Şimdi Ara

Doludizgin Yıllar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugün başladı..Ve nihayet uzun bir aradan sonra Atv den eli yüzü düzgün dizi çıktı galiba...
    Gayet güzelmiş..Hoş sonu malum saçma bittiyse de.. Umarım öyle aşk meşk olaylarına girilmez..Malum büyük kız ile sımarık genç arasında

Bir de anlamadığım şu ; dizi hep çiftlik de mi gececek ? yani çocuk yaz sonunda çiftlikten ayrılınca dizi bitecek mi ? Eğer bitmezde çiftliktekiler de taşınırsa eyvahhh

• Filmin Konusu Neydi Acaba ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: Albérto

Filmin Konusu Neydi Acaba ??

gençlik yılları ile ilgili çocuk zengin züppesi işte onu at çiftliğine gönderiyolar falan konuyu açan arkadaşıma ise kötü bir haberim var malesef hiçbir türk dizisinde filmin başrolündeki erkek ile kızın birbirine aşık olmadığını göremezsin
  • jeneriklerde klasik aptal bi film hayatta seyredip vakit kaybetmem diyodum ama gecen tekrarı vardı sanırım basını kacırmama ragmen ortalarından itibaren cok sardi sonuna kadar gec saate kadar oturup seyrettim.beklentilerimin tam tersi oldu cocuk jeneriklerde cok itici gelmisti ama izledikten sonra süper bi karakter diye dusunuyorum bunda artık senaristlermi yonetmenmi kimin etkili oldugunu bilmiyorum ama konusmalarda aynen o yasta gencelrin konusma tarzının yansıtılması cok etkili diye dusunuyorum diger dizilerdeki gibi fakirlik diz boyu ama soylu aile cocukları gibi konusulan filmler gibi diil yani. o yastaki adam tabiki lan diyor tabiki anasını satıym diyor kızdıgı zaman heleki o cocugun dustugu durum vay anam vay ben bi dahaki bolumu sabırsızlıkla bekliyorum güzel olmus diye dusunuyorum umarım kalitesi bozulmadan devam eder.
  • o tipsiz çocuk japonu tavlarsa helal olsun diyorum
  • güzel ßi dizi ilk bölümü izLemiştim ßeğendim ßiras ßide Orda oyniyan Çocuk Osman Sınavın oğLuymş nekadar doğru ßilmiyorm öle dydm
  • quote:

Orjinalden alıntı: necokyar86

o tipsiz çocuk japonu tavlarsa helal olsun diyorum

Osman Sınav'ın oğlu kendisi.
  • Nasıl? Osman Sınav bu kez götürebilecek mi? Son hayal kırıklıkları gibi olmasın da.
  • quote:

Orjinalden alıntı: coyjonquil

quote:

Orjinalden alıntı: necokyar86

o tipsiz çocuk japonu tavlarsa helal olsun diyorum

Osman Sınav'ın oğlu kendisi.

bence çok saçma bir dizi, o çiftliğe gidecek ve o kadar şımarık davranacak. ağzına vurdularmı inler
    uyuz oldum diziye. bir de gençlerin tek hedefi aşık olmak biriyle çıkmakmış gibi göstermiyorlar mı

• Pek beğenemedim :-/
  • quote:

Orjinalden alıntı: CatSK

Pek beğenemedim :-/

dağılın hüleynnnn

beğenen olduğunu pek sanmıyorum, aslında beğenen de neden beğenmiştir tahmin edebiliyorum
  • Hayır ben beğendim senaryo gerçekten güzel özellikle ilk bölümlerde gönderdiği göndermeler çok iyiydi.Mesela çocuğun bir at çiftliğine gönderilmesi özellikle sınava çalış diye yapılan baskılardan sonra yani yarış atı gibi çalıştırılıp bunalmasından ve kendini yeni arayışlara atması velilerin bu konuda ne kadar yalnış yaptıklarını gösteriyor.Zaten çocuğun orda at çiftliğine gönderilmesi tamamen olayın üstüne kapak olmuş SOnra izleyenler hatırlar.Annesine çocuğun "hızı sana ben öğrettin.Benden 195 dk'da 180 soru çözdürdün."lafıda cidden iyidi.Ondan sonrasına bakarsak şuanlık bir sorun görmedim dizi güzel gidiyor eğer kaldırmazsalar bence izlenebilecek bir dizi.
  • @taLha

Evet dizi Çok güzeL 1. ve 2. bölümlerini izLedim güzeL gerçektenn inş. kaldırmazlar
  • bence ellerindeki bi kaç atımlık barutları kullanıyolar ekim gibi atv çöplüğüne gider dizi

biraz seyrettim sardı dizi ama olmaz olamaz olsa bile atv yayından kaldırır diziyi alışkın değil
  • Dizideki motorlar süperdi
  • 3. bölüm oldu dizi güzel gidiyor bence
  • Osman sınavın tamamen bittiği dizidir.
  • Dİziyi bende izliyorum.Uzun zamandan beri severek izlediğim tek dizi.Özelikle barış ın konuşmaları cok orjinal
  • quote:

Orjinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Osman sınavın tamamen bittiği dizidir.

Neden Çok kötümü dizi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: K1rKLee

quote:

Orjinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Osman sınavın tamamen bittiği dizidir.

Neden Çok kötümü dizi ?

Pusat
    Pars
    Dolu Dizgin Yıllar

sence başka söze gerek varmı.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.