Şimdi Ara

Hotmail Şifreniz Çalındıgında yapacaklarınız ve Hotmailinizi Çaldırmamak. (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
538
Cevap
3
Favori
359.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzel çalışma maviateşin dediği gibi gerçek bu
  • mawi Ateş canım bana baksana sen batuhan515@hotmail.com bu msneyii kırabilirmisin Eğre Kırabilirsen LüTFeN Kır Ve şifresini Burak_can31@hotmail.com Yada Ddeeee@mynet.coma gönder olurmu !!
  • çooook teşekkür ederim.gerçekten işe yarıyor.herkes bu adresi bi yerlere kaydetmeli bence:)
  • sana katılıyorum işe yarıyor gerçek olan bu
  • yardımın için saol ama bana bi türlü mail gelmiyoo :( ne zaman gelir acep:(
  • quote:

Orjinalden alıntı: Crazy_Kirpi

mawi Ateş canım bana baksana sen batuhan515@hotmail.com bu msneyii kırabilirmisin Eğre Kırabilirsen LüTFeN Kır Ve şifresini Burak_can31@hotmail.com Yada Ddeeee@mynet.coma gönder olurmu !!

maalesef burada yasa dışı hiç bir olayı yapmıoyor ve onaylamıyoruz.
    burada anlatılanlar sadece kaybettiklerinizi geri almanın bir yolu.

eposta gelmiyor diyenler yanlarına orta seviye ingilizce bilen birilerini alsınlar ve sorulara daha doğru cevap vermeye çalışsınlar.
    birde size sorulan soruları cevaplarken cevaplardan önce bir iki cümle ile derdinizi anlatın.

mümkünse basit ve anlaşılır bir dil ile fazla yalvarmadan. :)

herkese hayırlı günler.

• quote:

Orjinalden alıntı: *cute*

yardımın için saol ama bana bi türlü mail gelmiyoo :( ne zaman gelir acep:(

gelir tekrar dene aynı işlemleri
  • Bu guzel bir uygulama ama maalesef kotu bir tarafi da var. E-mailinizi calan kisi emailinizdeki tum kisisel bilgilerinize eristigi icin bu geri almak icin doldurulan formu kendisi de guzel bir sekilde doldurup emaili tekrar rahatlikla geri alabilir. Guzel bir ingilizve ve bu kisisel bilgileri bilmesi yeterli..

Dusunsenize, emailinizi calan kisi, su doldurulacak formda gosterilen hangi bilgilere ulasamaz ki, hepsine ulasiyor.

Hem iyi, hem kotu..
  • Sağolasın bizi bilgilendirdiğin için.
  • ordada iş sana düşüyor sana email sıfırlama linki geldiğinde tüm bilgileri sen kendine göre değiştirdiğinde mesela e postandaki oluşturduğun klasörler ve adlarını veya msn kişi listendeki adresleri değiştirdiğinde çünkü sen msn çalındı zaman msn ile yazıştığında sana bu bilgileri isteyecektir sende bu bilgileri kendine göre yenileğinde senin msn adresini çalan kişi bunları bilme olasılığı olmadığı için tekrar çalma imkanı olamaz tekrardan

quote:

Orjinalden alıntı: OrphanedLand

Bu guzel bir uygulama ama maalesef kotu bir tarafi da var. E-mailinizi calan kisi emailinizdeki tum kisisel bilgilerinize eristigi icin bu geri almak icin doldurulan formu kendisi de guzel bir sekilde doldurup emaili tekrar rahatlikla geri alabilir. Guzel bir ingilizve ve bu kisisel bilgileri bilmesi yeterli..

Dusunsenize, emailinizi calan kisi, su doldurulacak formda gosterilen hangi bilgilere ulasamaz ki, hepsine ulasiyor.

Hem iyi, hem kotu..

• quote:

Orjinalden alıntı: OrphanedLand

Bu guzel bir uygulama ama maalesef kotu bir tarafi da var. E-mailinizi calan kisi emailinizdeki tum kisisel bilgilerinize eristigi icin bu geri almak icin doldurulan formu kendisi de guzel bir sekilde doldurup emaili tekrar rahatlikla geri alabilir. Guzel bir ingilizve ve bu kisisel bilgileri bilmesi yeterli..

Hem iyi, hem kotu..

Msn adresini çalan kişi Eski gizli sorununun cevaplarını asla öğrenemez.
    ayrıca en fazla şu anda kullandığın şifreyi öğrenir. daha önce ki eski şifrelerine ulaşamaz.

• Ben bu yöntemi denedim şimdi bir e-posta geldi dediğin gibi sorular soruyor fakat 13 soru değil 11 soru soruyor ve senin sorduğun bazı soruları sormuyor baya düşündüm en sonunda onların sordukları sorulara biraz ingilizcemle cvp verdim bakalım ne olacak?
    ama verdiğin bilgi çok işime yaradı tşkler.
  • Bu arada arkadaşlar bu rütbe işleri de nedir bu foruma üye oldum ama hiçbir bilgim yok yeni yeni kapıyorum acaba yardımcı olacak varmı komutanlarım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: FK Designer

Ben bu yöntemi denedim şimdi bir e-posta geldi dediğin gibi sorular soruyor fakat 13 soru değil 11 soru soruyor ve senin sorduğun bazı soruları sormuyor baya düşündüm en sonunda onların sordukları sorulara biraz ingilizcemle cvp verdim bakalım ne olacak?
    ama verdiğin bilgi çok işime yaradı tşkler.

ben bu yazıyı hazırladıktan sonra bu sistem bir kaç kez değişti, hatta birkez kökten bir değşiklik yaptılar.

bende bu değişiklikler üzerine bir kaç kez ilk iletimi birkaç kez güncelledim. ancak sornadna yine değşiklikler yaptılar
    bu sefer güncellemedim. vaktim olmadı. ama temeli aşağı yukarı aynı.

rütbe olayını. konu dışı bölümünde sorabilirsin.
    ha birde konu dışı bölümüne yazdığın iletiler ileti sayını arttırmaz.

• Binbaşım mavi ateş öncelikle size çok teşekkür ediyorum. Sayenizde çalınan msn imi geri aldım. Evet arkadaşlar bu forumda Binbaşı Maviateş sayesinde çalınan msn imi geri aldım. Sıra geldi msn imi çalanlara cezalarını vermeye onlara çok güzel bir son hazırladım sizce ne ceza vereyim birde size danışayım?BiTiRiM EKiBi
  • Konu dışı derken şimdi ben nereye normalde ileti yazıcam ve rütbe nasıl artıyor. Tekrar tşkelr.
  • ya arkadaslar ben yardima giriyorum ve ordan ingilizce birlesik devletleri seciyorum fakat sizin dediginiz yere gelemiyorum
  • msn adresini geri alabilmene sevindim tabikide burda maviateşin emeği büyük sizin msn çalan kişinin msn adresi nedir

quote:

Orjinalden alıntı: FK Designer

Binbaşım mavi ateş öncelikle size çok teşekkür ediyorum. Sayenizde çalınan msn imi geri aldım. Evet arkadaşlar bu forumda Binbaşı Maviateş sayesinde çalınan msn imi geri aldım. Sıra geldi msn imi çalanlara cezalarını vermeye onlara çok güzel bir son hazırladım sizce ne ceza vereyim birde size danışayım?BiTiRiM EKiBi

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.