Şimdi Ara

Company of Heroes Serisi [CoH] S.S.S. & Taktik Paylaşım [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.621
Cevap
24
Favori
265.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay be Oyun Güzelmiş SSlere Bakınca Canım Oynamak istedi
  • @borealatis

Bak sen Fps gibi yapıp da ss almış seni gidi.Ss aldığın bölgede baya bir savaş oldu.Zararlı çıkan onlar oldu.Biz baya savunduk bölgemizi.Sende hücumlarını artırınca son kaçınılmaz oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pplhntr

quote:

Orijinalden alıntı: Eşsiz3Hilal

2 ayrı hesabın mı var yoksa iki ayrı profilin mi var? 2 ayrı profilin var ise sebebi nedir?

Edit: Bu arada sizde ki oyun versiyonu şuan da kaç?

iki ayrı hesabım var. bir arkadaşımla beraber oynuyoruz. senin benim yok aramızda. hangisinden isterse o hesaptan giriyor. bende aynı şekilde. bu 2 hesaptada 6-7 tane profilimiz var. bi profil ile sadece ranked maç yapıyoruz. bi profil ile sadece 2vs2 AT yapıyoruz. bi profille deneme amaçlı oyunlar oynuyoruz. bu profil genelde maç kaybedeceğinden sürekli silip tekrar yeni açıyoruz. bunun gibi çeşitli nedenlerle birçok profilimiz var.

bazı kişiler profilini silip yeniden açıyor. level ini düşük gösterip deneyimsiz oyuncularla oynayarak yüksek galibiyet düşük malubiyet istatistiklerine ulaşmaya çalışıyor. biz bu oyunculara smurf diyoruz. gerçekten yeni başladığından dolayı lvl i düşük olan oyunculara noob diyoruz. deneyimli olmasına karşın sürekli yenilen malubiyetleri galibiyetlerini aşmış hatta katlamış oyuncularada loser diyoruz. :D

Ya ben nickim'den memnunum ama amatörlüğümü bu nick de geçirdiğim için statlarım pek iç açıcı değil . Aynı isimle statlarımı sıfırlayarak yeniden başlamam mümkün mü? Yeni bir profil oluşturup onunla sıfırdan başlayabiliyorum ve onu silebiliyorum ama Essiz3Hilal '' main '' olduğu için silemiyorum, bu işin bir çözümü var mı acaba?

• ne yazık ki yok. hesabın ilk profili hesap adı ile aynı olur. ve bunu silemezsin. yeni profil açıp ordan devam etmen gerekli. yada oyun kazanarak istatistiklerini düzeltmen gerek.

• SSleri bizzat ben çektim. ilk fotoğrafta DX10'nun muazzam farkını görebilirsiniz. patlama ile kamyonda oluşan ışık ve gölgelere dikkat...

İngiliz tank komuta kamyonu

Company of Heroes Serisi [CoH] S.S.S. & Taktik Paylaşım [ANA KONU]

20mm dörtlü flak

İngiliz Churchill ağır tankı enkazı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pplhntr -- 11 Aralık 2009; 23:32:08 >

• evet gerçekten baya gerçekçi görüntüler...
  • Online oynuyorum nick "silwerguard"
  • bundan daha iyi bir oyun oynamadım. orjinal TOV'a diğer campaginler açılsın diye sahte key girdim.
    umarım oyun iptal olmaz
  • Arkadaşlar oyun içinde ki chat komutlarını bilen var mı? /whisper vb. arkadaş listesine ekleme oyuna çağırma gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamingmaster

bundan daha iyi bir oyun oynamadım. orjinal TOV'a diğer campaginler açılsın diye sahte key girdim.
    umarım oyun iptal olmaz

çok büyük bir risk. ben olsam 75 liralık keyi tehlikeye atmazdım. diğer ilerlemeleri istiyorsan satın almak daha iyi. biri 20 lira biri 30 lira. o kadarda büyük meblalar değil.

quote:

Arkadaşlar oyun içinde ki chat komutlarını bilen var mı? /whisper vb. arkadaş listesine ekleme oyuna çağırma gibi.

/addfriend essiz3hilal

oyuna arkadaş çağırmak için sağ üstteki friends butonuna tıklayıp açılan pencerede kişinin nick inin üstüne tıklayıp "invite to join game"e tıklıyorsun. veya oyuna başlamayı bekleyen bir arkadaşının oyununa katılmak için aynı şekilde üzerine tıklayıp "join their game" gibi bişi vardı ona tıklıyorsun

• Teşekkürler, bir de oyunda çektiğim Screen Shot'lar oyunun screenshots klasörüne kaydolmuyor, bunun için ne yapmalıyım. Size göstermek istediğim bir resim vardı, adamlar grup gibi birşey kurmuşlar hepsinin başında GrpPnzr vardı.
  • beyler elimde orjinal coh opposing fronts var steam dan da ilk oyunu aldım malum of da ilk oyunun görevleri mevcut sadece key girilecek şimdi ben bunun keyini steam dan nasıl öğrenirim
  • quote:

Teşekkürler, bir de oyunda çektiğim Screen Shot'lar oyunun screenshots klasörüne kaydolmuyor, bunun için ne yapmalıyım. Size göstermek istediğim bir resim vardı, adamlar grup gibi birşey kurmuşlar hepsinin başında GrpPnzr vardı.

"ctrl + printscreen" ya da "alt + printscreen"di. hangisi hatırlayamadım şimdi. denemen gerek :)

quote:

Orijinalden alıntı: onurk

beyler elimde orjinal coh opposing fronts var steam dan da ilk oyunu aldım malum of da ilk oyunun görevleri mevcut sadece key girilecek şimdi ben bunun keyini steam dan nasıl öğrenirim

steamda işler nasıl yürür bilmiyorum ama usa ve nazi ordusu ile oynamak ve ilk ilerlemeyi oynamak için oradaki kilit e tıklayıp keyi girmen şart. istersen relic in müşteri desteğine eposta atabilirsin. en geç iki günde cevap verirler. veya steam ın varsa müşteri desteği ile görüş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pplhntr -- 22 Aralık 2009; 22:37:05 >

• 1 hafta önce talihsiz bir şekilde coh: opposing fronts DVD'im kırıldı, şimdi oyuna girmeye çalışırken benden coh: opposing fronts DVD'sini takmamı istiyor, normal coh'u takıyorum onu kabul etmiyor ne yapmam gerek ? :(
  • quote:

1 hafta önce talihsiz bir şekilde coh: opposing fronts DVD'im kırıldı, şimdi oyuna girmeye çalışırken benden coh: opposing fronts DVD'sini takmamı istiyor, normal coh'u takıyorum onu kabul etmiyor ne yapmam gerek ? :(

oyuna girerken internete bağlı olduğundan emin ol. internete girebiliyorsan oyunu aç. dvd istememesi gerekir. sadece offline durumlarda dvd ister.

şimdi denedim bende giremiyorum. büyük ihtimalle sunucu bakıma alınmıştır. bi kaç saat içinde düzelir diye tahmin ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pplhntr -- 24 Aralık 2009; 17:17:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pplhntr

quote:

1 hafta önce talihsiz bir şekilde coh: opposing fronts DVD'im kırıldı, şimdi oyuna girmeye çalışırken benden coh: opposing fronts DVD'sini takmamı istiyor, normal coh'u takıyorum onu kabul etmiyor ne yapmam gerek ? :(

oyuna girerken internete bağlı olduğundan emin ol. internete girebiliyorsan oyunu aç. dvd istememesi gerekir. sadece offline durumlarda dvd ister.

şimdi denedim bende giremiyorum. büyük ihtimalle sunucu bakıma alınmıştır. bi kaç saat içinde düzelir diye tahmin ediyorum

Lanet olsun ya. Oyunu komple sildim, normal COH'u yükledim, kim bilir ne kadar sürede güncellenecek. Ne yapacağım şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet YILDIRIM -- 24 Aralık 2009; 23:01:48 >

• Bu aralar Steam de fena indirimler var.. coh tov şuanda 24 TL sanırım..
  • Oyunu komple silip normal COH'u kurdum O.F DVD'si kırıldığı için. Oyunu güncelledim patchler'i filan hepsini kurdum oyun versiyonu şu an da 2.601.0 ama resimde görüldüğü gibi O.F bölümleri kilitli. Bu bölümler için key istemiyor farklı bir uyarı, zaten resimde belirtilmiş, yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar. Hesabımda normal COH ve O.F şifreleri girilidir. O.F'un Select Mission sekmeleri aktif ama girilmiyor.

• quote:

Oyunu komple silip normal COH'u kurdum O.F DVD'si kırıldığı için. Oyunu güncelledim patchler'i filan hepsini kurdum oyun versiyonu şu an da 2.601.0 ama resimde görüldüğü gibi O.F bölümleri kilitli. Bu bölümler için key istemiyor farklı bir uyarı, zaten resimde belirtilmiş, yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar. Hesabımda normal COH ve O.F şifreleri girilidir. O.F'un Select Mission sekmeleri aktif ama girilmiyor.

sorun şu. opposing fronts dvdsindeki "campain" datası doğal olarak normal coh dvdsinde yok. yani data eksik. bunun önüne geçemezsin. opposing fronts dvdsi şart. eğer daha ilerlemeyi bitiremediysen internetten opposing fronts dvdsini indir. o indirdiğinden kur o zaman. opposing fronts dvdsi ilk ilerleme ile ikinci ve üçüncü ilerlemenin de datalarını barındırıyor.

iyi de sen niye oyunu kaldırıp yeniden kurdun ki? server bi süre kullanım dışıydı. 2100 saatlerinde olsa gerek açılmış. dün gece 0000 civarı girebildim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: borealatis

Bu aralar Steam de fena indirimler var.. coh tov şuanda 24 TL sanırım..

steamden kredi kartı ile mi satın alınıyor. bende zaten tales of valor dvdsi var. olmazsa 24 liraya bi key daha alayım. 24 lira hiçbişey
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.