Şimdi Ara

LOGITECH-X230'cular BURAYA!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
3
Favori
43.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Özellikler
  • LOGITECH - X230 32W 2.1 HOPARLÖR
  • Marka:LOGITECH
  • Ürün:X230 32W 2.1 HOPARLÖR
  • Ürün Kodu:LOGI.SPK.X230.1
  • Üretici Kodu:X230 (970123-0914)
  • Toplam Güç:32 Watt (RMS)
  • Bileşen Sayısı:2x Uydu(6W),1x Subwoofer(20W)
  • Kumanda:Hoparlor üzerinden ses kontrolü
  • Ses Girişi:1 analog stereo
  • Kulaklık girişi
  • Ölçüler:Uydu: 63x203x76mm
  • Subwoofer: 152x228x234mm
  • Gerekli Sistem:Stereo ses kartı
  • PC, CD, MP3 çalar
  • Özellikler:Renkli kablolar ile kolay bağlantı
  • Duvara monte edilebilir uydu hoparlör
  • FDD2 Ses teknolojisi ile daha kaliteli ses
  • Garanti Süresi (Yıl):2

• Neden X230?

Logitech X230 üretildiğinden beri bir çok kullacının ilgisini çekmiştir ve çok satmıştır.Güzel ve derin basslarınla herkesi hayran bırakmıştır. Fiyat performansı çok iyi derecededir. Hatta forumumuzda 2.1 alayım dediğinizde herkes size genelde x230 diyecektir. Sistemin çok güzel olmasınıda buradan anlayabiliriz. Tizleri pek iyi değil ve bass tiz sesleri eziyor. Çünkü bass çok güçlü. Bass tutkunları için çok ideal.

Arkadaşlar tüm x230'cuları konuya bekliyorum.

Güzel bir paylaşım yeri oluşturalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @oğuzhan@ -- 16 Ağustos 2008; 19:42:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: @oğuzhan@

O örnek resim benim değil hocam

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: @oğuzhan@

Tamam o zaman.. resimleri sen koyunca senin sandım doğal olarak..
    o resim kime aitse o sub ı indirsin o masanın üzerinden.. bak yoksa uğultu olacak..
  • Eski bi x230'cu olarak ilk yorumu ben yapayım. x230'u verdim x540 aldım. Fakat x230 da aldığm baslar ne yalan söyleyim daha dolgundu. x540'ın basları x230'a göre daha sert aynı tadı alamadım. Gerçekten fiyatına göre hoş güzel bi set. Yalnız set hala bende sayılır abime satmıştım sölemesi ayıp. Ara ara görüyoru x230'umu hasret gideriyorum. Bu topicten daha önce vardı sanırım ama herşeyde olduğu gibi yeniler her zaman iyidir. Yeni topic hayırlı olsun diyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: piramit17

Eski bi x230'cu olarak ilk yorumu ben yapayım. x230'u verdim x540 aldım. Fakat x230 da aldığm baslar ne yalan söyleyim daha dolgundu. x540'ın basları x230'a göre daha sert aynı tadı alamadım. Gerçekten fiyatına göre hoş güzel bi set. Yalnız set hala bende sayılır abime satmıştım sölemesi ayıp. Ara ara görüyoru x230'umu hasret gideriyorum. Bu topicten daha önce vardı sanırım ama herşeyde olduğu gibi yeniler her zaman iyidir. Yeni topic hayırlı olsun diyelim
    X2302umu bende dün edindim. Bass uzatmaları ve bass yumuşaklığı çok güzel son seste çok az distorsiyona giriyor. İyikide x540 almamışım. Ben x230u almadan önce x530 yada x540 düşünüyordum.

• quote:

X2302umu bende dün edindim. Bass uzatmaları ve bass yumuşaklığı çok güzel son seste çok az distorsiyona giriyor. İyikide x540 almamışım. Ben x230u almadan önce x530 yada x540 düşünüyordum.

Alıntıları Göster
    bu topiği ilk ben kurmuştum ama admin silmiş gerçekten çok güzel bi sistem benim bi sorunum var ablam geçen sağ hoparlörü düşürmüşmü ne bişey yapmış ozaman oldu galiba bu olay sağ hoparlörün tülleri biraz sökülmüş bunu servise götürsek yaparmı acaba
    bu arada evet tizler banada az geliyo equalizer dan tizleri sona dayıyorum iyi oluyo ama bana buda az geliyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnn -- 16 Ağustos 2008; 13:34:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: adnn

bu topiği ilk ben kurmuştum ama admin silmiş gerçekten çok güzel bi sistem benim bi sorunum var ablam geçen sağ hoparlörü düşürmüşmü ne bişey yapmış ozaman oldu galiba bu olay sağ hoparlörün tülleri biraz sökülmüş bunu servise götürsek yaparmı acaba
    bu arada evet tizler banada az geliyo equalizer dan tizleri sona dayıyorum iyi oluyo ama bana buda az geliyo

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: adnn

Servis kabul etmez tül yırtığını çünkü ablanız düşürdü kullanıcı hatası sayılıyor. Yanlız tülü çok ince yapmışlar yırtılmaya çok yatkın

Evet tizleri biraz yetersiz

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: adnn

Servis kabul etmez tül yırtığını çünkü ablanız düşürdü kullanıcı hatası sayılıyor. Yanlız tülü çok ince yapmışlar yırtılmaya çok yatkın

Evet tizleri biraz yetersiz

Alıntıları Göster
    x540 alırsan bu tür sorunlardan tamamen uzaklaşırsın uyduları hepsi metal ezilme yırtılma vs vs olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMatador2

x540 alırsan bu tür sorunlardan tamamen uzaklaşırsın uyduları hepsi metal ezilme yırtılma vs vs olmaz.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: TheMatador2

Yere bakan bass sitilli modelleri sevmiyorum ve x5402ın distorsiyona girdiğini duydum.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: TheMatador2

Yere bakan bass sitilli modelleri sevmiyorum ve x5402ın distorsiyona girdiğini duydum.

Alıntıları Göster
    @oğuzhan@ arkadaşım, setin hayırlı olsun, sana tavsiyem sub ı kesinlikle masanın üzerinden alıp yere koy, bu şekilde kullanırsan uğultu olur..

• quote:

Orijinalden alıntı: Wolverine

@oğuzhan@ arkadaşım, setin hayırlı olsun, sana tavsiyem sub ı kesinlikle masanın üzerinden alıp yere koy, bu şekilde kullanırsan uğultu olur..

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Wolverine

İyide Wolverine hocam benim subum zaten yerde

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Dostum ilk mesajındaki resimlerden 3. resim sana ait diye öyle yazdım. O resimde masada duruyo sub..

• quote:

quote:

quote:

Dostum ilk mesajındaki resimlerden 3. resim sana ait diye öyle yazdım. O resimde masada duruyo sub..

Alıntıları Göster

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

o resim kime aitse o sub ı indirsin o masanın üzerinden.. bak yoksa uğultu olacak..

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    herkes bir yere ayrılmış kimi x-540 kimi x-230 kimi z-2300 kimi z-5500 aslında hepsi logitech topiği altında birleşse daha iyi olurdu kanımca

• quote:

Orijinalden alıntı: _DIESEL_

herkes bir yere ayrılmış kimi x-540 kimi x-230 kimi z-2300 kimi z-5500 aslında hepsi logitech topiği altında birleşse daha iyi olurdu kanımca

Alıntıları Göster
  • Wolverine

Hocam bencede çok yanlıs bir davranıs. Kim olduğunu bende bilmiyorum hepsiburadadan çaldım

• esentepeli_90

Z5500 ve x540 varken bizde x230 yapalım bari dedim ve açtım konuyu bakalım ilerki zamanlarda neler olacak.

• quote:

• Wolverine

Hocam bencede çok yanlıs bir davranıs. Kim olduğunu bende bilmiyorum hepsiburadadan çaldım

• esentepeli_90

Z5500 ve x540 varken bizde x230 yapalım bari dedim ve açtım konuyu bakalım ilerki zamanlarda neler olacak.

Alıntıları Göster
  • quote:

• Wolverine

• esentepeli_90

• x230 cular topiği de olsun tabii.. dağınık konu olmasından iyidir. x230 kullanan veya bilenlerin, almak isteyenlerin bakacağı bir topic olur işte..

• quote:

quote:

• Wolverine

• esentepeli_90

• x230 cular topiği de olsun tabii.. dağınık konu olmasından iyidir. x230 kullanan veya bilenlerin, almak isteyenlerin bakacağı bir topic olur işte..

Alıntıları Göster
    X230 kullanan çok ve hakkında bir çok konu açılıyor tüm paylaşımlar tek bir topicte toplanması daha iyi. Yoksa yeni üyeler paylaşımları çok zor buluyorlar. Oysa bu konuda tüm paylasımlar oldumu çok rahat bulabilirler.

• quote:

X230 kullanan çok ve hakkında bir çok konu açılıyor tüm paylaşımlar tek bir topicte toplanması daha iyi. Yoksa yeni üyeler paylaşımları çok zor buluyorlar. Oysa bu konuda tüm paylasımlar oldumu çok rahat bulabilirler.

Alıntıları Göster
    laptobum için fazla pahalı olmayan müzik setimde tamirde olduğu için beni 1-2 hafta idare edecek 100ytl civarlarında 2.1 arıyordum logitech x230'u Wolverine üstadımın önerisi ile aldım sistemden alırken çok beklentim yoktu zaten ucuz olduğu için bundan önce pc'de creative inspire 2500,5200,6600 modellerini kullandım hiçbiri beni memnun edememişti yarı seste bile pörtleyen sert uğultulu wooferlara sahiptiler hepsi birbirinden kötüydüler bu sefer birde logitech deneyeyim dedim gözüme x230'u kestirdim Wolverine üstadıma danışarak onayıda aldıktan sonra x230'umu aldım laptobuma bağlayıp ilk sesi alınca creative gibi olmadığını çok iyi anladım malzeme kalitesi çok yüksek kuru gürültü değil alet subwooferı o küçük boyutlarına rağmen güçlü derin ve yumuşak basslar sergiliyor bass performansı gerçekten takdiri hakediyor sistemin tizleri yetersiz deniyordu ama bence hiçte öyle değil uydularının kalitesi çok yüksek midler ve tizler son derece kaliteli,yeterli ve güçlü uydular son seste bile çatlama yapmıyor ve sesi bozmuyorlar x230 beni şaşırttı diyebilirim malzeme kalitesi işçiliği kullanılan amfi ve hoparlörler fiyatının üstünde kalitedeler artık bende bir x230'cuyum Wolverine hocama teşekkür ediyorum x230 almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim.

saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BL@DE -- 18 Ağustos 2008; 22:06:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BL@DE

laptobum için fazla pahalı olmayan müzik setimde tamirde olduğu için beni 1-2 hafta idare edecek 100ytl civarlarında 2.1 arıyordum logitech x230'u Wolverine üstadımın önerisi ile aldım sistemden alırken çok beklentim yoktu zaten ucuz olduğu için bundan önce pc'de creative inspire 2500,5200,6600 modellerini kullandım hiçbiri beni memnun edememişti yarı seste bile pörtleyen sert uğultulu wooferlara sahiptiler hepsi birbirinden kötüydüler bu sefer birde logitech deneyeyim dedim gözüme x230'u kestirdim Wolverine üstadıma danışarak onayıda aldıktan sonra x230'umu aldım laptobuma bağlayıp ilk sesi alınca creative gibi olmadığını çok iyi anladım malzeme kalitesi çok yüksek kuru gürültü değil alet subwooferı o küçük boyutlarına rağmen güçlü derin ve yumuşak basslar sergiliyor bass performansı gerçekten takdiri hakediyor sistemin tizleri yetersiz deniyordu ama bence hiçte öyle değil uydularının kalitesi çok yüksek midler ve tizler son derece kaliteli,yeterli ve güçlü uydular son seste bile çatlama yapmıyor ve sesi bozmuyorlar x230 beni şaşırttı diyebilirim malzeme kalitesi işçiliği kullanılan amfi ve hoparlörler fiyatının üstünde kalitedeler artık bende bir x230'cuyum Wolverine hocama teşekkür ediyorum x230 almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim.

saygılar...

Alıntıları Göster
    bu resimler galiba eski x230 topiğinde bir arkadaş tarafında yayınlanmıştı forumda yeni topiğede eklemek istedim alacaklara daha iyi ayrıntı verir umduğumdan kaliteliymiş x230 gerçekten

saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BL@DE -- 2 Eylül 2008; 15:31:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BL@DE

bu resimler galiba eski x230 topiğinde bir arkadaş tarafında yayınlanmıştı forumda yeni topiğede eklemek istedim alacaklara daha iyi ayrıntı verir umduğumdan kaliteliymiş x230 gerçekten

saygılar...

Alıntıları Göster
    bende yan ızgarayı çıkarcaktım ama garanti dışı kalıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Jackson

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Cro-X

ben hiç kurcalamadım sadece kurdum öylece kullanıyorum tadını çıkarıyorum en doğrusuda bu zaten yan ızgarayı çıkarmak garantide arıza çıkarabilir hemde çıkarırken zedeleyebilirsinde subwooferı buda hiç hoş olmaz ayrıca bu resimleri ekleyen arkadaş sayesinde bütün x230'cular sistemlerini sökmeden meraklarını dindirmiş oldu sökmeye falan gerek yok artık sistem bu resimlerde herşeyi ile ortada

saygılar...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.