Şimdi Ara

Company of Heroes Serisi [CoH] S.S.S. & Taktik Paylaşım [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.621
Cevap
24
Favori
265.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Penryn

@Eşsiz3Hilal

Modem den port ayarları yapmalısınız.Aksi takdirde dediğin sorunlara karşılaşabilirsin.

Portlar : 6112,30260,9100

Tabi birde modem markası ne ona göre ayarlanması lazım.

Teşekkürler. Bir de bu Steam programını nasıl kullanacağım ben? Tales of Valor'u Steam'dan alacağım yalnız benim diğer 2 product key'im oyuna girerken oluşturduğum hesaba kayıtlı. Steam'dan da bir hesap oluşturdum, Tales of Valor alınca sanırım key'im Steam hesabıma eklenecek, peki ben ben de ki 2 key'i nasıl Steam hesabıma aktaracağım? Denedim ikisini de invalid key diyor.
  • Çok manyak bir oyun yaa...
  • @Eşsiz3Hilal

Eklemene gerek yok.Sen Steam den aldıktan sonra oyunu indirek yaklaşık 9 gb mı ne.Sonra Tov u aç.Orda kilitli olan yere key i gir işlem tamamdır.Doğru yere doğru key girmelisin.Yani 2006 daki ilk oyunun Normandiya ya onun keyini.İkinci oyun OF ye de Of nin keyini gir işlem tamamdır.

Ama anladığımn kadarla sen diğer steam hesabına aktarcaksın.O mümkün değil işte.Başka steam hesabına aktaramazsın.
  • quote:

@Eşsiz3Hilal

Eklemene gerek yok.Sen Steam den aldıktan sonra oyunu indirek yaklaşık 9 gb mı ne.Sonra Tov u aç.Orda kilitli olan yere key i gir işlem tamamdır.Doğru yere doğru key girmelisin.Yani 2006 daki ilk oyunun Normandiya ya onun keyini.İkinci oyun OF ye de Of nin keyini gir işlem tamamdır.

Ama anladığımn kadarla sen diğer steam hesabına aktarcaksın.O mümkün değil işte.Başka steam hesabına aktaramazsın.

Az önce aldım da, oyunu indirmeden key'i alamazmıyım veya key şuan nerede?

Edit : Buldum tamamdır, diğer bütün bölümler açıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet YILDIRIM -- 13 Ocak 2010; 23:13:50 >
  • geçenlerde çektiğim üç resmi paylaştım. görüntü kalitesi yüksek ayarlarda fakat DX10 kapalı.

birincisi, konuşlanmış bir tanksavar takımı
    ikincisi, nazilerin karargahına saldıran m4 shermanlar
    üçüncüsü, infilak eden bir ostwind piyade ve uçaksavar tankı

Company of Heroes Serisi [CoH] S.S.S. & Taktik Paylaşım [ANA KONU]

• easten front modunu deneyin derim çok kaliteli olmuş oyuna sovyet kızıl ordusunu ekliyor dün steam de 4vs 4 yaptık müthişti t34 ler tiger ları ezip geçti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurk -- 26 Ocak 2010; 16:38:32 >
  • tatil bitsede öğrenci evime gitsem yaa.. pc orda ve geçen hafta steam in kıyağı sayesinde %75 ucuza 12.5 dolara 3 oyunu birden aldım.. ama hala beklemedeyim pc me kavuşana kadar.. 1-2 ay acemilik çekeriz ama elbet alışırız.. daha önce sadece ilk oyunun 1-2 camping ini yapmıştım.. omaha beach i o şekilde oynamak harikaydı.. multiyide görelim şimdi..
  • arkadaşlar popülasyon sıkıntısı çekiyorum oyunda. şöyleki belli bir asker ve tank üretiminden sonra bi daha üretemiyorum yeterli benzin,cephane ve adamgücü oldğu halde. nasıl oldğnu bilen varsa söylerse sevinirim.
  • kajm-eray ;

normalde populasyon sıkıntısı pek çekilmez. çünkü her üretilen aracın veya yetiştirilen manganın ortalama ömrü birkaç dakika olur. tank üretirsin imha edilir, manga yetiştirirsin öldürülür :D herneyse bu gereksiz detaydan sonra işin aslına gelelim

nufüs sınırını arttırmak için daha fazla bölgeyi kontrol altında tutmak gerekir. üstelik kontrol edilen bölgeler mutlaka karargah a bağlı olmalıdır ki o bölgeden benzin mühimmat veya insan gücü sağlayalım ve nufüs sınırımız artsın. eğer ki karagahımız ile kontrol ettiğimiz bölgeler arasında düşmanın kontrol ettiği veya tarafsız bölgeler varsa nufüs sınırmız artmaz, mühimmat gibi kaynaklarda az gelir.

canpii ;

emin ol çokluoyuncu olarak çok daha keyifli..
  • Orijinalden alıntı: pplhntr

kajm-eray ;

normalde populasyon sıkıntısı pek çekilmez. çünkü her üretilen aracın veya yetiştirilen manganın ortalama ömrü birkaç dakika olur. tank üretirsin imha edilir, manga yetiştirirsin öldürülür :D herneyse bu gereksiz detaydan sonra işin aslına gelelim

nufüs sınırını arttırmak için daha fazla bölgeyi kontrol altında tutmak gerekir. üstelik kontrol edilen bölgeler mutlaka karargah a bağlı olmalıdır ki o bölgeden benzin mühimmat veya insan gücü sağlayalım ve nufüs sınırımız artsın. eğer ki karagahımız ile kontrol ettiğimiz bölgeler arasında düşmanın kontrol ettiği veya tarafsız bölgeler varsa nufüs sınırmız artmaz, mühimmat gibi kaynaklarda az gelir.

anladım arkadaşım çok saol ;)

• İnternet bağlantısı yokken oyuna girdiğim de O.F DVD'si istiyor benden en azından skirmish oynamak için. O.F DVD'im kırık internetten yenisini indirdim 8gb kadar, o da bir dvd'ye sığmıyor. Sanal DVD yaptım Daemon Tools'tan filan ama yine de olmuyor, bu sorunu nasıl çözerim?
  • @Eşsiz3Hilal

Çift katmanlı 8,5 gblık dvd ye bas ben öyle yaptım.Bu arada nasıl becerdin dvd yi kırmayı
  • quote:

@Eşsiz3Hilal

Çift katmanlı 8,5 gblık dvd ye bas ben öyle yaptım.Bu arada nasıl becerdin dvd yi kırmayı

Hiç sorma hocam, bir arkadaş ısrar etti illa gel bana da kur diye gittim kurdum gelirken DVD'yi arka cebime koymuştum, bilgisayarın başına geçtim oturdum sandaleyeye çat! . Peki her yerde bulabilirmiyiz bu ç.k. DVD'den, bir de herhangi bir DVD yazıcı bunu kullanabilir mi?
  • @Eşsiz3Hilal

Çoğu dvd-rw bu tip dvd leri okur.Heryerde bulursunda 10 lu box halinde satılır pahalıdır.Sen tek bulmaya çalış.Senin hatan olmuş.İnsan dvd yi arka cepte unuturmu hiç.
  • quote:

@Eşsiz3Hilal

Çoğu dvd-rw bu tip dvd leri okur.Heryerde bulursunda 10 lu box halinde satılır pahalıdır.Sen tek bulmaya çalış.Senin hatan olmuş.İnsan dvd yi arka cepte unuturmu hiç.

her dvd bu tip diskleri okur fakat yazamaz. ilk olarak bilgisayarındaki dvdrom un kapağına bakmak gerek. DL, DVD DL, Double Layer gibi bir logo varsa yazabilirsin. genelde bu yetenek varsa yazarlar. çünkü güzel bir özelliktir. yazmıyorsada modelini internette arayıp oradan yeteneklerine bakman gerekir.
  • arkadaşlar bende steam den indirimdeyken paket olarak aldım. şu an online oynayabiliyorum çok güzel bir duyguymuş orjınal kulllanmak. fakat bir sorum var. oyun dx-10 ayarı ekran ayarlarında görünmüyor, işletim sistemim windows 7 ekran kartı 4850 serisi sizce sorun ne olabilir. driver ve oyun güncellemeleri tamam fakat dx-10 patch şeklinde bi dosya varmış, sizce indirip kurmalımıyım ? Oyunu 10 gün önce altım fakat patch 2007 yılında çıkmış. yardımlarınız için şimdiden teşekkurler.
  • @serokutay

Paket olarak Tov aldıysan zaten kendinen pachtli oluyor.Çünkü steamden öyle indiriyorsun.

Çalıştır komutuna dxdiag yaz.Ekran kısmına gel.DDI sürümü:10.1 diyecek.Hatta Dx 10.1 kullanmış oluyorsun.Bunla ilgili oyunda bir ayar yapmana gerek yok.Zaten sana pacht lazımsa oyun indirip kendi kuruyor.Sen oyununa devam et.Driver Win 7 de mutlaka kur.Kendi tanımladığı yetersiz kalabilir.
  • @serokutay

eğer online oynayabiliyorsan zaten sürümün günceldir. gerekli indirmeleri yaptırmıştır sana. yani DX10 desteğin var. eğer ayarlardan görüntü ayarlarına gelip, shader quality i ultra olarak seçersen DX10nu açmış olursun. high yaparsan dx9 olur. DX10 da company of heroes mükemmel bir keyif oluyor. fakat ekran kartını çok yoruyor. ben 512 mb 9800gt kullanıyorum. dx10 açıkken normalde 70 fps veriyor fakat çarpışma sahnelerin 20 fpsye kadar düşüyor. bu yüzden dx9 kullanıyorum.
  • Bunlar da benden

• m10, ostwind'i vururken...

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.