Şimdi Ara

Body of Lies (2008) | Ridley Scott

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gösterim Tarihi : 10 Ekim 2008
    Yönetmen : Ridley Scott
    Senaryo : William Monahan , David Ignatius (Kitap)
    Görüntü Yönetmeni : Alexander Witt
    Müzik : Marc Streitenfeld
    Yapım : 2008, ABD

Oyuncular

Leonardo DiCaprio (Roger Ferris) , Russell Crowe (Ed Hoffman) , Mark Strong (Hani) , Carice van Houten (Gretchen Ferris) , Oscar Isaac (Bassam) , Vince Colosimo (Skip) , Michael Gaston (Holiday)

O, ABD istihbaratının yeryüzündeki en iyi adamı, yakınındaki kimsenin hayatta kalamadığı, tehlikeli bölgelerde görev yapan bir ajandır. Roger Ferris (Leonardo DiCaprio) son gizli görevinde ifşa olan sahte kimliğinden başka kimliği olmayan, hayatını güvenli telefon hattının diğer ucundaki duygudan yoksun sese emanet etmiş biridir.

CIA’in kıdemli elemanı Ed Hoffman (Russell Crowe) lüks bir semtteki evinin oturma odasındaki dizüstü bilgisayarından, başının üzerinden geçen mermilerden korunmak için siper aldığı sırada dahi Ferris’in hareketlerini dikte ederek savaş yönetmektedir. Ortaya yeni çıkmış bir terörist lider, dünyanın en iyi istihbarat örgütlerini atlatarak dünya çapında bir bombalama kampanyası başlatmıştır. Onu kandırabilmek için, Ferris’in yeraltı finans örgütleri ve umutsuz şehitler arasına sızması, bunu yaparken de Ürdün Özel Operasyonlar Birliği’yle eğreti bir işbirliğine girmesi gerekecektir. Görevi onu Irak, Ürdün, Washington ve Dubai arasında getirip götürecektir. Ama Ferris, hedefine yaklaştıkça, kendini aynalarla dolu bir koridorda gibi hissedecektir çünkü müttefikler ancak son aldatmacalarında olduğu kadar iyidirler, ve güven, tüm taktiklerin en tehlikelisidir.

sinemalar.com

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• bu russell crowe la ridley scott adeta birbirlerine yapışmışlar.Ayrı film çekemiolar.Nerde ridley scott ismi görsem russel crowe u da kesin görüyom
  • kesin iyi bir film geliyor anlaşılan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: azturan

bu russell crowe la ridley scott adeta birbirlerine yapışmışlar.Ayrı film çekemiolar.Nerde ridley scott ismi görsem russel crowe u da kesin görüyom

C.Nolan=C.Bale
    Ridley Scott=Rusell Crowe
    Tim Burton=Johny Depp
  •  Body of Lies (2008) | Ridley Scott

• Türkiye'de Gösterim Tarihi: 19 Aralık 2008

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnuR -- 1 Aralık 2008; 14:46:34 >
  • İncirlik üssünde patlama oluyor galiba bu filmde öyle bir sahnesini gördüm sinema.com da.
  • İyi bir yapım olucak
  • Russell Crowe varsa sabaha indirir izlemem şart...
    teşekkürler
  • russell crowe ve leonardo dicapiro için izleneyebilirim.

fragman linki göçmüş benim gibi henüz izlemeyip de fragmanına bakmak isteyenler için

• İyi bir yapıma benziyor,izlemek gerekir
  • film bugün Türkiye'de gösterime giriyor.
  • Hafta sonu sinemadayım , Herhafta sinemadayız bu aralar
  • İzleyin çok güzel bir film..İlginç bir sona sahip şaşıracaksınız..
  • Bugün izledim filmi gayet güzeldi.Son dönemlerde filmlerin bu felsefe yapıp insanlığı bilmemneyi eleştirmesi bu filmdede bolca gözümüze çarptı.Ridley Scott tan her nekadar kötü bir film çıkmıyıcapını bilsekde film aksiyon yönünden fena olmasada birazcık kısırdı ama son dönemdeki en güzel filmlerden biri puanım 7.3/10
  • bende bugun izledim gerçekten güzel bir filmdi tavsiye ederim sendenbenden in dedigi gibi aksiyon fazla olmasada yeterli düzeydeydi ve filmin ilerleyişi hiç sıkmıyor hep bi yerlerden tutunmanızı saglıyor filme kopmuyorsunuz
  • Filmi bugün izledim , beklentilerimin gerisinde kaldı....
    Ridley Scott , Russell Crowe'a neden böyle pasbal adam rolleri yazmaya başladı bu iki oluyor !
    Leonardo DiCaprio beğenirim çok iyi bir dönem geçiriyor
    Koskoca uydudan 4 ayrı arabayı izleyemiyormu CIA
    Ridley Scott hannibal'ı çektikten sonra üst seviye bir film çekmedi Gittikçede vasat'a yaklaşıyor , Bunlar hep işlenen hikayeler İslami terör vesaireler Bu tarz film sevenler için Spy Game öneriyorum
  • Kingdom OF Heaven gibi bir film çektikten sonra Muro filmini bile çekse benim gözümde bir ilah Scott...
  • fragmanlarda gösterilen teknik sahnelerinden farklı bir sahne yok.Çok hoşuma gitmedi.Biraz sade olmuş gibi
  • Russell Crowe varsa ben de varım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.