Şimdi Ara

Body of Lies (2008) | Ridley Scott (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Am@deus

Filmi bugün izledim , beklentilerimin gerisinde kaldı....
    Ridley Scott , Russell Crowe'a neden böyle pasbal adam rolleri yazmaya başladı bu iki oluyor !
    Leonardo DiCaprio beğenirim çok iyi bir dönem geçiriyor
    Koskoca uydudan 4 ayrı arabayı izleyemiyormu CIA
    Ridley Scott hannibal'ı çektikten sonra üst seviye bir film çekmedi Gittikçede vasat'a yaklaşıyor , Bunlar hep işlenen hikayeler İslami terör vesaireler Bu tarz film sevenler için Spy Game öneriyorum

arabaları uydudan degil insansız casus uçaklarla takip ediyorlar filmin bir kaç yerindede gözüküyor ve o an 4 ayrı uçak gerekmektedir fakat tepede bir tane var o yüzden 4 ünün aynı anda takip edemez

• quote:

Orjinalden alıntı: L a s T

C.Nolan=C.Bale
    Ridley Scott=Rusell Crowe
    Tim Burton=Johny Depp

Yönetmenlerin böyle sabit bir oyuncu belirlemesi bence çok saçma. Kolaya kaçıyolar gibime geliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dreamman115
    arabaları uydudan degil insansız casus uçaklarla takip ediyorlar filmin bir kaç yerindede gözüküyor ve o an 4 ayrı uçak gerekmektedir fakat tepede bir tane var o yüzden 4 ünün aynı anda takip edemez

İyi bir kurgu yapamamış doğrusu... Mantık hatası var ... Söz konusu olan bir numaralı CIA ajanın hayatı.....
    Cennetin Krallığı'na kadar ne filmleri var Ridley Scott'ın Hannibal (2001), Kara Şahin Düştü (2001) , Gladyatör (2000) , Yaratık (1979) , Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 24 Aralık 2008; 7:12:58 >

• Hadi karakteri çok iyiydi açıkçası Russell Crow da 5 senede 15 yaş yaşlanmış göbek yapmış ama neyse

film biraz uzun ama bu tarz filmler hoşuma gittiği için keyif aldım.. 10/7.5
  • --- spoiler ---

filmin ilerleyiş hızına göre;
    -müslüman teröristler bayaa puşt ya.
    -bütün müslümanlar terörist değildir işte.
    -amerikalılarda az değil. yapmadıkları kalmadı.
    -amerikalılar müslümanlardan özür mü diliyor?

tepkilerini verebileceğiniz bir ridley scott filmi. konu biraz daha iyi olsa gerçekten alıp götürürdü film bizi. ancak konusunun oyunculuklar kadar iyi olmadığını düşünüyorum. ferris'in cia ajanlığı; bir şef'in elinde kukla olmakla başlarken, planı kuran ve kontrolü eline alan bir adama dönüşmesi bu kadar hızlı ve basit olmamalıydı. bir ajanın kendi başına dünyanın en önemli teröristlerinden birine savaş açması bana çok tutarlı gelmedi.tabiki cia desteği arkasındaydı ancak çölün ortasında gördü o desteği.

kendisini birçok kez satan adama sırtını dönmesi de filmin en gerekli sahnesiydi neyseki.

incirlik üssü'ndeki sahnenin akabinde türkiye portresine bakınca şok olmadım diyemem. normal giyimli insanların yanında dubai'den gelen şeyhler misali giyinmiş insanlar dolanıyordu ortalıkta. bu biraz aşırı kaçmış, olmamış.

film kendisini izletiyor, oyunculuklar da çok iyi ama konu daha ilgi çekici olabilirdi.

--- spoiler ---

6/10

Filmdeki en başarılı oyuncu Mark Strong'tu bu arada...

• Keşke Gitmeseydim Dediğim Bi Film Daha... :(
  • Bence gayet güzeldi, 10 üzerinden 7
  • quote:

Orjinalden alıntı: XpressMetal

Russell Crowe varsa ben de varım.

o da yaşlanmaya başlamış
  • quote:

Orjinalden alıntı: fuatturkrap

--- spoiler ---

tepkilerini verebileceğiniz bir ridley scott filmi. konu biraz daha iyi olsa gerçekten alıp götürürdü film bizi. ancak konusunun oyunculuklar kadar iyi olmadığını düşünüyorum. ferris'in cia ajanlığı; bir şef'in elinde kukla olmakla başlarken, planı kuran ve kontrolü eline alan bir adama dönüşmesi bu kadar hızlı ve basit olmamalıydı. bir ajanın kendi başına dünyanın en önemli teröristlerinden birine savaş açması bana çok tutarlı gelmedi.tabiki cia desteği arkasındaydı ancak çölün ortasında gördü o desteği.

kendisini birçok kez satan adama sırtını dönmesi de filmin en gerekli sahnesiydi neyseki.

incirlik üssü'ndeki sahnenin akabinde türkiye portresine bakınca şok olmadım diyemem. normal giyimli insanların yanında dubai'den gelen şeyhler misali giyinmiş insanlar dolanıyordu ortalıkta. bu biraz aşırı kaçmış, olmamış.

film kendisini izletiyor, oyunculuklar da çok iyi ama konu daha ilgi çekici olabilirdi.

--- spoiler ---

6/10

Orda yanlışın var Türkiye sahnesinde sadece havalimanı gösterildi Hatta bitane kadın kameraya bakıyor gri takımlı çokkomikti..Diğer sahneler JORDAN daydı yani Leonardonun bulunduğu ülkeden karıştırma...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sendenbenden -- 26 Aralık 2008; 2:19:49 >

• @sendenbenden öyle olabileceğini düşündüm ancak tekrar "amman, jordan" yazmadı perdede sanki.
  • izlenir ama çok da beklenti yapmayın böyle bir kadrodan daha iyi işler çıkardı..
  • kendi türünde güzel bir filmdi, ilk yarıda müslüman terörist olayı ağırlıkta olduğu için arada ridley scott böyle yapmazdı dedim ama ikinci yarı toparladılar di caprionun arapça konuşması da eğlenceliydi

quote:

Orjinalden alıntı: sendenbenden

quote:

Orjinalden alıntı: fuatturkrap

--- spoiler ---

--- spoiler ---

6/10

Orda yanlışın var Türkiye sahnesinde sadece havalimanı gösterildi Hatta bitane kadın kameraya bakıyor gri takımlı çokkomikti..Diğer sahneler JORDAN daydı yani Leonardonun bulunduğu ülkeden karıştırma...

ben de öyle gördüm

• Öncelikle çok doğal bi film olmuş. Ortadoğu'daki durumu çok çapıtmadan başarılı şekilde ortaya koymuş. Russel Crow ve Leonardo di caprio fena değil ama Hani Paşa rolündeki Mark Strong çok karizmatik ve etkileyici bir performans çıkarmış. Çok izlenesi olmasa da güzel bir film.

7 / 10
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hunter_one

İncirlik üssünde patlama oluyor galiba bu filmde öyle bir sahnesini gördüm sinema.com da.

Böyle birşey var mı gerçekten?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reasonable

quote:

Orjinalden alıntı: Hunter_one

İncirlik üssünde patlama oluyor galiba bu filmde öyle bir sahnesini gördüm sinema.com da.

Böyle birşey var mı gerçekten?

Var öyle bir sahne..
    ----
    Filmi Beğenmedim, ama orta doğuda ki olayları çarpıtmadan objektif olarak anlatılmaya çalışılmışş.

Fazla bir Ekşın sahnesi yok.
  • Oldum olası böyle ajanlı kovalamacalı filmleri sevdim. Film hoşuma gitti. Zevkle izledim. Bu tür rollere di caprioda yakışıyor bence (köstebek filmineki gibi)
  • film çok güzeldi , aksiyon - konu dengesi iyi sağlanmış , sadece aksiyona yönelik filmlerden nefret ederim
  • Kaliteli görüntüsü düşünce indircem
  • quote:

Orjinalden alıntı: L a s T

quote:

Orjinalden alıntı: azturan

bu russell crowe la ridley scott adeta birbirlerine yapışmışlar.Ayrı film çekemiolar.Nerde ridley scott ismi görsem russel crowe u da kesin görüyom

C.Nolan=C.Bale
    Ridley Scott=Rusell Crowe
    Tim Burton=Johny Depp

Martin Scorsesse - Robert De Niro
  • dvd düşmüş millet..

Body of Lies DVDR

ViDEO TYPE..: R1 NTSC RUNTiME.....: 128 min
    STORE DATE..: 02/17/09 RLS DATE....: 01/31/09

Video - 4183 kbps
    Audio - English 5.1
    Subs - English, French, & Spanish
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.