Şimdi Ara

frisby 5030 yardım lütfen.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende frisby 5030(5+1 140W rms) ses sistemi var.Bu ses sistemini Gigabyte P35C-DS3r model anakartımın 7.1 destekli ALC889A model ses kartına bağladım.Bu ses siteminin digital kumandası var.Hoparlörün kumandasından 5.1CH ve stereo diye ikiseçeneği seçebiliyosun.Ben normalde stereo yu kullanıyorum.Çünkü kullanmak zorundayım.Neden derseniz stereo modundayken bütün hoparlörlerden ve woofer dan ses geliyor ama 5.1CH ı seçtiğim zaman centerdan,rearlardan ve wooferdan ses gelmiyor sadece frontlardan ses geliyor.Kabloları doğru taktım sanırım.Frontlar yeşile,rearlar siyaha,center ve woofer sarıya taktım.Yerdım edin arkadaşlar lütfen...Yoksa yeni bir ses sitemi almak zorundamı kalcam...

frisby 5030 yardım lütfen.

• arkadaşım buna benzer bi problem bende yaşadım logitech x540 var bende herşeyi doğru bağladığımı sanıyodum ki öle değilmiş o kablolar farkediyo hepsini değiştirerek buldum ben deneyerek yani o şekilde hepsinden ses aldım önce bende stereo olarak kullanıyodum gerçi x-540 ın matrix modu var yani ses kartı 5+1 olmasa bile 5 inden de ses gelebiliyo yani birde ses kartının sürücü ve programınıda doğru kur ve kabloalrı taktığında bir jack takıldı falan demesi lazım ordan front rear ve sobwoferr olarak seç birde o şekilde dene ok kolay gelsin sana
  • ses kartının yazılımıda kablo degistirmeden bu isi yapabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.