Şimdi Ara

Yeni CASPER Montevina Kullanıcıları+İnceleme+Resimler /Centrino2/ (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.200
Cevap
1
Favori
103.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Casper Nirvana için oluşturduğum sohbet odası :http://www.meebo.com/room/caspermontevinasohbetodasi/
  • Arkadaşlar bugunden itibaren Windows 7 Ultimate x64 yukledim harika birşey çok beğendim cok hızlı driverleri kendisi tanıyor cok begendim acıkcası görsel anlamda da harika

buyrun Puanlarım

Yeni CASPER Montevina Kullanıcıları+İnceleme+Resimler /Centrino2/
  • 22 Ekimde Win 7 geliyormus. Hadi hepinize hayirli olsun. 26 hazirandan sonra alinan tum Vista Home Premium ve ustu O/S larinizi ucretsiz Win 7 deki versiyonuna upgrade etme sansiniz var.
  • valla gelirse gelsin ben şu anda betasından Bile Çok çok memnunum harika bir şey. bu arada gurcel dün casper neo pc'me müzik cdsi taktım cd içinde patladı paramparça bilgisayarcıya götürdüm açamadı cd romu napıcam
  • cem.petek arkadasım casperın hangı urunu var sende merak ettım .cokmu memnunsun anlatırmısın pc bıraz..
  • Laptop Casper Nirvana CN-DXT3400A

Gayet memnunum çok güzel bir laptop ben uzman bilgisyaarcılar gibi incelemiyorum fazla ama Windows 7'De bile çok hızlı çalıştı ben şahsen Çok memnunum

Ama casper neo pc aldım ondan memnun değilim açıkçası...2.arızasını yaptı dün üstelik bilgisayarı aldığım tarih 03.06.2009 1.arızası işletim sistemi yok yazması 2.hatası da içinde cd patladı artık onu geri vermek istiyorum ama almazlar sanırım...

• gta 4 crysis gibi oyunlarda nasl bir performans verir acaba ?
  • arkadaşlar merhaba,
    casper in p8700 işemci ve 9600gs li modeliyle ilgileniyorum. bu bilgisayarı kullanan var mı? yada genel olarak casperın bu kasasında ısınma herhangib bir ses var mı? daha once dell kullandım servisinden çok memnundum casper ın bu yenı serileri için servis problemi çeken oldu mu? gerek bazı firmalarda çalışan elemanlar gerekse casper bayisi bir tanıdık hiç yaklaşma dedi ama bu kadar kolay olmasa gerek diye düşünüyorum bir markayı siz ne dersiniz?
    bir de son bir sorum olacak. bir de r522 ile casper i karşılaştırısak siz ne dersiniz fiyatları aynı sayılır. oyun oynarım ama öyle aman da full grafik olsun diye bir derdim yok açıkcası.
    şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wadet -- 29 Haziran 2009; 13:16:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hckn

gta 4 crysis gibi oyunlarda nasl bir performans verir acaba ?

lapotopuma veya bilgisayarıma asla oyun yüklemem çünkü oynamam benim işim internet/web/programlar 'dır.
    Bi ara Mario forever yüklemiştim artık o da yok
  • @cem.petek
    o zaman sana sorayim hemen 4ncu bolumun sonunda sarmasiktan tirmanarak 7nci bolume atladigin Mario versiyonu o muydu? (Icimde uhde kaldi bulamadim orayi yillardir)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gurcellonline

@cem.petek
    o zaman sana sorayim hemen 4ncu bolumun sonunda sarmasiktan tirmanarak 7nci bolume atladigin Mario versiyonu o muydu? (Icimde uhde kaldi bulamadim orayi yillardir)

hyr 4.bölümde Ejderha çıkıyor

bu arada XP yükledim tekrardan windows 7'ye tam sürüm Çıkınca geçicem
  • Arkadaşlar bu sıralar havalarda ısındı. cpu sıcaklığı 60 derecelerde seyrediyor oyun oynamadığım halde. Prince of persia oyununu full grafikte 1 saat kadar oynadıktan sonra sıcaklık 88 leri gördü. O yüzden bu sıralar oyundan uzak duruyorum. Gerçekten bilgisayarın maşallahı var. Bazen download durumunda günlerce açık kaldığı oluyor. Banamısın demiyor mübarek.Birde şu kasalarda
    1. Nümerik klavye
    2. Media vb. kısayol tuşları
    3. Sesinde güçlendirilmesi gibi eksiklikleri giderseler harika olur derim. Sizler nedersiniz?
    Bu arada bilgisayarım P8600
  • Selam bende bu forumdaki iyi yorumları okuyarak 11 mayısta p8600 modelini aldım uzun zamandır uye olmak istedim anca bugune kısmet oldu oncelikle bilgisayardan kesinlikle cok memnunum ve nerdeyse piyasada bulunan her testten gecirdim ve olumlu sonuc aldım en son cipsetin 8gb ram ve 1033 mhz ddr3 desteklemesi beni ayrıca memnun etti oncelikle gta 4 undercover call of 5 gibi oyunları full de oynuyrum be cok rahat kaldiriyor ısınma konusuna gelince bazı gunler 16 -17 saat acık olmasına ragmen islemcide grdugum en yuksek sıcaklık 63 derece ooda gayet normal bi deger ayrıca yine burdan duydgum 64 bit dvd si istedikten 1 gun sora elime gecti yaklasık 1.5aydır kullanıyorum ve hic bi sorun yasamadım pc den iyiki burdaki yorumları yapmissiniz gercekten bende basta tereddutluydum ama iyiki almisim henuz 64 bit sistemi denemek nasip olmadı cunku daha onceki pcme defalarca format atmama ragmen buna atmaya kıyamadım korkuyorum gerci bisi olcagı yok ama iste ole pc deki tek begenmedgim sey ses biraz az cıkıyor onun dısında hic bi sorunu yok herkese siddetle tavsiye ediyorum hatta su an vatan bilgisayarda p8700 modelinin fiyatı asırı derece uygun vcardla 1296 kartsız 1388 world carda 5 taksit onun dısında benim merak ettigim konu 64 bit icin gercekten hızlanma oluyormu programlarda sorun yasadınızmı ve son olarak driverları nerden buldunuz

• @Veliaht27

sölediklerinde haklısın ama onlar oluncada fiyatta artma olucağından şimdilik F/P için buna şükür

@koray3283

Hayırlı olsun iyi günlerde kullan.güzel bir seçim yapmışsın..böyle güzel yorumlar görünce iyiki konuyu açmışım diyorum

4gb ram varsa 64bit kurman faydalı olucaktır
  • Bende 64 bit kurmaktan yanayım ancak driver sıkıntısı cekmekten korkuyorum eline p8600 modeli icin 64 bit driverları olan warmı? Bide 64 bitte program sıkıntısı cekiyormusunuz?
  • @koray3283
    Driver yada programdan yana sorun yok. Ama bazi uygulamar malesef sadece 32Bitte calisiyor. Tabi bu kullandigin programlara bagli ama genel anlamda pc yi izlandiriyor ve daha stabil calisma imkani buluyorsun.
  • Tesekkur ederim driverları casprın sitesindenmi indirdiniz yoksa her urunun kendi sitesindemi bir sorum daha olucak yardım ederseniz sevinirim arkadasımda casper p8600 le aynı donanımlara sahip acer 6930g var butun benchmark testlerinden gecirdik bendeki p8600 islemci oratalama 2200 civarı puan alirken onun p8600 islemcisi 750 civarı puan alıyor aramadıgımız yer kalmadı ancak sorunu cozemedik bi bilgisi yada tavsiyesi olan olabilirmi acaba...
  • koray3283 ;

driverleri Casper sitesinden de indirebilirsin , o aracın kendi sitesinden de.

Örnek : Intel ekran kartı : hem intel.com 'dan hem de casper.com.tr'den indirebilirsin ama ben sana üreticinin kendi sitesinden indirmeni öneririm güncellediği zaman sürücüyü hemen kendi sitesine koyar casperin bunu fark etmesi daha uzun sürebilir
  • koray ayrıca bişey söylicem ben de casper nirvana cn-dxt3400a modeli var onun yanında verilen driver cd'sinde hem XP hem Vista 32 bit hem de Vista 64 bit driveri var işletim sistemime göre cd otomatik kuruyor siz de de öyle olma ihtimali % 99 yoksa da bilemem sitesinden indir.
  • @koray3283
    O/S farkindan kaynaklaniyor olabilir. Ama bildigim kadari ile 6930G ler P8600 degildi T6600 du sanki ama emin degilim.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.