sizce türktelekom kablolu yaynına gecmelimiyim?
24 Cevap2777 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

6 Mesaj
16 Temmuz 2008; 13:02:55 

Merhaba arkadaslar bir süredir türktelekomun kablolu yayınına gecmek istiyordum fakat işler dolayısı ile fırsat bulamamıstım en son duyduguma göre telekom dijital yayına gececek imiş ne kadar dogru bilemem. Evim bostancıda siz ne tür bir yayın almamı tavsiye edersiniz.Şimdiden teşekkürler.

2163 Mesaj
16 Temmuz 2008; 13:34:45 

paranıza yazık. en son tnt ve jetix i de kaldırmışlar yayınlarından diye bi arkadaş yazmış foruma http://forum.donanimhab...1/key_//tm.htm#24819303 uydu gibisi yok. bebde var kablolu hem çok vasat yayın kalitesi hemde tek artı kanalı dicovery ve national gerisi zaten uyduda var. boşuna para veriyoruz ama evin bütün odalarına zamanında hata yapıp kabloludöşettiğim için e kapattıramıyorum ayda 7 ytl yi boşuna veriyorum

5025 Mesaj
16 Temmuz 2008; 15:19:48 

Telekom ben bildim bileli dijital yayına geçecek fakat bulunduğum yerede kablo tv şebekesi olsa sırf nba tv için bile geçmeyi düşünürüm

Nothing lasts forever
Even cold november rain

361 Mesaj
16 Temmuz 2008; 15:46:58 

Bu kablolu tv ye isteyen geçebilirmi?? Yani bir altyapı gerekiyormu? Ben Bursada oturuyorum.

190 Mesaj
16 Temmuz 2008; 16:05:46 

Kablolu yayın için bulunduğunuz yerde Türksat'ın alt yapısı olması lazım. WEb sitesinden bu bilgiye ulaşabilirsiniz http://www.turksat.com....tv-hizmet-alanlari.html
Kablolu yayının en güzel yanı birden fazla TV de ayrı ayrı istenilen kanalın izlenmesi ve belgesel kanallarının olması. Bunların dışında herhangi bir cazip yanı yok. Yayın kalitesi de oldukça düşük. Kablolu yayının 1 yıllık ücretine uyduya geçilebilir.

Önemli olan kendi önceliklerinizi ve beklentilerinizi belirlemek.

Pioneer Kuro KRL 46V - SONY Vaio VPCSB2L1E

5025 Mesaj
16 Temmuz 2008; 16:32:28 

quote:

Orjinalden alıntı: driversss

Kablolu yayın için bulunduğunuz yerde Türksat'ın alt yapısı olması lazım. WEb sitesinden bu bilgiye ulaşabilirsiniz http://www.turksat.com....tv-hizmet-alanlari.html
Kablolu yayının en güzel yanı birden fazla TV de ayrı ayrı istenilen kanalın izlenmesi ve belgesel kanallarının olması. Bunların dışında herhangi bir cazip yanı yok. Yayın kalitesi de oldukça düşük. Kablolu yayının 1 yıllık ücretine uyduya geçilebilir.

Önemli olan kendi önceliklerinizi ve beklentilerinizi belirlemek.

Olay budur.Öncelikleri belirleme olayı

Nothing lasts forever
Even cold november rain

6 Mesaj
17 Temmuz 2008; 17:35:01 

arkadaslar tam olarak ne yapmalıyım?kablolu yayında karar kıldık gibi sizce dogru bir şeçimmi yapıyoruz?

1577 Mesaj
17 Temmuz 2008; 17:52:44 

Kablo Tv telekomun değildir Türksatındır.

925 Mesaj
17 Temmuz 2008; 20:13:40 

quote:

Orjinalden alıntı: yedikeresekiz

paranıza yazık. en son tnt ve jetix i de kaldırmışlar yayınlarından diye bi arkadaş yazmış foruma http://forum.donanimhab...1/key_//tm.htm#24819303 uydu gibisi yok. bebde var kablolu hem çok vasat yayın kalitesi hemde tek artı kanalı dicovery ve national gerisi zaten uyduda var. boşuna para veriyoruz ama evin bütün odalarına zamanında hata yapıp kabloludöşettiğim için e kapattıramıyorum ayda 7 ytl yi boşuna veriyorum

Aynı görüşte değilim. Tesisatı düzgün yaparsan uydu kadar olmasa da uyduya yakın görüntü kalitesi alırsın artı uydudaki kötü hava şartlarından oluşan bozulma kabloda pek yok. Tnt-discovery dönüşümlü olarak yayın yapmakta. Kabloda nba tv, national geographic, gibi kanallar mevcut. Eğer kablo-internet düşünürsen ayda 1 ytl'ye kablo tv alma şansın var.

475 Mesaj
17 Temmuz 2008; 23:05:35 

Kablolu Tv nin dijital yayına geçmesine çok az kaldı.Yani ha geçti ha geçecek.Bu da demek oluyor ki saplama yöntemiyle bazıları kablotv izleyemeyecek.

Bu yetkili kişilerden öğrendiğim bilgi,dijitale geçmesindeki amaç aynı telefon hattı gibi aboneyi kontrol altında tutabilmek ve tv-internet yayının daha da iyileştirilmesi.

Bence kesinlikle kablo tv yi gözardı etmemelisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyae -- 17 Temmuz 2008; 23:05:01 >

5025 Mesaj
18 Temmuz 2008; 11:06:00 

Kablo tv nin aylık ücreti 7 YTL gibi birseydi yanlış hatırlamıyorsam.O fiyata N.Geoglar ve NBA tv için bile alınabilr.Ayrıca kablotv ile reacever da beraber kullanılmaz diye bişey de yok..

Nothing lasts forever
Even cold november rain

650 Mesaj
19 Temmuz 2008; 17:14:35 

kablotv 10 ytl olsun digital yayına geçsin yaw.... Kasarsa HD yayına geçerse çok büyük bir rekabet ortamı bile oluşturabilir...

ama beyin lazım...

DH FIRAT FAN KULÜBÜ

6906 Mesaj
19 Temmuz 2008; 18:55:27 

Kablo olan bölgeler çok şasnlı...Burda olsa bir dakika durmam geçerim hem internete hem tv ye...Çok güzel bir kampanyasıda var şu anda...512 ve üzeri sınırsız internet aboneliğini seçenlere kablo tv 1ytl...Yani ayda sadece 40 ytl ye hem 1024 sınırsız internet hemde kablo tv ye sahip olucaksınız...

823 Mesaj
25 Ağustos 2008; 12:12:27 

kablo tv'nin altyapısının bulunduğu bölgelerde baya kullanıcısı var ama durumu ii olanlar genelde salondaki büyük tv'ye digiturk veya d-smart, oturma odası, çocuk odası, mutfak, yatak odasından bir yada birkaç tanesine de kablo tv bağlatıyolar. yani imkanın varsa ve evde birden fazla tv varsa böyle bişey yapabilirsin sen de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fıratbozkurt -- 25 Ağustos 2008; 12:10:39 >

ÇABAMIZIN ADI GALATASARAY

78 Mesaj
27 Ağustos 2008; 10:16:22 

quote:

Orjinalden alıntı: mutku
.. Tesisatı düzgün yaparsan uydu kadar olmasa da uyduya yakın görüntü kalitesi alırsın artı uydudaki kötü hava şartlarından oluşan bozulma kabloda pek yok..

Diger sehirler icin kesin soyleyemem ama Izmir'de kotu hava sartlarindan gayet etkileniyor. Cunku adamlar yayinlari uydudan normal bir digital uydu alici ile alip, analoga cevirerek kabloya veriyorlar. Hava bozunca ekrana Low-signal, Poor-reception hata mesajlari cikiyor. Hatta bazen direk uydu alicinin menusunu acik unutuyolar, saatlerce ekranda kaliyor.

Yani goruntu kalitesi olarak hic bir artisi yok, eksisi cok...

Toshiba 46XF350, Toshiba HD-EP30, Onkyo HT-S760 (US), Wii (NTSC-U), XBOX (NTSC-U), Next YE-2000CX, Vestel Millenium 32708, Vestel Digiturk DT9002, Nikon D50, Sony DSC-W120, Asus EeePC 1000-HA, iPhone 3G, Samsung Galaxy i7500, WDTV Live!, Vestel Digiturk DT9102 HD, HP Pavilion dm1, iPad 2 wi-fi

1188 Mesaj
11 Mayıs 2009; 21:44:03 

Kablolu tv nin şu anki aylık ya da yıllık fiyatı nedir?

₪ HTC One™ ₪

Android 4.2.2 (Jelly Bean) \\ 4.7 " Full hd Super LCD3 - Gorilla Glass 2 Ekran \\ 1920 x 1080 Pixel Çözünürlük. (468ppi) \\ 1.7 GHz - 4 Çekirdekli Qualcomm Snapdragon 600 İşlemci \\ 2GB RAM \\ 32GB Dahili Hafıza \\ 4.3 UltraPixel AutoFocus & Led Flash Kamera \\ BoomSound Özellikli 2 Stereo Hoparlör \\ 2300mAh Batarya \\ TV Out - Mhl \\ 802.11 a/b/g/n/ac Wifi \\ LTE (4G) Bağlantı \\

624 Mesaj
11 Mayıs 2009; 22:24:09 

güzel hortlatmişsin tebrikler

KOBE

12689 Mesaj
11 Mayıs 2009; 23:41:21 

quote:

Orjinalden alıntı: gokhansar

biliyorsan yanıt ver.

@Immortal King

aylık kdv dahil 7 ytl olması gerek

"İnsanın değerini varlığı değil yokluğu gösterir. Ki, yokluğu birşey değiştirmeyenin, varlığı gereksizdir."
Dostoyevski

1188 Mesaj
12 Mayıs 2009; 17:55:21 

quote:

Orjinalden alıntı: krm-iks

quote:

biliyorsan yanıt ver.

@Immortal King

aylık kdv dahil 7 ytl olması gerek

Teşekkürler.

quote:

Hortlatmak için yazmamıştım.

₪ HTC One™ ₪

Android 4.2.2 (Jelly Bean) \\ 4.7 " Full hd Super LCD3 - Gorilla Glass 2 Ekran \\ 1920 x 1080 Pixel Çözünürlük. (468ppi) \\ 1.7 GHz - 4 Çekirdekli Qualcomm Snapdragon 600 İşlemci \\ 2GB RAM \\ 32GB Dahili Hafıza \\ 4.3 UltraPixel AutoFocus & Led Flash Kamera \\ BoomSound Özellikli 2 Stereo Hoparlör \\ 2300mAh Batarya \\ TV Out - Mhl \\ 802.11 a/b/g/n/ac Wifi \\ LTE (4G) Bağlantı \\

12689 Mesaj
12 Mayıs 2009; 18:13:56 

rica ederim.yeni konu açmak yerine mevcut konu üzerinden sorununuzu dele getirerek doğru olanı yaptınız

"İnsanın değerini varlığı değil yokluğu gösterir. Ki, yokluğu birşey değiştirmeyenin, varlığı gereksizdir."
Dostoyevski

1188 Mesaj
12 Mayıs 2009; 18:16:50 

quote:

rica ederim.yeni konu açmak yerine mevcut konu üzerinden sorununuzu dele getirerek doğru olanı yaptınız

Geçen sene de 7 ytl idi fiyat. Değişmemiştir değilmi söylediğiniz doğrumudur? Tam emin olamamışsınız onun için tekrardan sormak istedim.

₪ HTC One™ ₪

12689 Mesaj
12 Mayıs 2009; 19:11:04 

quote:

Orjinalden alıntı: Immortal King

quote:

Geçen sene de 7 ytl idi fiyat. Değişmemiştir değilmi söylediğiniz doğrumudur? Tam emin olamamışsınız onun için tekrardan sormak istedim.

http://www.teledunya.net/tarifeler.html

Dostoyevski

1188 Mesaj
13 Mayıs 2009; 23:32:54 

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Immortal King

quote:

http://www.teledunya.net/tarifeler.html

Teşekkürler. Bir sorum daha var. Dün kablo tv kanal listesinden Nba tv, Discovery, Animal Planet gibi kanallara baktım şifreli diyor. Acaba onlar için ayrı paramı ödememiz gerekiyor? Yada nasıl açtırabiliriz o kanalları? Zaten o kanallar için almayı düşünüyorum kablo tv.

₪ HTC One™ ₪

12689 Mesaj
14 Mayıs 2009; 3:33:49 

teledünya ya abone olursanız istediğiniz kanallar açık

Dostoyevski

101 Mesaj
3 Şubat 2010; 13:50:00 

arkadaşlar yeni konu açmak istemedim umarım bu başlık altından cevap bulabilirim..

sınırsız adsl var evde telefonu kullanmıoyruz kapatmak istiyoruz bunun için kabloluya geçebilinirmiş ona geçmeyi national ve geographic belgesel kanalları için istiyorum... komşularımızda var kablolu tv yani bulundugum yerde mevcut...bu arada evde de uydu var.

şimdi sorum şu, ücretini biliyor musunuz?

ve bu belgesel kanalları direkt açık mı yoksa ekstra ücret falan gerekiyor mu şifreliyse nasıl açılıyor?
ve sınırsız net.le beraber kablolu 1tl.ye geliyor yazılmış, neti sıfırdan alanlar için mi geçerli yoksa hali hazırda sınırsız net kullanıcıları için de geçerli mi?
eskiden diğer evimizde vardı kablolu belgesel kanalları açıktı umarım hala direkt izlenebiliyordur??

teşekkürler...

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.422