalı. benim kullandığım ses kartlarında bunlardan bi sürü olurdu hala da var dert etmezdim etmedim. sizde dert etmeyin ve kartınızı herkes gibi kullanın.
    şu kadarki şuan kendi ses kartımdaki xfi extrem msc o beyaz soketi bluetooth kulaklık ses adaptörünün girişinde kullanıyorum. ama tabi kablo uydurarak.

bu aux işinide bilgisayarınıza harici deck cihaz bağlama ihtiyacınız olursa o zaman sorun edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keleminabi -- 19 Eylül 2008; 16:47:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BarBo333

Arkadaşlar başlıktaki ses kartına sahibim ve kart üzerinde aux_in girişi ve altında sound blaster yazan bir giriş var.
    hadi aux_in girişi anakarta bağlanıyor ama diğer girişi nereye bağlıcaz ?

ve bu her iki girişinde biryere bağlanması ne gibi yarar getirir ?

Bildiğim kadarıyla, optik bracket girişi için kullanılan tırnaklardır o giriş.

AUX girişi ise, örnek olarak tv kartınızdan alır sesi, ses kartınıza doğrudan iletir.
    Siz de TV sesini ses kartınızın mixerinden kontrol edebilirsiniz.

• çok teşekkürler saolun :)
  • bir problemim daha doğdu.eski bilgisayarımda joystick için connector vardı ve bu anakartıma bağlıydı.
    yeni anakartımda bu bağlantı yeri yok.ses kartı için 15 pin mini ve joystick girişi diyor ama yok :S bu joystick nasıl bağlanıcak yahu :S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.