Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.023
Cevap
452
Favori
2.688.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ELECTROLUXUN TAHLIYE HORTUMUNDA BIRIKEN SU ILE TANKTA BIRIKEN SU AYNI DEGIL MI?

KULLANMA KLAVUZUNDA BUHAR TEKNESINE SUYU SADECE TANKTAN DOLDURUN YA DA SAF SU KULLANIN DIYOR DA...

GIDER BORUSUNU SÖKÜP 5LT LIK ŞAŞALIN AGZINA BAGLADIM. SUYUN ICINDE PARTIKULLER VAR. YANI TOZ ZERRECIKLERI... KLAVUZDA KAHVE FILTRESINDEN GECIRIN DIYOR. MARKETTEN KAGIT FILTRE ALIP SUZUP SONRA BUHAR TEKNESINE BU SUYU KOYMAMDA SAKINCA YOK DEGIL MI?

TANKTA BIRIKEN SUYLA GIDERE BAGLANAN SU TAHLIYE HORTUMUNA GIDEN SU AYNI DEGIL MI?

EMIN OLAMADIM.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ppimpirikk

Tahliye hortumunu giderden cikardim

Makineyle gelen surahinin agzina yerlestirdim. Icinde su var hortumun ama tabi kuvvet olmadigi icin gelmiyor...

Sorum şu bir program sonunda biriken su tahliye tankinin hepsini dolduruyor mu?

Hortumu surahinin ağzına koydum o surahinin tamamini doldururmu yani bilginiz varmi. Taşıp da ortaligi batirmasin sonra.

Taştı... makineyle cikan surahinin agzina gider tahliye hortumunu koymustum... telefonuma da alarm kurdum program bitmeye yakin gidip kontrol edeyim diye ama program 2 saatten daha az bitirdi sanki? 10 15dk önce.

Makine pamuklu program olan 2 saatlik programı daha erken bitirdiği oluyor mu?

• Arçelik 3870 hakkında bi fikri olan yok mu

• ppimpirikk P kullanıcısına yanıt
    9 kg kuru çamaşırdan daha az çamaşır atarsanız daha kısa sürer diye tahmin ediyorum.

• ppimpirikk P kullanıcısına yanıt
    sistem nem sensörüne göre çalışıyor makine seçtiğin seçenekte başlıyor kuruma durumuna göre bu 10-15dk civarı ya artar ya azalır normal bi durum sürahi okadar suyu almaz her kurutmada o tak ağzına kadar doluyo zaten
  • Ben görünmez mi oldum :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Mlkaktn

Ben görünmez mi oldum :(

3880kt idi galiba su cok meshur olan modelini çok arastirdim arkadaşım kullaniyomus memnun oldugunu soyledi ama yunlulerde cekme yapabilir dikkatli kullan demişti

• Sağolun yok 3870 kt 7kg olanı inş. Güzeldir artık en uygunu o galiba a sınıfı olarak

• Electrolux 3897sde kullanan arkadaslar

Faturaya etkisi ne oldu sizde? Gunde 1kere bazen 2kere calisiyor. Bazen hic calismiyor. Ama o acikken baska elektronik acmamaya gayret ediyorum. Mesela bulasik ya da camasir mak. Gibi.

Korkmuyor degilim faturayi cok kabartti mi sizde

• Nevresimleri hangi programda atiyorsunuz? Pamuklu programinda atıyorum ben. Ama carsaf siltenin icine girip kurumuyo her defasinda. Bidahakine siltenin dugmelerini kapatcam.

Cok dolaniyorlar birbirlerine bunu engellemenin yolu yokmudir

• Makinede kuruttugum camasirlar hafiflemis ! O kadar pamuk ciksa ben de hafiflerdim herhalde

Arkadaslar giysinin omru kisalmaz mi? Resmen incelmis giysiler. Hav denilen sey bildigin pamuk sanki?

• Ne farkettim???

Buharli temizlik programi icin buhar gostergesi makine kurutma yaparken bir anda yariya indi. Nasil yani dedim. 10 dk sonra bidaha kontrol ettim beyaz cubuk yavasca yukari cikiyordu.

Program bittikten sonra bidaha kontrol ettim cubuk yariya inmişti.

Normal programda buhar kullaniyor???? Anlamadım ben bisey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ppimpirikk -- 29 Kasım 2015; 21:00:16 >
  • Arkadaşlar ;

Electrolux EDH 3498 RDE mi yoksa EDH 3897 SDE mi?

3897 modelinde buhar programları var, 3498 de yok.
    3498 de kurutma sepeti var, 3897 de yok.
    Birde ayrıca 3498 modelinde opsiyonel olarak akustik sinyal var. Bu özellikte nasıl opsiyonel oluyorsa.

Kıyaslamada başka özellik farkı göremedim.

Buhar ile düzleştirme gerçekten etkili mi? Öneriyor musunuz?

2 sinden birisini tercih etme arefesindeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dilocrom -- 30 Kasım 2015; 14:59:21 >
  • Cotton buharli kirisik acma programina 2 kıyafet attim nemli cikardi. Kaloriferin ustune koydum kurusun diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Dilocrom

Arkadaşlar ;

Birde ayrıca 3498 modelinde opsiyonel olarak akustik sinyal var. Bu özellikte nasıl opsiyonel oluyorsa.

Akustik sinyal onemli degil 3897dede var sinyal de

Kurutma sepeti mühim. Nasıl bisey o?

• Miele yi mutlaka bi araştırın derim. ben de çamaşır makinası var kullandığım. Fiyatı biraz tuzlu ancak dünya da bir numara.

• quote:

Cotton buharli kirisik acma programina 2 kıyafet attim nemli cikardi. Kaloriferin ustune koydum kurusun diye

Cihaz neydi sizin?
    Kurutma sepeti ayakkabı ve yünlü kurutmak için
    Electrolux EDH 3498 RDL özelliklerine bakın, sepet fotosu ile beraber görebilirsiniz.

• quote:

quote:

Cotton buharli kirisik acma programina 2 kıyafet attim nemli cikardi. Kaloriferin ustune koydum kurusun diye

Cihaz neydi sizin?
    Kurutma sepeti ayakkabı ve yünlü kurutmak için
    Electrolux EDH 3498 RDL özelliklerine bakın, sepet fotosu ile beraber görebilirsiniz.

3897sde

Buharli kirisik acmadan aman aman memnun kalmadim ama buharli havalandırma uzedine sigara nem rutubet dolap kokusu sinmis giysileri yikamaya gerek kalmadan havalandirmak icin buyuk nimet

Buyuzden rde modelindeki sepet olmasa da olur:) beni kessen ayakkabiyi makinede kurutmam zira :D

• Her model çamaşır makinenin üstüne konulabiliyor mu?

• quote:

Arkadaşlar ;

3897de sepete gerek yok. Zira diğer modelin sepetle yapabildiğini, 3897 sepete gerek duymadan yapıyor.
    Buhar programlarının hiçbirini henüz kullanmadım. Ama bu programlar ancak kullanma kılavuzunda belirtilen miktar kadar çamaşır atarsan verimli olur. Tutup da 3-4 kg çamaşırla olmaz. En fazla 2-3 parça.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 1 Aralık 2015; 6:47:07 >

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.