Şimdi Ara

323 KÜTAHYA HAVACILAR BURAYA (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
1
Favori
15.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Adı ve Soyadı SELMAN SEVİ
    Baba Adı AHMET
    Doğum Yeri SELÇUKLU
    Kuvveti Hava Kuvvetleri
    Sınıfı Hava
    Statüsü Er
    Branş
    Kabul Toplanma Merkezi
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi HV. K. ER EĞT. TUG. K.LIĞI KÜTAHYA

ben KONYADAN GELECEM ARABAYLA 2 ARKADAS BENİ BIRAKACAK 1 KISI YERIMIZ VAR SALI GÜNÜ SABAH 10DA CIKACAZ YOLA SAAT 4DE TESLIM OLACAM
  • oyuce34 ne zaman çıkacaksın yola gebzeden mi gideceksin
  • KONYADAN KIMSEYE CIKMADI MI ?????
  • net de olan arkadaşlar msn adreslerinizi yazın
  • beyler benim uykum geldi. herkese iyi geceler 12 sinde sabah saat 8 de ankara terminalindeyim ismim yavuz oralarda olursanız beni bulun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi choice_25 -- 11 Ağustos 2008; 2:50:05 >
  • arkadaslar baska forumlardan okuduguma göre radar,parasüt, gıbı kısımlar varmıs dogrumu?
    bu konuda bılgısı olan varmı?:)
  • arkadaşlar tam olarak anlamadım hepiniz salı günü birliğinize teslim mi olucaksınız?sülüslerinizi aldınızmı?Benim bildiğim daha var biri açıklarsa sevinirim
  • sülüs yok arkadas.izin kagıdında salı aksamı son dıyor.sadece sınavda elımıse verdıklerı zarfla gıdecez bırlıge teslım olcaz.senın ızın kagıdında kacı yasıyo?
  • siz kısa dönem olarakmı gidiyorsunuz?
  • evet kısa dönem.
  • :) tamam o zaman. Benim 460 günlük olanlarından size hayırlı teskereler.Kazasız belasız gider gelirsiniz inşallah
  • herkese günaydın bende salı 4 gibi orda olucam görüşürüz umarım.
  • arkadaşlar kan gruplarınızı biliyormusunuz,bilmiyorsanız gitmeden ögrenin,bunun için de ugrasmayalım orda bunun için de bekliycez yoksa
  • yaw siz traş olupmu gidiyonuz? ben kütahyada bi yerde olmayı dusunuyorum da.bu arada bende 3.30 4 gibi otogarda olurum.kamil koç la gidiyorum 9.30 arabası
  • arkadaslar ben 4.30 da kapıda olacagım.yanımda bir arkadasım daha olacak.
  • selamlar arkadaşlar Aday No 41635
    Adı ve Soyadı UĞUR ÖZBEK
    Baba Adı ALİ
    Doğum Yeri BUCAK
    Kuvveti Hava Kuvvetleri
    Sınıfı Hava
    Statüsü Er
    Branş
    Kabul Toplanma Merkezi
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi HV. K. ER EĞT. TUG. K.LIĞI KÜTAHYA
  • quote:

Orjinalden alıntı: merRrtt

arkadaslar ben 4.30 da kapıda olacagım.yanımda bir arkadasım daha olacak.

arkadaşlar son dakikaya bırakmayın işinizi, 1.000 kişi gelecek, işleminiz bitmezse 1 gece misafirhane koğuşunda yatar işleminiz ertesi gün yapılır. 1 gün geç girmiş dolayısıyla 1 gün geç terhis olursunuz. 3 ün 5 in hesabını yapmayın, zararlı çıkan siz olursunuz
  • arkadaşlar son dakikaya bırakmayın işinizi, 1.000 kişi gelecek, işleminiz bitmezse 1 gece misafirhane koğuşunda yatar işleminiz ertesi gün yapılır. 1 gün geç girmiş dolayısıyla 1 gün geç terhis olursunuz. 3 ün 5 in hesabını yapmayın, zararlı çıkan siz olursunuz

Kardeş 13:00 - 13:30 arası teslim olsak cezaya kalmayız demi ?
  • arkadaşlar erkenden girip ne yapacağız ki
  • herkes 4 5 gibi orada olacağım diyor :) öğlen teslim olsak yemeği de içeride yeriz, oh :)
    kumral, ben de malzemeleri oradan almayı planlıyorum, arabayla geleceğiz, park vs. sorun olmaz değil mi :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.