Şimdi Ara

Jetix/Tnt artık kablolu yayında yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar kablolu yayında sabah Jetix akşam Tnt kalkmış...Yerine nickelodion tam yazamaadım ama o kanal gelmiş bütün kanalları gösteren yerde okudum alttan yazı geçti Tnt gitti lostcularda üzülür:(

• Evet lostçulara kötü haber bu..
  • kabloludasn beklenir böyle şeyler
  • geçen yazıda 07-20 arası nickelodeon kanalı yayınlanacak diyor. kalan zamanlarda tnt yayını devam eder ki şu anda öyle. video kanalı tüm güne çıkmış :) birde şu business yerine e2 falan gelse çok iyi olacak :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: uzmane

geçen yazıda 07-20 arası nickelodeon kanalı yayınlanacak diyor. kalan zamanlarda tnt yayını devam eder ki şu anda öyle. video kanalı tüm güne çıkmış :) birde şu business yerine e2 falan gelse çok iyi olacak :)

Kabloda e2 yok mu ki?Ben ntvsporla beraber e2 de geldi diye biliyordum..
  • bende tnt hala yerinde durmakta
  • Ben de Jetix ve TNT yayında.Nickelodeon da yayın yapıyor.Art (Avrasya tv) diye bir kanal açılmıştı.C34 den.Sonra iptal oldu TRT-3 ile dönüşümlü yayınlanmaya başladı.(Yalova)
  • Ben ayrıntılı araştıramadım ama kablo tv info kanalında jetix'in kaldırıldığı, nickledeon ile tnt'nin dönüşümlü yayın yaptığı, vpx'in de sürekli yayın yapacağı yazıyordu. VPX ne diye kanal taraması yaptım ama öyle bir kanal bulamadım. Şu an Ankara'da bir de "ülke" adlı bir kanal yayın yapmaya başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatipoglu -- 17 Temmuz 2008; 10:55:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hatipoglu

Ben ayrıntılı araştıramadım ama kablo tv info kanalında jetix'in kaldırıldığı, nickledeon ile tnt'nin dönüşümlü yayın yaptığı, vpx'in de sürekli yayın yapacağı yazıyordu. VPX ne diye kanal taraması yaptım ama öyle bir kanal bulamadım. Şu an Ankara'da bir de "ülke" adlı bir kanal yayın yapmaya başladı.

VPX bütün kanalların birlikte gösterildiği videoplex kanalı. ülke tv ise haber7 kanalının yerine geldi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fault123

quote:

Orjinalden alıntı: hatipoglu

Ben ayrıntılı araştıramadım ama kablo tv info kanalında jetix'in kaldırıldığı, nickledeon ile tnt'nin dönüşümlü yayın yaptığı, vpx'in de sürekli yayın yapacağı yazıyordu. VPX ne diye kanal taraması yaptım ama öyle bir kanal bulamadım. Şu an Ankara'da bir de "ülke" adlı bir kanal yayın yapmaya başladı.

VPX bütün kanalların birlikte gösterildiği videoplex kanalı. ülke tv ise haber7 kanalının yerine geldi.

Ben haber7 var mıydı bilmiyordum, ülke'yi tesadüfen buldum. İşin ilginç tarafı AverMedia TVPhone98 adında eski bir tv kartım var, tüm kablo tv kanallarını göstermesine rağmen nedense ülke'yi bulamadı?

• dönüşümlü yayın yapıyor olması lazım.
  • izmirdede gundz nickelodeen akşam tnt devam ediyor galatasaray tv ne zaman gelri kabloya acaba delricem bıktım fb tv izlemekten nettende gs tv izlenmiyo of be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thunderksk -- 18 Temmuz 2008; 15:27:40 >
  • kabloluda yakında bir tane kanal kalmayacak zaten
  • bende jetix kalktı Nickelodeon la TNT dönüşümlü olarak veriliyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.