Şimdi Ara

Underworld: Rise of the Lycans (2009)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
3.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hikayenin başlangıcına gidip Kurtadamlar'ın Vampirler'in köleliklerinden kurtulup özgürlüklerini elde etmek için başlattığı direnişine dönüyoruz .
    Kate Beckinsale ve Scott Speedman filmde yok. Nip Tuck'tan tanıdığımız Rhona Mitra , Lycan lideri Lucian'a aşık olan Viktor'ın kızı Sonja rolüyle filmde yer alıyor.

Gösterim tarihi: 27 Mart 2009

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnuR -- 13 Şubat 2009; 16:52:08 >

• Kate Beckinsale yoksa diğerleri kadar keyifli olmaz ama paylaşım için sağol

Ayrıca fragmanın görüntü kaliteside yakıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flym4n -- 23 Ağustos 2008; 16:44:30 >
  • Kate Beckinsale siz underworld olmaz.
    Teşekkürler..
  • ilk film iyidi, 2. film dandikti bu da vasat olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: serrrrro

Kate Beckinsale siz underworld olmaz.
    Teşekkürler..

gerçekten o kadın yokmu filmde?
  • quote:

Orjinalden alıntı: serrrrro

Kate Beckinsale siz underworld olmaz.
    Teşekkürler..

Aynen
  • evet taş gibi hatun

bu kadar abhazyalı olamazdım herhalde
  • 1. film benim için vampir filmleri arasında bir külttü, 2. si ise biraz kar amaçlıydı(aslında çok daha iyi olabilirdi), eğer bu 3.de 1 de olduğu gibi çekilirse bence güzel olacaktır(tabi Kate olmadan aynı tadı vermez ama kabulleneceğiz artık)...
  • quote:

Orjinalden alıntı: unconscious

Kate Beckinsale yoksa diğerleri kadar keyifli olmaz ama paylaşım için sağol

Ayrıca fragmanın görüntü kaliteside yakıyor

hihi +1 ama nasıl olsa izlicez merak edip...
  • Neyi alkışlıyorlar onu çok merak ettim?
  • Kate i neden oynatmamışlar.Sonya ya çok benzediğini falan biliyoruz.Para konusunda anlaşamamış olabilirlermi acaba
  • bu filmin 3. sünü bekleye bekleye bi hal olmuştum fakat bu bir devam filmi değil :( ben daha uyuyan 3 büyük vampilerin sonuncusunun uyanıpta onun kate in ve bizim hibrit in peşine düşmesini hatta çiftimizin bebeklerinin olmasını falan bekliyordum.Bu filmde hem kate yok hemde geçmişi anlatıyor galiba beni pek tatmin etmeyecek bir film olacak.Daha baştan hayallerim yıkıldı ya off
  • Rhona Mitra çok iyi bir seçim olmuş. Kendiside Kate kadar hoş bir kadın olup bir o kadarda ona benzer zaten. Özellikle Doomsday filminde gerçekten hoşuma gitmişti oyunculuğu. Eminim Underworld'te de iyi bir oyunculuk sergiyelecektir. Filmleri artistler ile bağdaştırmak güzel birşey ama başrol oyuncuları değişen her film hüsrana uğramıyor. Ne olursa olsun bu filmde ilk iki filmi seyreden herkes tarafından seyredilecek.
  • bence o zaman underworld olmaz.
  • Doomsday filmindeki kadın buysa endişe etmek yersiz ve serinin ilk filmi hariç diğerlerini beğenmedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kryeck

Doomsday filmindeki kadın buysa endişe etmek yersiz ve serinin ilk filmi hariç diğerlerini beğenmedim.

seri şu anda 2 film bu 3. film değil mi?diğerleri derken diğer mi yoksa bilmediğim bir film daha mı var?

• ilk filmini beğendim 2 incisini beğenmedim 3 üncüsü ise pek birşeye benzemiyor fakat efektlerde gözle görülür bir iyileşme var traileri için diyorum.
  • quote:

Kurtadamlar'ın Vampirler'in köleliklerinden kurtulup özgürlüklerini elde etmek için başlattığı direnişine dönüyoruz .

Ben kurtadamlardan yanayım,
    Kurtadamlara özgürlük

hepimiz kurtadamız
  • Fragmanın kaliteli hali yayınlandı.

Fragman
  • Fragmandan anladığım kadarı ile aksiyon hat saffada güzel bir serinin bitirici, hoş bir final yaparlar umarım
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.