Şimdi Ara

## Nvidia WHQL Sertifikalı Yeni PhysX Sürücüsünü Hazırlıyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Nvidia WHQL Sertifikalı Yeni PhysX Sürücüsünü Hazırlıyor ##

GeForce GTX 200 ve 9800 serisi için kullanıma sunduğu "beta" aşamasındaki PhysX sürücüsü ile tartışmaların (özellikle 3DMark Vantage için) odağı haline gelen Nvidia, WHQL sertifikalı yeni PhysX sürücüsü üzerindeki çalışmalarına devam diyor. Gelen yeni bilgilere göre firma yeni sürücüsünü 5 Ağustos'da kullanıma sunacak. GeForce 8, 9 ve GTX 200 serisine tam destek verecek yeni sürücünün Ghost Recon 2: Advanced Warfighter, Warmonger ve Cell Factor: Revolution gibi PhysX destekli oyunlar ile uyumlu olması da bekleniyor. Ayrıca Warmonger ve Cell Factor gibi PhysX destekli oyunların Ağustos ayı içerisinde ücretsiz olarak kullanıma sunulabileceği de bildiriliyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 8xxx serısı derken hangı kartları kapsıyor bılgı varmı acaba..
  • quote:

Orjinalden alıntı: reko

8xxx serısı derken hangı kartları kapsıyor bılgı varmı acaba..

g92 ve g94 gpu larını kapsıyor diye biliyorum.

8400-8500-8600 leri kapsamayacak diye hatırlıyorum daha önceki konulardan.
  • yine vista yolu gorundu
  • nvidia sapıttı bu ne ya günde bir sürücü yada sürücü haberleri piyasaya çalışıyoruz imajı mı vermek istiyor çözemedim
  • 8800 ve yukarısı o zaman..
    quote:

Orjinalden alıntı: Bulut_Taciri

quote:

• GeForce 8, 9 ve GTX 200
    bence bu serılere aıt tum kartları kapsayacaktır
  • quote:

8800 ve yukarısı o zaman..

http://resim.donanimhaber.com/m_23840395/mpage_1/key_physx%2Cdestegi//tm.htm#23840395

Bu habere göre 7 ve alt serilerde olmayacak diyor. 8 serisinde olacak diyor, ama 8XXX serisininde g92 gpuya sahip modellerinde olacak diye hatırlıyorum bi yerlerden ama konuyu bulamadım.
  • Bakalım getirisi ne olacak
  • belki 8800 lerin 2. elde değerini artırır bakalım

edit: vista zorunlu mu cidden bu destek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hands0meJack -- 24 Temmuz 2008; 10:18:50 >
  • 8800gt'mizi biraz daha performanslı görmek açıkçası mutlu eder beni
  • Hele bir betadan cıksında görelim bakalım neler yapabiliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: einhander

GeForce 8, 9 ve GTX 200
    bence bu serılere aıt tum kartları kapsayacaktır

bir kac arkadasla biz bu isi her halde tum 8 modellerinde denemistik sadece 9800 gibi hatirliyorum ama belki akillari baslarina gelmistir.vantage disinda hic bir oyunda ise yaramiyordu, oyun vereceklermis iste 2 tane.bu olayi destekleyen yeni oyunlarin cikmasi lazim.
  • sırf physx için graw2 yi tekrar bitirmek istiyorum. physx li videolarından çok etkilenmiştim.
  • arsenik e bir sor istersen graw2 olmuyormus yeni 8 kusur fizik suruculeri yuzunden.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bulut_Taciri

quote:

eet 9600gt de var 5 ağustos merakla bekliorum o zmanna kadar unreal oynamıycam :D graw2 alcam
  • Tüm 8 serilerinde PhysX desteği olacak ama 8600gt gibi kartlardan performans bazında pek birşey beklenmesin bu sürücülerden sonra PhysX destekli oyunlarda çoğalır umarım

KAYNAK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 24 Temmuz 2008; 14:10:20 >
  • Vista yolu gorundu dıyen arkadasa katılıyorum,ancak bunu sebebı bence vista satmak olabılır cunku bıldıgınız uzere xp destegı bıttı denebılır ve vısta dan sonra 2010 yılı zannedıyorum yenı bır ısletım sıstemı gelecek.
  • Artık mecburen vistaya geçcem
  • valla bu driver ne kadar performanslı olur bilemem ama 177.66 beta driver son aylarda kullandığım en performanslı driver, pek çok kişi bu driverdan memnun değil ama, benim kart için ilaç gibi geldi, umarım buda öyle olur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.