Şimdi Ara

Realtek 71. mi Creative SB Live 5.1 mi daha verimli olur ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

eski makinama creative sb live 128-bit 5.1 kart almıştım. şimdikinde realtek 7.1 onboard var. jazz 5.1 speakerım var ayrıca.
    takmadan önce bir görüş alayım dedim, boş yere uğraşmakistemiyorum. sizce creative i sisteme takmalı mıyım ?

ayrıca birde yeni bir kart tavsiyesi istiyorum. x-fi larda sıkıntı var sanırım. yeni bir kart almak istesem fiyat/performans hangisini önerirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowtr -- 6 Temmuz 2008; 11:52:37 >

• creative ses kalitesi olarak çok baskın kendim test ettim

bir de creative i takınca yoğun sesli,çevresel ses destekli oyunlarda 3 4 fps ye kadar artışlar elde edersin (=
  • quote:

Orjinalden alıntı: red a!ert

creative ses kalitesi olarak çok baskın kendim test ettim

bir de creative i takınca yoğun sesli,çevresel ses destekli oyunlarda 3 4 fps ye kadar artışlar elde edersin (=

teşekkür ederim dostum.
  • bence onboard o karttan daha iyi ses verir..denemeyi kendin yapabilirsin ses kartınıda taktıysan sadece kabloları cıkarıp takman kalır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aress3382823

bence onboard o karttan daha iyi ses verir..denemeyi kendin yapabilirsin ses kartınıda taktıysan sadece kabloları cıkarıp takman kalır.

bugün denedim ve sb live dağlar kadar fark attı. şimdiye kadar takmadığıma pişman oldum açıkçası.

zahmet edip cevap yazdığınız için teşekür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowtr -- 6 Temmuz 2008; 14:36:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: shadowtr

quote:

Orjinalden alıntı: aress3382823

bence onboard o karttan daha iyi ses verir..denemeyi kendin yapabilirsin ses kartınıda taktıysan sadece kabloları cıkarıp takman kalır.

bugün denedim ve sb live dağlar kadar fark attı. şimdiye kadar takmadığıma pişman oldum açıkçası.

zahmet edip cevap yazdığınız için teşekür ederim.
    Arkadaşlar cevaplarınızda yanlış yönlendirmeler hiç hoş değil, tabiki ayrı bir kart daha iyi.

• 10 yıllık bir sound blster bile her türlü onboard karta rahatlıkla fark atar.
  • Onboard işlemciyi yorar, her onboard aynı değildir, kartlar çoğu zaman geçer ama bazı kartlar bazı onboardları geçemez :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABOOO -- 7 Temmuz 2008; 2:43:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.