Şimdi Ara

50 YTL civarı 2+1 vs. tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PC için 2+1 50-60 ytl civarı bir ürün almayı düşünüyorum.

sizin binlerce model arasında tavsiye edebileceğiniz ses sistemleri hangileri ?

mesela bu nasıl ?: CREATIVE SBS A300 2+1

yada bu ?: MICROLAB M-820 2+1 SPEAKER MICROLAB M-820 2+1 SPEAKER

yada bu ?: CREATIVE INSPIRE M2600 2+1 SPEAKER CREATIVE INSPIRE M2600 2+1 SPEAKER

birde bu : LOGITECH S220 2+1 SPEAKER

ve bu : LOGITECH X240 25W 2+1 SPEAKER

özellikle bu ürünleri kullanmış arkadaşların yorumları benim için çok önemli. yardımcı olmak isteyenlere şimdiden teşekkür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xplm -- 3 Eylül 2008; 21:34:38 >

• Creative A300 uygun fiyatlı iyi bir seçim olacaktır
  • M820 ses kalitesi olarak seni memnun eder.
  • içlerinde m820 fiyatı oranında en iyi performansı veren üründür.
  • m820 aldım. vatana millete hayırlı olsun.
  • Hayırlı olsun, eğer inceleme yapma imkanın olursa diğer arkadaşlara da yol gösterir
  • quote:

Orjinalden alıntı: paramparca

Hayırlı olsun, eğer inceleme yapma imkanın olursa diğer arkadaşlara da yol gösterir

katılıyorum
  • üzerinde çok spekülasyonlar olan bir ürün, mutlaka inceleme yapp görüşlerimi burdan bildiricem.
  • ben de vardı iki hafta kullandım hediye olarak almıştın arzıa olur diye iki jafta seti yordum.Daha önce a300 denedim a300den her açıdan daha iyi x230 da denedim ondan uydu olarak baya iyi woofer olarak kötü diyemiyeceğim çünkü tarz olarak bir fark var m820 daha sert bass veriyor ve daha doğal.ÜRünün bass ayarını yarının altında tuttunuz mu çok iyi bass alırsınız tabiyki bu playera göre de değişir iriverda bass ayarı yarının altında bilgisayarda yarıda kullanıyordum.MAlzemesi güzel bir set tek sorun woofer basslardan yerinden oynuyor üzerine biraz ağırlık koyarsanız çok iyi bass alırsınız wooferın oynaması pek hoş olmuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.